Jump to content
karloss

toitumine

Recommended Posts

tervist

Eesmärk on lihasmassi kasvatamine.Olen kuulnud et kohupiim jm piimatooted annavad kõvasti lihasmassi juurde?

Kas keegi oskaks mingit head toitumiskava soovitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist

Eesmärk on lihasmassi kasvatamine.Olen kuulnud et kohupiim jm piimatooted annavad kõvasti lihasmassi juurde?

Kas keegi oskaks mingit head toitumiskava soovitada?

Tuhni foorumis ringi, siin selle teemalisi topicuid palju.

Rasked baasharjutused kasvatavad lihasmassi, kuid põhirõhk on toitumisel!!! Söö põhimõtteliselt kõike nii palju kui jaksad, ära selle rasva pärast muretse. Kohupiim jm piimatooted sisaldavad lihtsalt palju valku, mis on kasvamiseks vajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris kõike ükskõik kuidas süües ei jõua kuhugi. Või on mõne jaoks oluline massiperioodil juurde saada ka mitmeid kilosid rasvu?

Muudetud kasutaja R.Thompson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris kõike ükskõik kuidas süües ei jõua kuhugi. Või on mõne jaoks oluline massiperioodil juurde saada ka mitmeid kilosid rasvu?

Ma kirjutasingi, et PÕHIMÕTTELISELT kõike....mingi rasv tuleb niivõinaa, kunagi hiljem hakkad perfektset keha välja taguma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kirjutasingi, et PÕHIMÕTTELISELT kõike....mingi rasv tuleb niivõinaa, kunagi hiljem hakkad perfektset keha välja taguma.

Nõustun sellega. Kuid puhast rämpsu nagu friikartulid jms võiks menüüst välja jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö põhimõtteliselt kõike nii palju kui jaksad, ära selle rasva pärast muretse.

Ma ei saa sellega kahjuks nõustuda. Päris kõike ikka näost sisse ajada ei tasu lihtsalt rasvumise eesmärgil. Kui tahad KIIRESTI pekki, siis söö kell 2 öösel praepelmeene hapukoorega. Lihaskasvu osas ei luba midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa sellega kahjuks nõustuda. Päris kõike ikka näost sisse ajada ei tasu lihtsalt rasvumise eesmärgil. Kui tahad KIIRESTI pekki, siis söö kell 2 öösel praepelmeene hapukoorega. Lihaskasvu osas ei luba midagi.

sa raisk kui maitsvalt see praegu kõlab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mina soon öösel 2-3 tihti friikartuleid/burksi, rasvaprotsent püsib ikka 5,9 :)

Tubli

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis ka küsims , et kas peab kindlatel kellaaegadel sööma, muidu üritan aga sellest ei tule midagi tavaliselt välja, see-eest söön korraliku toitu.Trenni teen kindla kava järgi. Eesmärgiks kasvatada lihast natuke juurde. ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tekkis ka küsims , et kas peab kindlatel kellaaegadel sööma, muidu üritan aga sellest ei tule midagi tavaliselt välja, see-eest söön korraliku toitu.Trenni teen kindla kava järgi. Eesmärgiks kasvatada lihast natuke juurde. ?

Milline on sinu korralik toit? Ja miks ei tule sul välja kindlatel kellaaegadel söömine, mis takistab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikuti ärkan erinevatel aegadel ,siis päevajooksul tuleb palju selliseid tegemisis vahele kus ei ole võimalik kindlat kellaaega järgida.

Hommikuti- omlett

Vahepala- jogrtit , paar vorstivõikut

Lõuna- ühepajatoit, liha-kartul, riis-kana vms.

Vahepeal midagi näksin (puvilju vms.)

Kell 17- jälle kas ühepajatoit, liha-kartul, riis-kana vms.

kell 19-TENNN

Peale trenni 200g kohupiima, 200g jogrtit.

ja siis kell 21- kas ühepajatoit, liha-kartul, riis-kana vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×