Jump to content
Ott Kiivikas

Scott Mendelsoni katse lamades surumises 490kg!

Recommended Posts

Võib - olla ta loebki oma rekordeid negatiivsetes seeriates (ehk siis ainult kangi alla laskmises).... :rolleyes:

Sinul pole küll eriti mõtet seda meest kommenteerida. Sa jää ikka oma liistude juurde!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib - olla ta loebki oma rekordeid negatiivsetes seeriates (ehk siis ainult kangi alla laskmises).... :D

Videost oli väga hästi aru saada, et katse ebaõnnestus.Aga see mees surus 325kg ilma särgita palju paremini, kui mõni mees 300 särgiga :rolleyes:

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja see 325kg särgita on surutud vähemalt paar aastat tagasi, kaks kui ma ei eksi. Siis üritasid minu mäletamist mööda mõned USA x-liigade mehed suruda 1000-t naela, ehk siis 456kg, nii et võib eeldada, et praegu on ta raw rekord isegi mõnevõrra parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib - olla ta loebki oma rekordeid negatiivsetes seeriates (ehk siis ainult kangi alla laskmises).... :D

Ma ei saa küll aru Ott, miks sa nii sitasti ütled, su enda rekord on pea poole vähem (täpselt ei tea ja ei huvitagi, nii et ärge hakake tarka panemagi) Kas tahad öelda, et Mendelson on nõrk vms.? Sul kukkuks nii raske kang vast rinnakorvi puruks, kui sirgetele kätele üritaksid võtta seda! Ma ei taha sind mõnitada ega midagi, aga kuidagi imelik tundub, et see sulle nalja pakub või äkki ei saa ma su huumorimeelest kõige paremini aru!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa küll aru Ott, miks sa nii sitasti ütled, su enda rekord on pea poole vähem (täpselt ei tea ja ei huvitagi, nii et ärge hakake tarka panemagi) Kas tahad öelda, et Mendelson on nõrk vms.? Sul kukkuks nii raske kang vast rinnakorvi puruks, kui sirgetele kätele üritaksid võtta seda! Ma ei taha sind mõnitada ega midagi, aga kuidagi imelik tundub, et see sulle nalja pakub või äkki ei saa ma su huumorimeelest kõige paremini aru!

post-3216-1268938524_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×