Jump to content
sanzs

pro slow

Recommended Posts

tere kas pro slowd on hea peale trenni võtta? pidi olema aeglane valk , aga peale trenni oli kiireid valke vaja ? lihtsalt sp küsin et mul poolik kott pro slowd seisab <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni on kiireid vaja jah. Aeglane on ideaalne enne magamaminekut võtta või toidukordade vahele/hommikusöögi sisse.

Sobib ka see pro slow kui muud võtta pole. Kõige parem valk peale trenni on siiski kombineeritud (albumiin, vadak, kaseiin), seega kasuks tuleb see valk igaljuhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aeglased annavad paremaid tulemusi. Ei tohiks enam ammu uudiseks olla.

Jah kui see jääbki Su toidukorraks see üks sheikk. Kui aga on taastumisprotsessi alustamiseks(millele järgneb ca tunnikese pärast korralik toit) siis seda see link ei tõestanud kuidagi, mis Sa kunagi selle kohta viskasid.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

..Muscle & Fitness.. mai 2009 ütleb -ideaalseks treeningjärgseks joogiks lisa 10-20grammi kaseiini 20-40 grammile vadakule.Uuringus leiti , et see soodustas pärast treeningut valkude sünteesi ja teises uuringus leiti,et 10 nädala jooksul pärast trenni kaseiini- ja vadakujooki joonud treenitud mehed said juurde tunduvalt rohkem lihasmassi kui need osalenud,kes jõid vadakujooki ilma kaseiinita,, .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah kui see jääbki Su toidukorraks see üks sheikk. Kui aga on taastumisprotsessi alustamiseks(millele järgneb ca tunnikese pärast korralik toit) siis seda see link ei tõestanud kuidagi, mis Sa kunagi selle kohta viskasid.

Ma ei usu et ma selle kohta linke olen visanud, aga ma olen lugenud treeningjärgse sheigi kohta, mitte toidukorra asendaja kohta. Tõenäoliselt on segu ehk piim veel parem, aga selle kohta vist pole võrdlevat uurngut lugenud, ainult teoreetilisi arutlusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah kui see jääbki Su toidukorraks see üks sheikk. Kui aga on taastumisprotsessi alustamiseks(millele järgneb ca tunnikese pärast korralik toit) siis seda see link ei tõestanud kuidagi, mis Sa kunagi selle kohta viskasid.

Eks tõde on kuskil seal vahepeal. Kõige parem on kiired, keskmised, aeglased kombineerituna :rolleyes: nt Ultralifei protein.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×