Jump to content
bohemianrhapsody

Kas sportlased, kes kasutavad keelatud aineid...

Recommended Posts

Ka minu suunas on kunagi roidimärkuseid pillutud. Kui kellelgi tõsine huvi või kahtlus on, siis ma olen küll nõus testitud olema. Aga noh, siin suurte meeste kõrval pole ma ilmselt teemaks :lol:

Mh... Mulle tundub see suisa tavanähtusena, viimati küsiti minu käest, kas ma midagi tarvitasin, umbes kuu aega tagasi.

Sellest ka minu suht leige suhtumine...no, mis seal ikka. Vaat kellelegi teeb peavalu...

Kuid igaühe egorahuldamiseks ma küll verd andma ei läheks, käsi pärast valus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keerutasin :lol:

Ütled neile, et ei...see ei tähenda ju suurt midagi. Inimene usub täpselt seda, mida ta uskuda tahab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütled neile, et ei...see ei tähenda ju suurt midagi. Inimene usub täpselt seda, mida ta uskuda tahab.

Täpselt nii ongi! Minu eitava vastuse peale tehti selline nägu, et "räägi-räägi", pööritati veitsa silmi ja võeti napsu edasi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma käisin augustis kokkutulekul, kus üks klassivend küsis (enne seda vabandas ette ja taha), et kas ma süstin ka midagi :lol: Ja ma pole ju miski suur koll :)

No minu arust oled sa just täiega kokku kuivanud. Seega vist enam ei süsti siis? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb välja nii et kui oled üle 85-e kilo tarvitad kohe roide... Millal see totrus küll ükskord lõppeb? ........Ega enne kui Kiivikas lõpetab.

Mis see minu lõpetamine siia puutub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No minu arust oled sa just täiega kokku kuivanud. Seega vist enam ei süsti siis? :)

Nojah, raha otsas, kehakaal 8 kuuga läinud 13 kilo võrra alla ... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb välja nii et kui oled üle 85-e kilo tarvitad kohe roide... Millal see totrus küll ükskord lõppeb? ........Ega enne kui Kiivikas lõpetab.

Kas sind painab mingi isiklik valu? Milleks sellised laused?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb välja nii et kui oled üle 85-e kilo tarvitad kohe roide... Millal see totrus küll ükskord lõppeb? ........Ega enne kui Kiivikas lõpetab.

See etteaste on küll täitsa lampi pandud, point ei ole kellegi kaalunumbrites, vaid lihasmassis. 135kg pekki ei tekita siin kelleski ärevust.

Vanem mees juba "samuil", ei hammusta hästi läbi vist:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See etteaste on küll täitsa lampi pandud, point ei ole kellegi kaalunumbrites, vaid lihasmassis. 135kg pekki ei tekita siin kelleski ärevust.

Vanem mees juba "samuil", ei hammusta hästi läbi vist:)

Tavainimesed ei tee alati vahet pekil ja lihasel. Mõni memm või mimm vaatab et oo, biits on 60 lödisevat sentimeetrit, järelikult on 60cm lihast:) lihtsalt "pehmet" lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jrx, minult pole küsitud, aga mu tuttavatelt on küsitud, kas ma võtan midagi. See oli pärast seda, kui oli paar kuud jõusaalis käinud ja siis särgi seljast ära saanud kaamera ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See etteaste on küll täitsa lampi pandud, point ei ole kellegi kaalunumbrites, vaid lihasmassis. 135kg pekki ei tekita siin kelleski ärevust.

Vanem mees juba "samuil", ei hammusta hästi läbi vist:)

Ah - ah lihasmassis on siis point hoopis mitte kaalunumbrites. :) Proovi minu lause mõte "LÄBI HAMMUSTADA" noormees. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jrx, minult pole küsitud, aga mu tuttavatelt on küsitud, kas ma võtan midagi. See oli pärast seda, kui oli paar kuud jõusaalis käinud ja siis särgi seljast ära saanud kaamera ees.

See huumor läheb juba sinna kategooriasse, et kõik jõusaalis käijad kasutavad midagi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No minu käest küsivad sellised tavainimesed(kellel on kulturismi suhtes eelarvamused), et kas ma ikka midagi sellist ka söön.

Kui mõni asja jagav tüüp minu käest seda küsiks, oleksin meelitatud. :lol:

Kasutad ? :)

Naljakas küll, kõik jah loobivad süüdistusi, kõik alusetult..

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mögise vähem! Maksa selle 20 aastase venna kontroll kinni, tee temaga vastav leping, et kui proov on positiivne maksab ta selle testi sulle 10x kinni. Kui see on tehtud ja sul on õigus mölise palju suudad. Seniks hoia oma lollused endale.

Mida siin enam kontrollida, sa ju ise tead väga hästi kui kaua aega peale metaka kasutamist proov positiivne võib olla. :lol: Mainitud noormees ON tarvitanud. See ei tähenda seda et ta ka edaspidi tarvitab ja ametlikult vahele jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi võiks küsima tulla küll.ütleks,et hetke vorm on saavutatud pmt kartuli ja kastme pealt.sõna otseses mõttes. :lol:

raisad võiks ise pisut trenni teha enne kuid kedagi steroidide kasutamises süüdistavad või üleüldse kahtlustavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jääb kohati mulje, et mõni võtab komplimendina, kui keegi uurib temalt keelatud ainete kasutamise kohta :lol:

Ei tasu ju muretseda teiste inimeste pärast. Miks peaks üldse korda minema, kui mingi suvaline inimene kasutab midagi või mitte. Tema enda vaba taha teha oma keha ja tervisega, mida tahes. Olgu selleks siis selleks eesmärgiks suurmate lihaste saamine. Oluline on ka ju see, et kui need inimesed meie meistrivõistlustel laval ei käi ja tegutsevad kuskil mujal, siis ei tohiks see meid huvitada. Keegi eespool mainis Jokerit ja dopingut ühes lauses. Kes ta üldse on Eesti kulturismis? Vastus, mitte keegi. Ei tohiks ju meid huvitada tema tegevus.

Ise loomulikult loodan, et dopingukontroll eestikatel muutub veelgi tõsisemaks ning järgnevatel aastatel kontrollitakse üha rohkem sportlasi.

Lugesin natuke viimaseid postitusi veelkord ja küsiks kasutajalt mokdv-lt, et kuidas sa tead, et eelpool mainitud noormees on metaani kasutanud? Ise usun ka, et ta puhas pole - aga see on on lihtsalt minu subjektiivne arvamus.

Muudetud kasutaja Vilps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma elan tema kandis... Lihtsalt hakkas huvitama kuidas mees käitub, kas tõesti mängib puu otsas magajat kui pauk käib või on mees nii kõvast puust et julgeb tunnistada oma ainete tarbimist. Tegelikult ju ongi nii et kui kunagi oled tarbinud ja seda ise tunnistad siis võistlemast ei saa sind keegi keelata kui ametlikult võistlustel vahele ei jää. Samas oleks liig loota et mees julgeb tunnistada. Arvatavasti tavaline argpüks ja valetaja nagu paljud kulturistid. :lol:

Elad tema kandis, no vaata, et siis tänaval kokku ei satu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×