Jump to content
cubone

biitseps/rind

Recommended Posts

Oleks küsimus biitsepsi ja rinna kohta.

Olen jõusaalis käinud suhteliselt vähe ning olen tähele pannud et parem biitseps või no käsi on silm märgatavalt suurem kui vasak, ning rinnaga on sama asi.

Tahtsin küsida, et kas see alguses normaalne nähtus või peaksin midagi teistmoodi tegema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teed tihti harjutusi kangiga proovi hantlitega teha. Siis on raskus mõlemale jäsemele/lihasele võrdne. Biitsepsi harjutusi saab kangi asemel hantlitega teha väga kenasti ja kui teed rinnale palju kangiga surumisi siis vaheta mõnikord kang hantlite vastu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee igasuguseid harjutusi hantlitega- õlapressi, hantliga "row'd", kõiki asju mis kasutavad mingil määral käelihaseid. Niimodi peaksid küll tasakaalu saama.

Võta äkki mõõdulint ja mõõda oma käed ära, siis on näha konkreetseid numbreid selle kohta kui suured su erinevused on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja raskus vali nõrgema poole järgi ning harjutust alusta nõrgema poolega kui võimalik.

Väga hästi toimib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõik inimesed on erinevad ja ma arvan ,et ka kõikidel inimestel pole kõik keha osad samasuured , :D

Muidugi pole näiteks vasak ja parem biitseps identsed kuid kui seda vahet on silmaga näha siis vabad raskused tulevadki siin mängu. Nendega saab asja tasakaalustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma alustasin jõutrenniga kuskil kuu aega tagasi. Kava nägi välja selline 60x kätekõverdused, 60x kõhulihased, 60x kätekõverdused seljaga voodi poole kätest alla lastes, 60x selili jalgade tõstmised + 30x kükid. Tegin praktiliselt iga päev. Paar päeva tagasi tegin esimese jõusaalis käigu.

parameetrid 17a/64kg/178cm

Enne treeningut mul rinnalihast polnud ollagi, nüüd juba midagi on aga vasak rinnalihas on natukese väikesem ja parem biitseps on rohkem arenenud(juba enne trenni alustamist). Parem biitseps on 32cm ja vasak 30cm, tavaolekus on vahe 1 cm. Aga kuju vahe pingul lihasega on täiesti olemas. Kui ma nüüd neid edasi võrdselt treenin kas nad hakkavad ühtlasemaks minema, või kasutan ma automaatselt tugevamat kätt rohkem näiteks kangi tõstmisel või kätekõverdusel. Või kui pean hantlitele üle minema, siis ehk soovitage mingeid harjutusi hantlitega, sest ise väga ei tea mis harjutusi oleks mul mõtekas teha, teiste pealt olen näiteks vist lendamist vaadanud ja ise proovinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul endal sama teema, aga vaikselt alustasin kodus kätekõverduste ning kõhulihaste ja lõuatõmmetega. Trennis on jah negatiivset või õlaharjutusi või rinnaharjutusi teha hantlitega, minul see töötab. Vaikselt, aga töötab.

Edu sulle muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×