Jump to content
sangmaster

sangad

Recommended Posts

Ootaksin efektiivseid ettepanekuid sangade eemaldamise kohta :) nimelt asi selles, et ma ei tea kas olen eelnevalt midagi valesti trennis teinud või on see minu keha eripära lihtsalt aga mul on sangad. ka siis kui keha on suhteliselt kuiv. nüüd olen probleemi ees, et kas peaks lihtsalt rohkem kõhu külgmistele lihastele valu andma trennis või mitte? ise kardan, et sinna sanga alla on tekkinud paras lihas ja väiksemagi rasva lisandumisel kerele on "visuaalne efekt" jälle suurem. kui rohkem sellele piirkonnale trenni teen, kasvatan äkki lihast veelgi ja nii trambingi kogu aeg ringi sangad rippumas :D? sest kogu aeg ei jaksa minusugune tegija kuiv olla. või pean lihtsalt leppima asjaoluga?

niiet ootan ettepanekuid ja nõuandeid. a la "tee trenni rohkem ja söö vähem" postitused võivad olemata olla.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas sa kõhtu treenid, külgmisi kõhulihaseid. ära tee kerekallutusi paremale- vasakule. need kasvatavadki sangu, minul igatahes küll. või kuidas sul asi on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära tee kerekallutusi küljele, sealt need tulevadki. külgmisi kõhulihaseid tee nagu kõhtu ikka, aga nt keretõstetel parem küünarnukk vasaku põlve juurde jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi sai kõvasti tehtud küll neid parem küünarnukk vasaku põlve juurde jne kõhulihaseid. viimasel ajal pole eriti julgend neid teha. rõhku pannud sisemistele kõhulihastele. ja kerekallutusi pole kunagi teinud.

paistab, et lahenduseks jääb siis "Extreme makeover" saatesse avaldus saata ja rasvaimu külgedelt teha lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

iseasi on kas see on seal lihas või rasv. sinna on küll kerge tulema rasv, aga kuna oled muidu kuiv, siis kahtlen, et sinna nüüd liialt palju rasva on tulnud, et proportsioonid kohe paigast ära. kerekallutustega hakkas mul igaljuhul sinna lihas tulema..sellepärast ma seda ei teegi, mis neist sangadest ikka kasvatan. nii on raske öelda sulle soovitust, kui ei tea täpselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ma ei ole muidu kuiv. tahtsin enne öelda, et sangad on ka siis, kui olen enda kohta kuiv. pmst, kui sisemine kõhulihas on ilusasti väljas ja kõhu peal rasv minimaalne minu kohta, siis sangad on ikka nii nagu nad on.

loodan, et Ott ka mõne sõna ütleb, siis vaatan edasi, kuhupoole plaane seada. tänud igatahes vastamise vaeva eestki!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära tee kerekallutusi küljele, sealt need tulevadki. külgmisi kõhulihaseid tee nagu kõhtu ikka, aga nt keretõstetel parem küünarnukk vasaku põlve juurde jne.

oh hea et mainiti et kerekallutusi küljele teha ei tohi sest mul on sama probleem ja ma mõtlesin et kallutamine aitab.ma tegin muidu küünarnukiga põlve juurde ka siis ma enam ei tee kallutusi küljele :) Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis need sangad on? :) külgmised kõhulihased vms? :D

sangad on teisiti öeldes rippuv rasv külgedel puusakondi kohal. Sangadega inimest vaadates võib piltlikult öelda, et nt. tõstan teda "sangadest"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovige roomapingil e. seljapingil harjutusi. Teiseks tee küljeli olles keretõsteid need on rasked ja kaotavad kindlasti rasva. Kõhulihased jätta rahule. Kõht on suhteliselt raskest arenev kehaosa see pärast nõuab ka natuke kannatust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mingil kehaosal on rasva veel peal, siis ei ole muud loogikat kui see, et kehakaal peab langema rasva arvelt. Selleks et rasva põletada ei pea me lõhkuma hirmsasti kõhtu teha, igasugune treening ja kulutus mis ületab tagasisöödava energia hulga aitab vabaneda rasvast. Ma olen näinud küllalt tegelasi, kes lõhuvad nii trenni alguses kui lõpus kõhtu teha, kuid ei ole siiani märganud neil kellegil korralike kõhulihaseid, kuna rasv ei lase neil välja paista. Ise treenin kõhtu minimaalselt, praegu ei ole teinud 3 kuud, kui hakkan maha võtma siis hakkan ka kõhtu vaikselt treenima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×