Jump to content
Jumal666

Antidepressant vs alkohol

Recommended Posts

Kiire guugeldamise tulemusena sain teada, et võib tekkida tõesti oksendamine ja mitte vähe.Mõlemad ained,nii alkohol ,kui ka antidepr. mõjutavad ajukeemiat.

Ja samamoodi ei meeldi maksale kooslus: alko + ükskõik mis ravim. Kui endal aastavahetuse ära tahad rikkuda, siis palun lase käia. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuttav anti deprekaid võttis ja alkoholi isu tuli siis ta nendel päevadle ei võtnud kui promill sees oli, temaga igatahes midagi ei juhtunud, aga soovitama küll ei hakka siin midagi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
K2sil ravikuur kuid aastavahetus varsti,mis siis juhtub kui alkoholi joon palju?

Igale inimesele mõjuvad ravimid ja alkohol erinevalt seepärast ühest vastust ei ole võimalik anda! Psühhiaatrid ütlevad, et alkohol on samasugune narkootikum kui xanax...........

Ma tarvitasin nii antidepressante kui muid tablette ning vahel ka alkoholi............ samas on mõlemad ajule kahjulikud!

On olemas tooteid mis ülaltoodud ravimite tarvitamisel tekkivaid vältimatuid kõrvalnähtusid maandavad kuid neid siin foorumis välja tuues tavaliselt kustutatakse teema ära...............

Kokkuvõtteks- ühekordne alkohol ei tekita ränka kahjustust (peale pohmelli, kellel seda esineb) kuid parem on teda mitte tarbida koos ravimitega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole kuulnud, et AD ja alko koos oksendama ajaks otseselt. Olen ise ka tarvitanud ja alkot ka samal ajal, ütlem nii, et see võimendab alkoholi toimet ja vähendab AD toimet. Kindlasti on asi ka individuaalne, kunagi ei tea, mis alko ravimitega koos teha võib. Aga kui on AD ravi peale pandud, siis tuleks alko tarbimine viia ikka võimalikult miinimumi, muidu ei ole ravist niipalju kasu ja sööd niisama neid tablette sisse omale. Kuigi jah - paar õlut aastavahetusel ei ole midagi väga hirmsat ma usun :P. Ise kavatsen aastavahetuse kainelt veeta, mis siis, et ei tarvita ühteg ravimit ...lihtsalt palju aastaid pole kainet aastavahetust olnud ja teen nüüd vaheldust natuke :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuttav anti deprekaid võttis ja alkoholi isu tuli siis ta nendel päevadle ei võtnud kui promill sees oli, temaga igatahes midagi ei juhtunud, aga soovitama küll ei hakka siin midagi :P

Kuidas nüüd võtta, ses suhtes, et kui ma eile lõpetasin kuulise antidepressantide kuuri ja täna hakkan jooma siis see vist ikka väga hea pole. Mõjuvad ju antikad ikka veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Antidepressante erinevate toimeainetega.. Kurjad keeled saunas rääkisid, et Cipralexiga võib juua alkoholi(guugeldades aga ei soovitata siiski). Aga soovitama ei hakka :P

Eks küsi arstilt, kes sulle need rohud kirjutas.

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tiomeaineid on erinevaid kuid toimemehhanism on üldijuhul neil üks, so siis serotoniini tagasihaarde inhibaatorid(enim levinud). Pakun, et alkoholi vastunäidustus nende ravimitega on seotud patsiendi diagnoosiga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omadest kogemustest võin öelda, et kiiremini jääd napsiseks ja kui natuke liiga palju jood tekivad mäluaugud ja hommikul on kehvem olla, iiveldab rohkem. Muidugi see oleneb ka ravimist. Kange alkoholiga ära liialda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuttav võttis ka anti depressante ja jõi suht tihti ning mitte vähe. Tema sõnul pidi paremini kammima, a ega ta päris normaalne inimene ka ei ole. Ise nii ei teeks.

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma enda kogemusest, ma ei soovita mitte mingil juhul alkoholi juua siis kui on rohud peal eriti antidepressandid.

Ütleme nii, et sa oksendad end segaseks- mis pole üldse lõbus ja mida sa ei pruugi ise üldse mäletada, kuna väga vähesel määral alkoholi "kammib täiega ära".

Minu lugu siis selline- oli üle nädala AD-te võtnud ning muli oli kogematta jäänud 2 õhtut vahele, kuna arst käskis ainult õhtuti võtta (muidu oli pakendis, et 3 korda päevas). Läksin sõppradega välja, jõin paar õllet ära ( tundsin väikest uimasust juba) ja läksime baari, hakkasime siis viina jooma, üks lonks, teine lonks, kolmas lonks, neljas lonks, ............. Ühesõnaga ma magasin siis baarileti ääres, sõbrad viisid mu välja, kuna ma olin palunud aga ma ei mäletanud midagi ning siis ma seal tühjendasin omaette oma sisikonda. Sõbrad viisid ära kodu, mida samuti ei mäleta ning hommikul ärkasin ülese oli kõik tipp topp aga alles päeval oli räige peavalu ja kõht valutas ikka jube räigelt, aga jäin ellu, kuid ei soovita järgi katsetada.

Isegi vähesel määral alkoholi võib jubedalt mõjuda, kui on tablettid peal aga need on juba sõpprade kogemused ja teine jutt.

Pärast seda olen veel korra alkoholi joonud aga rohkem ei joo vähemalt 2 aastat või siis vähemalt nii ma üritan.

Aga muidu edu ja eks sa mõtle ise, mis sa teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See et uus aasta tuleb,ei tähenda et kohe alkoholiga peaks tähistama.Või peab? ;)

narko,suitsuga tegin l6pparve,sellest juba poolteist aastat.p2ris karsklasex ka ei julge hakata,p2rast ei pea vastu ja hakkan vanemast peas tarbima uuesti,kui elu raskex juhtub minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õiged sprodimehed teavad mis teevad ja lubavad endale lõõgastuseks ühe napsu. See kui ma endale napsu luban, teeb minust alkohooliku või lihtsalt ... inimese ?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
K2sil ravikuur kuid aastavahetus varsti,mis siis juhtub kui alkoholi joon palju?

kaua see kuur sul kestab? ega antidepressant ja alko kokku küll ei sobi ja aastavahetusi tuleb veel. millegist ilma sa ei jää

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×