Jump to content
kuuliks

Jogurtis olev valk

Recommended Posts

Hmm valk on nagu valk ikka ja ma arvan, et ju see ka kvaliteetne on aga jah suhkrut(süskareid) saab ka koos sellega kaasa hulga... Aga kui eesmärgiks kaalu kasvatus siis lase käija :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljudele lisatakse zhelatiini, mis on ka loomne valk, aga mittetäielik. Aga liigestele ta meeldib.

Arvestades seda, millise koguse suhkruga Sa teda sisse sööd, siis mitte.

Tere teeb mingit osaliselt suhkruasendajaga Light varianti, kui see lohutab :unsure: Aga suhkrut on neil seal ikka palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin täna just miskit enda jaoks uut maitsestamata jogurtit. Prisma kaubamärk Rainbow. Sellele ei ole täiendavalt suhkrut lisatud, kogu sisalduv suhkur on laktoosist.

Parameetrid - 100gr kohta 40kcal, valku 4,7gr, süsikaid 4,6gr, rasva 0,2gr.

Minu meelest jogurti kohta päris ok tulemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin täna just miskit enda jaoks uut maitsestamata jogurtit. Prisma kaubamärk Rainbow. Sellele ei ole täiendavalt suhkrut lisatud, kogu sisalduv suhkur on laktoosist.

Parameetrid - 100gr kohta 40kcal, valku 4,7gr, süsikaid 4,6gr, rasva 0,2gr.

Minu meelest jogurti kohta päris ok tulemus.

See on vist Soome toode kui ma ei eksi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See rainbow asendas minu menüüst välja keefiri, piimarasva saan piisavalt kohvikoorest ja juustust, seega pisut rohkem valku ja vähem süsikat on abiks. Maitse ka hea, pole liialt hapukas jne. Seega, kui päevas läheb 2 klaasi (a. 250gr) siis juba päris arvestatav valgukogus e. 23,5gr. Vajadusel ise marjade või puuviljadega segades saab hea magusa jogurti, samuti maitseaineid sisse segades saab hea kastme, universaalne valik igati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×