Jump to content
Arnold

Eesti MV jõutõstmises veteranidele

Recommended Posts

videost näha et tagumik kerkib aga nurk halb ja ei näe kas ka täiesti lahti tuleb,aga muidu suhteliselt kergelt tuli kang üles jh. kena tulemus,palju õnne Kaidole!

Tagumik oli 100% pingil. Küljekohtunikud oleks seda ju muidu märganud. Pole tarvis sellised avaldusi teha kui ise kohal ei olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
videost näha et tagumik kerkib aga nurk halb ja ei näe kas ka täiesti lahti tuleb,aga muidu suhteliselt kergelt tuli kang üles jh. kena tulemus,palju õnne Kaidole!

Vaat, kui oleksid tulnud ja nina juurde pistnud siis oleksid ka näinud. Seniks kuni kodus ahju peal pikutad, hoia suu kinni! KATSE OLI PUHAS ja 3:0 vastu võetud!

Tagumik ei ole reis, ja vastupidi, sellest võiksid ikka aru saada!

Siim, ka keskkohtunikuna istun nii, et kogu pilt oleks näha. Tähendab, istun tsentrist natuke kõrvale.

Muudetud kasutaja Marko Terasmaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See lahtise tagumiku jutt on puhas kadedus, miks sellist jura ajad.

Terasmaa kommile respect :o

Ma pakuks et Kaitsi hetke vorm on 290 juures, siit 300 tõesti ei ole enam kaugel.

Tegelikult on see sama vorm olnud viimased 3 nädalat. Kui nüüd mõni tarkpea küsib mis Pärnus juhtus, siis kas keegi on mõelnud sellele, kui palju energiat võtab võistluse organiseerimine. Lisaks muretsemine tiimi pärast jne. Nüüd Mastersil tegime ja orgunnisime nii palju kui võimalik tema eest ära ja kohe oli ka oluliselt parem tulemus. Peale 300 kg ebaõnnestnud kükkimist teha selline tulemus. Tagantjärgi analüüsides oleks jah võinud 275 algraskuse teha, teine 282,5 ja kolmandaga 290 püüda.

Aga asi on tehtud ja absoluudi wilksid "toodi koju" :D

Ja üks asi veel Kaitsi igakordse orgunni juures, suht mõrudaks teeb meele kui ühelgi võistlejal ei tule päha sind tänada. Ju on asi meie kasvatuses, aasta hakul kolme linna võistlusel, peale külaliste kaotust suutsid kõik rootslased ja soomalsed tänada võistluse orgunni eest, nüüd Mastersil ei kuulnud seda kordagi.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole nagu mõtet siin üksteist maha tegema hakata. See kui keegi oma arvamust avaldab siin ei tähenda et tuleb hakata maha tegema. ja keda see huvitab mitu kolme kellegil tunnistusel on , see ei ole näitaja.

No hallooo Raigo, millest sa nüüd räägid. Tundub et vähemalt Rain sai aru et tegemist retoorilise küsimusega :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan, et jõutõstjad võtavad ka kulturistidest halvas mõttes õppust....poisid pidage nüüd ikka hoogu. See video järgi hindamine on nagu pildi järgi arvustamine kulturismis, selleks et objektiivselt arvamust avaldada peaks ikka kohapeal olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina ei mõelnud midagi halvaga ja ei kahelnud kohtunike otsuses,vaid lihtsalt avaldasin enda arvamust,et minule tundus nagu OLEKS kerkinud!(üles laetud video põhjal)kes vähegi mu postituse läbi luges siis seal ei olnud ju õeldud et kerkis 100% aga peale seda postitust nii mõnigi asus siin mulle käske jagama et, "suu kinni" ... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina ei mõelnud midagi halvaga ja ei kahelnud kohtunike otsuses,vaid lihtsalt avaldasin enda arvamust,et minule tundus nagu OLEKS kerkinud!(üles laetud video põhjal)kes vähegi mu postituse läbi luges siis seal ei olnud ju õeldud et kerkis 100% aga peale seda postitust nii mõnigi asus siin mulle käske jagama et, "suu kinni" ... :o

Mitte nii mõnigi vaid isiklikult mina olin see ja jään endiselt selle arvamuse juurde. Vahet ei ole kas panid kahtluse alla 100% või 10%. Halba varju sellele katsele sa ikka üritasid heita.

