Jump to content
MachineGun

Kaalu langetus + kõhulihased trimmi

Recommended Posts

Pilte ei ole, kuid ei ole rahul sellega, et puusadele jääb palju massi...Millal see kuluma hakkab? ;)

Tavaliselt on niimoodi ,et sinna kuhu tekib rasv esimesena, kaob rasv viimasena. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pilte ei ole, kuid ei ole rahul sellega, et puusadele jääb palju massi...Millal see kuluma hakkab? :)

Kõige nigelam on see, et seal on niigi rasvarakkudel beeta-2 adrenergilisi retseptoreid vähe, ja dieediga jääb neid vähemaks. Ehk need alakeha rasvarakud ei anna näljaga midagi ära. Mida vähem kilpnäärmehormooni, seda vähem neid retseptoreid, ja näljaga kilpnäärmehormoon langeb veelgi.

Dieeti pidades kord nädalas rohkem süüa ja mingi iga 10 nädala järel nädal aega järjest rohkem süüa, siis ei lähe väga käest ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige nigelam on see, et seal on niigi rasvarakkudel beeta-2 adrenergilisi retseptoreid vähe, ja dieediga jääb neid vähemaks.

Mind hakkas huvitama ,et kuidas klenbuterool sellistele probleemsetele kohtadele toimib?

Et kas siis alakehal pole korraliku mõju tunda?

EDIT: Ei hakka uut posti tegema. Pmst ma jäingi mõtlema selle õle ,et kuidas klenbuterool toimib ,kui alakehas vähe repsetoreid. Kilpnäärmehormooniga kombineerimise peale ma ei mõelnudki.

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind hakkas huvitama ,et kuidas klenbuterool sellistele probleemsetele kohtadele toimib?

Et kas siis alakehal pole korraliku mõju tunda?

Klenbuterool mõjub nendelesamadele retseptoritele. Kui neid pole, siis ei mõju. Sellepärast teda laias maailmas kilpnäärmehormooniga kombineeritaksegi.

Aga see pole päris jututeema enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, aga rattaga sõidad vähe, ikka 50km, siis 15km jooksu otsa ja peale seda kohe 6000 kõhulihast. Nii iga päev.

Vabandust, ei saanud irooniata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, aga rattaga sõidad vähe, ikka 50km, siis 15km jooksu otsa ja peale seda kohe 6000 kõhulihast. Nii iga päev.

Vabandust, ei saanud irooniata.

Sinu iroonias oli rohkem targutamist...Ei ole vaja hakata mingit iba ajama...parem õpetussõnu, selleks küsitaksegi siin infot, sest ei teata asjast ni palju! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehh ?!?! mis selles 5km ratast pluss 5km jooksu siis nii hullu on ? 5km rattaga soojendust läheb ju nii kiirelt et ei pane tähelegi.5km kerge tempoga jooksu on ainult lõdvestav vms ! Aga noh see on minu arvamus ja kui asi ikka ületreeningusse kisub siis peaks küll vähendama.Kõhulihaseid tee, aga lisaks võiksid teha kätekõverdusi ja alaselga.see et lamad kõhuli ja tõstad ülakeha vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Alustada tuleks eelkoige ikkagi aktiivsest eluviisist s.t rattasoit, jooksmine, soudeergomeeter ja kui ei joua siis ujumine lisaks tuleks natuke vaadata mida sood ja millal liiga hilja pole kasulik maks 3 tundi enne magamaminekut. Lisaks tuleks tegeleda kohulihastega kasvoi kodus paevas 60 korda ja tulemus peaks suveks paistma. Pohiline et tegutseda mitte aint moelda!

teen näiteks igapäev 60 kõhulikast.. siis suveks peaks juba midagi olema??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga ennekõike saavutatakse korralikult välja paistvad kõhulihased ikkagi toitumisega ja aeroobse treeninguga. Kui seal asi paigast ära on, võid sa kõhulihaste harjutusi tegema jäädagi, saad küll korralikud lihased, aga neid pole peki kihi alt lihtsalt näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaalu saab väga efektiivselt langetada rattaga sõites, 14. aastaselt kaalusin 97kg, olin väga ülekaaluline, pikkust oli umbes 183cm, suvel 3 kuuga võtsin 30kg alla, iga päev 40km rattaga, magusat ei söönud üldse, rasvast ka eriti mitte. Aga ei oska öelda kui tervislik see on.... aga jah see mõjus ja mõjus väga hästi, klassikaaslased ei tundnud ära algul :(...

aga rattaga sõitsid tugevasti vändates või rahulikus tempos?..

kuna ma 14.aastane ... ja kaalun 69kg..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga rattaga sõitsid tugevasti vändates või rahulikus tempos?..

kuna ma 14.aastane ... ja kaalun 69kg..

