Jump to content
MEE

Mariusz Pudzianowski suundub jõualadest MMA-sse !

Recommended Posts

ei ole ühte suurt vastupidavust. kui sa oled terve elu olnud poksinud 12 roundi, siis järelikult sa suudad ka 12 roundi püsti olla ja poksida. Aga kas see tähendab, et ta võiks joosta ka maratoni ära. Siis vastus on kindlasti mitte, sest võib öelda on poksimisalane vastupidavus, on rammumehe vastupidavus, on jooska vastupidavus. Ilmselge, et kõik suurendab südametöö efektiivsust, aga see et oled parim jooksja maa peal ei tähenda, et ta oma jooksja vastupidavusega on on nt parim rattur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi mis jalalöögid kutil on, tundub et peale esimest laksu oli vastane juba kaotanud.

Najman sai vist šhoki, et nii kõvasti on võimalik lüüa.

Aga me ei näinud veel "hullu" käte rammu. Usun ja loodan et see koll, Super Mario, jõuab kaugele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mariuz ikka natuke kiirem kui Sapp ja lõi ka vähe paremini aga olen üsna kindel et ta näiteks Mirco Crocopiga vastamisi panna tal eriti lootust ei ole.Peale esimest raundi oleks lihtsalt kett vennal nii maas, kuna mass nii suur ja väsib lihtsalt kiiresti.

Mine tea raisk, Crocop on superb striker, aga Marius on ikka rämedalt tugev, piisab ühest vähe õnnetumast löögist ja down goes Crocop. Mina seda matchi ausalt öeldes ise näha ei tahaks, lihtsalt seepärast, et mulle meeldib Crocop ja kui ta peaks juhuslikult kaotama mingit pidi (MMA's on kõik võimalik), siis oleks ma üpris nördinud! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mine tea raisk, Crocop on superb striker, aga Marius on ikka rämedalt tugev, piisab ühest vähe õnnetumast löögist ja down goes Crocop. Mina seda matchi ausalt öeldes ise näha ei tahaks, lihtsalt seepärast, et mulle meeldib Crocop ja kui ta peaks juhuslikult kaotama mingit pidi (MMA's on kõik võimalik), siis oleks ma üpris nördinud! :lol:

Mariusele piisab kah ühest õnnestunud löögist nagu enamusele ja "down goes Marius":lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühes teises teemas täna sai just Schildt'i nimi kirja pandud ja arvan, et Pudza võikski tolle poisiga kokku minna, wiki andmetel kaaluvahe 12 kg Pudza kasuks, kuigi Schildt on ikka rohkem kickboxer, kui maasvõitleja, nii et MMA tipuga tegemist ei ole just, aga vähemalt on "record" MMA-s ka kõvasti plussis ja kaal ka samast klassist. jrx, kes praegu MMA-s kõige suuremad/pikemad/raskemad tipu lähedal olevad mehed on, Fedor nt., kes on minu arusaamist järgi absoluutne tipp, on suht tavakaalus vend mu arust :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastane siiski on raskekaalu poksija. Kui Pudzil peaks olema klaasist lõug, mida enne kui paar matši tehtud on millegi põhjal väga ennustada ei saa, siis on lõpp kiire ja ilus:)

Kas klaasist lõug on treenitav ka rauast lõuaks? Või jäädki sellise lõuaga, mis sulle kaasa on antud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas klaasist lõug on treenitav ka rauast lõuaks? Või jäädki sellise lõuaga, mis sulle kaasa on antud?

Pigem on iga lõug treenitav klaaslõuaks - kui pidevalt ikka lõuga saad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole ühte suurt vastupidavust. kui sa oled terve elu olnud poksinud 12 roundi, siis järelikult sa suudad ka 12 roundi püsti olla ja poksida. Aga kas see tähendab, et ta võiks joosta ka maratoni ära. Siis vastus on kindlasti mitte, sest võib öelda on poksimisalane vastupidavus, on rammumehe vastupidavus, on jooska vastupidavus. Ilmselge, et kõik suurendab südametöö efektiivsust, aga see et oled parim jooksja maa peal ei tähenda, et ta oma jooksja vastupidavusega on on nt parim rattur.

Poksimisel ja rammumehel läheb vaja suhteliselt sarnast vastupidavust.kui panna sind või mind parima maratonijooksjaga ratast sõitma,näiteks Tartust Tallinna,siis vaevalt me talle erilist pinget pakuks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poksimisel ja rammumehel läheb vaja suhteliselt sarnast vastupidavust.kui panna sind või mind parima maratonijooksjaga ratast sõitma,näiteks Tartust Tallinna,siis vaevalt me talle erilist pinget pakuks:)

Ega poks ja rammumees on jah suhteliselt sarnase kestvusega suhteliselt sarnaste nõudmistega alad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelesin enne poksi jalgpalliga ja võin öelda, et jalgpall küll "poksi võhmale" kaasa ei aidanud :lol: 2. raundi lõpuks ikka päris kott...mida rohkem sisse saada/off the target lööke teha , seda kiiremini sossuks muutub :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega poks ja rammumees on jah suhteliselt sarnase kestvusega suhteliselt sarnaste nõudmistega alad :D

Nõudmistest pole ma rääkinud!

Aga arvan et suhteliselt sarnast kestvust läheb vaja küll jah. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×