Niiet, vennakesed, jääge ikka samasugusteks džentelmenideks nagu Kaido oli Raigo triumfide korral, eks! Elu läheb edasi ja annab uusi võimalusi rekordeid purustada. Mina omaltpoolt luban, et teen kõik võimaliku, et kõik katsed saaksid õiglaselt hinnatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui palju raigo tulistama peaks, et absoluutne wilksi rekord tema nimele tuleks?

Raigo sai oma max wilksid 240 surumise eest. Tõenäoliselt piisaks 2,5 kilost. Lisaks palju sõltub ka sellest, millises kaalus raigo oleks ehk piisaks ka sama 240 kilo surumisest, aga teha seda pool kilo kergemana.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt on mul hea meel, et üks veteranide võistlus keerab niipalju tolmu ülesse :o

Kusjuures võistluste võitjast praktiliselt ei räägitagi (Peep Päll)! Aga võiks!

Aga minu soovitus kõigile internetisõdalastele on järgmine - ärme aja neid asju interneti teel!

Läbi neti tekib niipalju vääritimõistmist...

Kui midagi teeb haiget või segab, siis võib teinekord rääkida näost-näkku.

Jõutõstmine on ala kus loeb konkreetne tulemus, see palju kellegil sees on või palju keegi trennis tegi - see ei ole reaalsus (see on kõik oletus).

Loeb võistlus, loeb kohtunike otsus. Mis puutub antud katsetesse, siis polnud mingit tunnet ka, et katsed ei peaks lugema. Kang oli kerge ja tagumik oli pingil.

Lõpetuseks - konkurents on tõesti edasiviiv jõud (nagu siin mitmel korral mainitud)!

Poleks Raigo wilks'e mul ees olnud, poleks ma sinna võistlema läinudki.

Lähemalt kirjutan oma blogis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olles ka ise reval sportlane, kuulub mu süda kindlasti tiimi juurde, kuid ühtlasi olen alati üritanud vaadata asju erapooletult, ja mitte vastu võtta otsuseid ilma teist poolt ära kuulamata. Usun, et seda on täheldanud nii konkurendid kui omad.

Ellpool kirjutatut kommenteeriks järgmiselt: eks see meenuta jah natuke profipoksi, kus eelmisel päeval kaalumisel vastased üksteist psühholoogiliselt mõjutada üritavad ning ühe korraliku sõnasõja maha peavad. Nõustun ka Otiga, et meil, eestlastel kipub olema ikkagi see viga, et kui puuduvad välisvaenlased, hakatakse neid seestpoolt otsima. Meenutab natuke nõukogude aega, kus süütuid peeti tihti alusetult kollaborantideks, spekulantideks, kontrevolutsionäärideks...jne.

Nõustun ka sellega, et inimestel on õigus oma arvamusele, ehkki viimase aja sündmused lasevad meil läbi ajakirjanduse arvata, et seda viimase seadusega justkui piirati (seoses sellega teenis ka seaduse väljakuulutanud president Ilves "pressivaenlase" tiitli). Samas tasub alati jälgida, mida ütled, sest see võib niihästi kahjustada kellegi huve ja tundeid või tekitada sõnade autorile endale hilisemaid ebameeldivusi ja kahetsust, sest öeldut on raske tagasi võtta. Antud postituste kontekstis ei usu vastaspoole pahatahtlikkusse, vaid pigem emotsionaalsesse ja veidi ebaõnnestunud sõnade valikusse.

Lõpetuseks: vaevalt, et Marko Terasmaa oma rahvusvahelise kohtuniku kategooria ilusate silmade eest teenis :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin, vaatasin veel, siis vaatasin veel ning analüüsisin. Ei tundunud küll, et tuhar tõusis. Pildistamise hetkel oli näha kuidas reis oli üleval ning tuhar pingil. Ilus surumine Kaido. Jään samuti 300kg ootama :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×