Jump to content
vs

Jalalihased... ja kõhulihased

Recommended Posts

Kõige pealt vabandan, et ei tea kuidas selle lihase nimi on. Harjutuste pangas küll kõik kirjas aga ei loe välja sealt. Nimelt reie see eesmine lihas tekitab peavalu. Kui küljepealt end vaadata, siis on jalg nõmedalt kumer, sest see lihas turritab :lol:

Samas tahaks just, et lihas ilmutaks end pigem tagant poolt. Kas peale eesmiste lihaste venitamist ja tagumiste lihaste treenimist saaks veel midagi ette võtta? Või on mingit spets harjutust?

Ja kõhulihaste kohta ka küsimus. Kõhulihaseid tehes väsib kael niiii meeletult ära (tavalised selili turja/pea tõsted), kuigi kõhuga jõuaks veel edasi töötada. Kas on mingit paremat harjutust kodustesse tingimustesse, mis säästaks kaelalihaseid ja seeläbi annaks rohkem võimalust kõhu lihastele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu Quadriceps valus ?

No arvatavasti ikka sellest, et lihased pole niivõrd treenitud ja sellesse kuhjub piimhapet. Puhka,kui taastunud, siis hakka vaikselt uuesti tegema.

Siin palju erinevaid kõhulihastele mõeldud harjutusi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sry, väljendasin end vaelsti...selles mõttes "peavalu", et see kuju ei meeldi mulle.

Minu jaoks nagu natuke liiga suur!? Sobiks nii rohkem, et kui küljepealt vaadata, siis eestpoolt oleks sirge..ja tagantpoolt väike lihasekumerus...raske seletada...aga ehk keegi saab aru, mida mõtlen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sry, väljendasin end vaelsti...selles mõttes "peavalu", et see kuju ei meeldi mulle.

Minu jaoks nagu natuke liiga suur!? Sobiks nii rohkem, et kui küljepealt vaadata, siis eestpoolt oleks sirge..ja tagantpoolt väike lihasekumerus...raske seletada...aga ehk keegi saab aru, mida mõtlen.

Tuleb siis nuga kätte võtta ja vormida sobilik kuju. :lol: Minuarust las olla lihas pigem suur kui väike - aga noh, naiste asi. Venitamine eriti siin ei aita. Võid reie tagalihast treenida kui tunned, et oled nagu proportsioonidest väljas ja tunned ennast sellepärast võibolla ebakindlalt.

Kõhulihaste koha pealt ütleks, et ürita kael lõdva hoida. Kas sa käed hoiad ikka pea taga ?

Keegi ei ole siin ilmas perfektne!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sry, väljendasin end vaelsti...selles mõttes "peavalu", et see kuju ei meeldi mulle.

Minu jaoks nagu natuke liiga suur!? Sobiks nii rohkem, et kui küljepealt vaadata, siis eestpoolt oleks sirge..ja tagantpoolt väike lihasekumerus...raske seletada...aga ehk keegi saab aru, mida mõtlen.

Et siis eespolt vormitu.... :lol: ?

Ma arvan et sa mõtled veidi üle:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×