Rasva on võimalik põletada nii madala kui ka kõrge pulsiga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hm ,teed näiteks E-jõusaal T-jooks K-jõusaal N-jooks R-jõusaal nädala vahetusel vaatad kuidas jaksu on ja toitumist tuleks korrikeerida ! Toitumise kohta on siis foorumis teemasid küll nii ,et jõudu ja jaksu :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hm ,teed näiteks E-jõusaal T-jooks K-jõusaal N-jooks R-jõusaal nädala vahetusel vaatad kuidas jaksu on ja toitumist tuleks korrikeerida ! Toitumise kohta on siis foorumis teemasid küll nii ,et jõudu ja jaksu :(

nii võib päris korraliku vormi saada! :D

Vastupidavus kah kasvab aga peab vaatama, et ületreenitust ei teki!!

Aga peamine, et toitumine korda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga rattaga sõitsid tugevasti vändates või rahulikus tempos?..

kuna ma 14.aastane ... ja kaalun 69kg..

Teoreetiliselt peaks sa kasvu veel viskama, sp on ka su keha rasva läinud. Sellises vanuses on selliseid inimesi palju. Ma ei taha su optimismi murda, kuid ma arvan, et sa ei saa oma sixpäkki välja, mitte enne kui sa oled selle hullu kasvuperioodi ületanud.

Muidugi kui sa toitud täpselt ja teed ilusti trenni, siis kes teab ka .

Muudetud kasutaja Saphireguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teoreetiliselt peaks sa kasvu veel viskama, sp on ka su keha rasva läinud. Sellises vanuses on selliseid inimesi palju. Ma ei taha su optimismi murda, kuid ma arvan, et sa ei saa oma sixpäkki välja, mitte enne kui sa oled selle hullu kasvuperioodi ületanud.

Muidugi kui sa toitud täpselt ja teed ilusti trenni, siis kes teab ka .

hm, ma ei oskagi nüüd öelda ,ma olen suhteliselt lühike 165 ja 14 ja ma arvan , minu kasvamine alles algab lähiajal kuna ema ja isa ja õde kõik on pikad ,Ja kõhulihastega probleeme pole . see kõik võib jällegi tulla korralikust trennist ja söömisest hommikul ikka korralik puder päeval korralik praad ja õhtul suppi ja kohupiima ! :D

Muudetud kasutaja Cardoo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis 1 päev küsimus.

Kas oleks parem teha ilma raskuseta ja palju või võtta raskus rinnale ja rohkem koormust anda ?

Ma ei tea kuidas teiega on, aga kui mul läheb juba mõnisada istet ühe korraga ja kui ma 3 setti teen, ma ei viitsi lugeda ja aega kulub ka tohutult.

Et kuidas siis parem oleks, raskusega või ilma?

Muudetud kasutaja MegaX poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel üks hea saavutus, vorm hakkab vähehaaval taasuma. Nimelt enne ei saanud ma hakkama sealt videost http://www.metacafe.com/watch/715974/how_t...kout_routine_5/ esimese harjutusega :D , kuid nüüd suudan seda teha.

Ja võib-olla kiirustan liialt ette, kuid tahaks teada, kui kiiresti tulemusi näha on? Nädal? Kuu? Pool aastat?

Vau, ma ei teadnudki, et need igapäevased harjutused aitavad saavutada 6-packi. Minu jaoks ainult raskem see, kus ta veidi ainult jalgu tõstab pikali olles. Ülejäänuga saan mina igatahes hakkama. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tekkis 1 päev küsimus.

Kas oleks parem teha ilma raskuseta ja palju või võtta raskus rinnale ja rohkem koormust anda ?

Ma ei tea kuidas teiega on, aga kui mul läheb juba mõnisada istet ühe korraga ja kui ma 3 setti teen, ma ei viitsi lugeda ja aega kulub ka tohutult.

Et kuidas siis parem oleks, raskusega või ilma?

Ikka, lisa raskust. Mis eesmärgil neid teed üldse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teoreetiliselt peaks sa kasvu veel viskama, sp on ka su keha rasva läinud. Sellises vanuses on selliseid inimesi palju. Ma ei taha su optimismi murda, kuid ma arvan, et sa ei saa oma sixpäkki välja, mitte enne kui sa oled selle hullu kasvuperioodi ületanud.

Muidugi kui sa toitud täpselt ja teed ilusti trenni, siis kes teab ka .

jaa.. aga ma 14.aastane.. ja kasv on 185cm.. see on ebanormaalne:D .. mul juba pmt täiskasvanu kasv:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees, mul on sinust kahju. Täpsemini su põlvedest on kahju, ma olin sinuvanuses 178 pikk ja põlved streikisid. Kuidas sul olukord? : )

Tee korralik baas alla, mis see 6pack annab, aint naisi saab juurde, tahad head baasi või tahad samal ajal lantida? :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees, mul on sinust kahju. Täpsemini su põlvedest on kahju, ma olin sinuvanuses 178 pikk ja põlved streikisid. Kuidas sul olukord? : )

Tee korralik baas alla, mis see 6pack annab, aint naisi saab juurde, tahad head baasi või tahad samal ajal lantida? :D:D

Muuhulgas "6pack" annab tugeva keskkoha, mis vähendab oluliselt seljavigastuse võimaluste teket. Naisi saab vast ikka muul moel ka kui 6-packiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×