Jump to content
kristosepp

Kaalulangetus

Recommended Posts

Olen 14,187,kaalun 76kg.

Et tahaks kiirelt kaotaga umbes 10kg.

Kas j6usaalis olles jalgratta peal tund ehk,oleks hea?

N2dalas 3 korda.

Teisip ntx paneks jalgratta peal 2 tundi,neljap treeniks rinda,k2si,selga k6htu jne,siis laup j2lle jalgrattal.

Kas kaalu langetab sellega ja kas lihaskasvu ka natuke tuleb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teisip ntx paneks jalgratta peal 2 tundi,neljap treeniks rinda,k2si,selga k6htu jne,siis laup j2lle jalgrattal.

Kas kaalu langetab sellega ja kas lihaskasvu ka natuke tuleb?

Kui toitumine korras ei ole, ei muutu suurt midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oled meesterahvas ja 187 pikkuse juure 76kg, siis oled juba paras kõrsik valmis ju... Milleks veel 10kg alla võtta, siis juba alakaalus ju, praegune peaks olema igasugu BMI-de keskel.

Ja kirjuta oma "korras" toitumisest lähemalt, olen 100% kindel, et ei ole korras, kui eesmärk on ennast alakaaluliseks näljutada, muidu sa ju ei küsiks...

Lihase ehitamine sellise toidu juures ilmselt samaaegselt võimatu.

Tögamine tögamiseks, aga tegelikult, ära muretse oma kaalu pärast, söö korralikult ja tee trenni, kui kasv ilusti paigas ja puberteet läbi, siis hakka vaatama alles mida vormida soovid.

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui oled meesterahvas ja 187 pikkuse juure 76kg, siis oled juba paras kõrsik valmis ju... Milleks veel 10kg alla võtta, siis juba alakaalus ju, praegune peaks olema igasugu BMI-de keskel.

...

Ta on veel poisike ju ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 14,187,kaalun 76kg.

Et tahaks kiirelt kaotaga umbes 10kg.

Kas j6usaalis olles jalgratta peal tund ehk,oleks hea?

N2dalas 3 korda.

Teisip ntx paneks jalgratta peal 2 tundi,neljap treeniks rinda,k2si,selga k6htu jne,siis laup j2lle jalgrattal.

Kas kaalu langetab sellega ja kas lihaskasvu ka natuke tuleb?

Ei tule.Kaotad ilmselt sellegi vähese,mis sul on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 14,187,kaalun 76kg.

Et tahaks kiirelt kaotaga umbes 10kg.

Kas j6usaalis olles jalgratta peal tund ehk,oleks hea?

N2dalas 3 korda.

Teisip ntx paneks jalgratta peal 2 tundi,neljap treeniks rinda,k2si,selga k6htu jne,siis laup j2lle jalgrattal.

Kas kaalu langetab sellega ja kas lihaskasvu ka natuke tuleb?

Miks üldse nii palju vändata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee jah korralikult trenni ja umbes 20a-selt hakka vaatama dieetimise poole, sul ei ole ülekaalulisusele kalduvust ka, keha väljaarenemine alles käib, trenn peaks andma igati hea tulemuse. Ja veelkord, miski ei tule üleöö, katsu elustiiliks harjutada korralik valgurikas ja kvaliteetne toidulaud, ning trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul noh,k2ed peenikesed,jalad normaalsed,aga k6ht ja rind on noh,pekine.

Tahaks rinnapealt selle 2ra saada,kas peaksin siis korralkiult pigem trenni tegema,kui rasva kaotama?

Rasv kaob=treening+toitumine.

Ei tea, kuidas sinuga on, aga minul on mõned tuttavad, kes on saledad, aga ei tee trenni ja söövad nii kuis tahavad. Suitsetavad ka. Vaatad küll, et ilus ja sale, aga tead kui ikka seeliku selga paneb või päikest võtab, siis ma parem olen natuke paksem kui nende moodi. Neil pole grammigi lihast, vaid lodev nahk. Kahju. Vahel muidugi saab jalgrattaga sõidetud, aga no seda on vähe.

Samas paljud vist ei tahagi trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu kaalus juures kilogrammi järgi alla võtta oleks küll patt. Lihasmassi tuleb suurendada, küll selle käigus alaneb rasvaprotsent ka kui arukalt teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×