Jump to content
ants16

Uus A-rühm

Recommended Posts

Tavaliselt täielik fail on nö. kunagised megad hitid mis tehakse uueks minul neisse usku pole ning tavaliselt ei tule välja sellised projektid Knight Rider on üks näide paljudest!

Sa ei saa öelda et totaalne fail. Lihtsalt ajad on teised ja ka ise oled teine. Tõenäoliselt läheb ju rääkiv auto ja poolpaljad naised rohkem peale kui sa oled 14 aastane kui see, et sa oled 30 aastane. Kui seesama A-rühma film oleks välja tulnud siis, kui tehti ka aktiivselt veel neid seriaale, oleks kõik sillas olnud. Ja tõenäoliselt vaatavad paljud fännid (ja paljud tõenäoliselt ka mittefännid, kuid lihtsalt uudishimust) seda filmi. Crew kui selline on ju normaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavaliselt täielik fail on nö. kunagised megad hitid mis tehakse uueks minul neisse usku pole ning tavaliselt ei tule välja sellised projektid Knight Rider on üks näide paljudest!

Enne võiks filmi ära vaadata ja alles siis selliseid kommentaare kirjutada. Täiesti maitse asi, see mis ühele meeldib, ei pruugi teisele meeldida. Knight Riderist ei ole ju korraliku filmi tehtud?! Ainult see sari...

Selle A-rühma puhul tundub, et on vaeva nähtud. Juba näitlejate seltskond on korralik. Ideaalne oleks Jim Carrey Murdochi rollis, aga mis seal ikka;)

Loomulikult hakatakse vana sarjaga seda võrdlema, kellele ei meeldi näitlejad, kellele miski muu. Samas uues filmis ei tahaks ju keegi näha, kuidas automaadivalang liigub tagumise rehvi suunas või et mingisugune põõsas paiskab auto õhtu ning mehed, kes sealt välja tulevad on ainult tsipa uimased.

Mina ootan seda ikka suure huviga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ilmselt kannataks võrdluse välja näiteks sellise kaliibriga näitlejate kokkupanek - kõva soundtrack, hea stsenaarium, head efektid - miks mitte :)

http://www.youtube.com/watch?v=L4gOREBIooA

Olin ise ka Terminator 4 suhtes suht skeptiline, aga tulemus, mis nägin ületas ootusi küll B)

Nende näitlejatega läheks isegi peale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ilmselt kannataks võrdluse välja näiteks sellise kaliibriga näitlejate kokkupanek - kõva soundtrack, hea stsenaarium, head efektid - miks mitte :D

http://www.youtube.com/watch?v=L4gOREBIooA

Olin ise ka Terminator 4 suhtes suht skeptiline, aga tulemus, mis nägin ületas ootusi küll :D

See oleks vähe etem imo :D Murdocki roll eriti :( Sobiks ideaalselt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvasin, et B.A.-d mängib räppar artistinimega Common ning Bruce Willis pidi ka kedagi mängima ju..

See oli ammu, kui spekuleeriti, kes need rollid endale saavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Film vaadatud. Ülimalt rahul olen. Pole paremat komöödiat/actionit juba väga ammu näinud. Üldjuhul ma sellised filme kinos vaatamas ei käi, aga see oli lihtsalt brilliantne film. Mina annan 10p kümnest. Kohati oli sõna otseses mõttes pisarad silmas. Osatäitjad oli ka head. Kui alguses oli veits kahtlusi nende suhtes, siis nüüd võib öelda, et nad sobivad sinna väga hästi. Väga kvaliteetne film. Vaeva oli sellega kindlasti nähtud.

Soovitan soojalt:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×