Jump to content
bacardi

jokerile

Recommended Posts

pakun välja sellise mõtte et äkki teeks nendele toidulisanditele mis amazonis pole mingi muu foorumi hoopis, minu arust hea mõte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäeval tulevad teised suured nossid ja bossid tööle , eks siis nad siis mõtlevad ja arutavad ehk sel teemal. Võib-olla leitakse tõepoolest mingi kompromiss ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pakun välja sellise mõtte et äkki teeks nendele toidulisanditele mis amazonis pole mingi muu foorumi hoopis, minu arust hea mõte.

Aga näiteks mõtleks hoopis niipidi. Mida Amazon.ee poes pole? Aga mida Te tahaksite, et seal oleks või mis puudu on. Vaevalt , et see firma nimi nii määrav on. Asi on ju siiski , olgem ausad, koostises.

Või mis on just Teie arvates need toimivad ained, mis panevad keha kasvama?

Kui tuleb asjalikke ettepanekuid , siis analoogilisi tooteid on ju alati võimalik leida.

Samuti kui pakub mõni teine maaletooja Amazoni poega koostööd on ka ju see võimalik.

Mis arvate ... mh-ah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole siiani keegi tulunud neid meie poodi pakkuma, ise ei jõua ka kõiki firmasid esindada, kuid edasimüügiks oleme võtnud enam - vähem kõik kes koostöövalmidust on tulnud pakkuma, lõppude lõpuks on amazoni poe eesmärk olla kaubamaja toidulisade osas, mitte ainult enese poolt maale toovate toidulisade müügikoht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina oleks nõus kui tuleksid usa tooted, ise oleks õnnelik kui tuleks müügile NOX3 :unsure:;)

aga muidu usa tooteid võiks küll tulla, aga noh eks te ise vaadake kuidas hakkama saate:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jajaa seda ma söön juba aga ma mõtlesin nati teist asja:)

olen kaks nädalat söönud ja midagi on isegi juurde andnud, aga loodan et asi läheb paremaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks ei võiks amazoni pood pakkuda Muscle-Techi ja Iss Researchi tooteid? Ostjaid oleks palju..

Just, ärgem ka Optimum Nutritionit unusta!

Aga mis nendel Tai Kane toitulisanditel viga on ?! Või miks siis Usa omab paremad on ?!

Viga polegi midagi, töötavad küll. Aga näiteks see, et whey lemon super vahutab nagu marutaudis rebane kui "raputada", võrreldes ameerika mandiga ei lahustu ka nii meeldivalt.

Muudetud kasutaja noobie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×