Jump to content
laukus

rinnalihas..

Recommended Posts

Ise tegin kunagi esimestel kuudel rinda 4 korda nädalas. Oli see nüüd tark tegu või mitte ma ei oska öelda. Enam ma aga sellist nalja ei korraldaks kindlasti. Hetkel teen rinda 2x nädalas kus üks raske ja teine kerge päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma alustain kohe jõusaaliskäimist üks kord nädalas trenni(umbes 1,5 kuud), tulemusi kuidagi ei tulnud siis läksin üle algajatele soovitatud üle päeviti kõiki lihaseid, siis hakkas tulemusi ka tulema

isiklikust kogemusest ütlen, et alguses võiks 3x nädalas küll teha....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen käinud jõusaalis pea 2 aastat ja algul tegin rinda 1 korra nädalas, kuid nüüd tõstsin seda 2le korrale, ja mõlemad korrad teen rasket trenni rinnale ning halvasti ta küll ei mõju ptui ptui ptui....pigem vastupidi <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ah kindlasti pingutad yle....yx kord nädlas rind korralikult läbi võtta ja selelst piisab. Muidu kui yletrenni teed siis tavaliselt raskused akkavad langema ka....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ma teen nädalatega vahelmumisi s.t. 1 nädal 1 kord ja 2. nädal 2 korda 3. nädal jälle 1 kord jne. Aga laukus mis on Sinu eesmärk ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu versioon oleks elline t see kas teha 1või 2 korda nädalas oleneb organismi taastumisvõimest ja seda saab teada lihtsalt katsetamismeetodiga... kui keegi arvab et ütlesin misket valesti siis korrigeerige <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ka kunagi tundsin nagu see 2 korda mis ma tegin oleks mulle väga hea aga tegelikult minuarust sellest nii suurt kasu ei olnud!

kui teen 1.he korra nädalas siis on jõudu nii palju rohkem et nagu täitsa teine inimene <_< - nagu lihase vastupidavus palju parem ja tulemus etem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks kord üheks korraks. Aga kui olla väga algaja ja lihas ikka väga väike või olematu, siis ühest korrast nädalas kindlasti ei piisaks. See tähendab muidugi , mis on eesmärgid? Kui niisama teha , et toonust saada ja vormis olla siis pole vist jah vahet.

Samas ka asja teine pool. Algaja kahjuks tavaliselt ei oska või ei suuda lihast korralikult kurnata. Seda peab olgem ausad ikka kõvasti enne õppima. Ja kui juhtub näiteks see üks rinnapäev olema loidumus või lihtsalt ei viitsi või ei taha trenni eriti teha, siis tuleb ju välja, et rinnatreeningusse tuleb põhimõtteliselt kahe nädalane paus.

Samas olen ise tundnud , et mõnevõrra see isegi motiveerib (1x nädalas). Teada, et 1 nädal puhkust rinnale. Lihtsalt peab korralikult tegema. Muidu kaob nagu asja mõte üldse ära.

Ühesõnaga tuleks panna treeningud paika enda, mitte teiste järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühesõnaga tuleks panna treeningud paika enda, mitte teiste järgi.

Seega kõige lihtsam on lasta kava teha <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×