Jump to content
Mers

raha?

Recommended Posts

Niipalju kui palju maksab üks keskmine purk kreatiini, kuna enamus vahendeid endal kodus (tõsi küll, selleks on ainult hatlid, kang, tõstepink ja 50k raskusi - aga asja ajab ära) ning proteiini üritan toidu kaudu saada. Kuna tsekke ei kogu ja kulutusi kokku ei löö, siis toidutarvete hinda suht raske öelda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris huvitavaks kakub kohe. Mõni mees 10k ringis kuus paneb "lihasesse" teine mingi 300-500 hakkama saab. Siinkohal tahaks saavutusi võrrelda aga mul ei ole õrna aimugi kuidas seda teha. Aga jah endal 150 eeku kuu ja vahel valk ka ja ongi kõik :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nu mul kulub eurodes:89€kuu jousaali max,lisandid 300€ kuu,toit tapselt ei tea kuid oma 500€nu kokku 890€ eesti rahas 13 884 eeki...nu mehed panem motlema ah??? :rolleyes:

kas ei tuleks sootsam kui mõni hea inimene eestist saadaks postiga lisasid ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nu mul kulub eurodes:89€kuu jousaali max,lisandid 300€ kuu,toit tapselt ei tea kuid oma 500€nu kokku 890€ eesti rahas  13 884 eeki...nu mehed panem motlema ah??? :rolleyes:

kas ei tuleks sootsam kui mõni hea inimene eestist saadaks postiga lisasid ? :D

Ma arvan , et mees kasutab kvaliteet lisandeid ja nende puhul pole erilist vahet kas ostad selle eestist või iirimaalt. Või on!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna hetkel pole just kõige kergem aeg,siis sooviks teada kuidas saavad hakkama need,kes veel tööl ei käi/kel tööd pole.Liha-ja piimatööted,kõik ju maksavad ning ei saa neidki süüa palju tahaks ja vaja oleks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas ei tuleks sootsam kui mõni hea inimene eestist saadaks postiga lisasid ? :lol:

Soodsam...kame...soodsam.

Postiga ma saatma ei hakka, kuid...kes viitsib j2rgi (v6i j2rele...Kuidas on eesti keeles 6igem???) tulla, mul on pakk maitsestamata valgupulbrit

Pro Whey 800 g (11.02.10), kinnine pakk

komplekt detox'i n2dalane kuur

vist ka m6ned vitamiinid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Postiga ma saatma ei hakka, kuid...kes viitsib j2rgi (v6i j2rele...Kuidas on eesti keeles 6igem???) tulla, mul on pakk maitsestamata valgupulbrit

Antud lauses oleks parem j2rele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt nii palju kui võimalusi on. Kui raha vähe, siis kõigepealt ei osta lisandeid, kui toidu jaoks ka raha ei jätku tuleb lihtsalt masendus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase poole aasta kohta tundub, et tavaharrastajal nagu mina kulub nii:

1)jõusaali kuukaart: ca 700kr

2)toidulisandite kulu (pool kilo odavat valgu ja süsivesiku pulbrit): ca 200kr?

3)pesupulber: ca 25kr?

4)valgurikas toit: ca 1250kr.

Kokku: 700+200+25+1250=ca 2200kr.

Samas tuleks mõelda nii, et see 2200 kr ei kulu ainult ja ainult hobi jaoks, sest ma söön ju kõhu täis siiski, see pole ju enam hobi, vaid elu nö, et osaliselt sellest hobirahahast kattub ka elamise rahaga nö.

Alates detsembrist aga üritan võimalikult madalale kulud viia. Vaatan kuidas õnnestub, mingit hobi kvaliteedi langust nagu ei karda küll, pigem ongi huvitavam saab rohkem mõelda, mida ja kuidas ja kust soodsamalt. Hankija, kes soodsalt liha ja oliivõli hankis mulle, see kliendisuhe on kadunud nüüdseks kahjuks, kui kellegil soodsaid hankijaid-varustajaid on, siis andke teada, vaevalt keegi sellist infot muidugi tasuta teavitab:)

(Pigem alati kui näha soodsat allikat, või asja, siis hoida see endateada ja vaikselt mitte-ahnelt kasutada võimalust, kui juba aga suured massid teada saavad võimalustest, siis enamasti pannakse pood kinni nö. Nagu elus ikka, meenutame näiteks AS LHV juhtumit, kus kasutati mõõdukalt head kanalit ja viisi, kuidas soodsaid tingimusi omale hankida, kuna mindi liiga ahneks, siis pandi see "pood" ehk allikas neil kinni peagi, oleks pidanud vaiskelt väikestes vaisketes mastaapides püsima.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenn 850 kr kuus, toidulisasid hetkel ei tarbi, toidule aga.......hmmmm......ei olegi kokku arvestanud aga ma arvan, et mingi paar tuhat kuskil (elukaaslane ostab vahel ka, kui mul rahakott juba õhukesevõitu, nii et sealt saan nats kokku hoida :lol: )

Hehe, täitsa pull on lugeda nii vana postitust B)

Nu 4 aastat on möödas, mees on ammu juba uus, söön nagu loom ja trennin nagu loom... ehk siis saal ei maksa midagi (tingimusel et võistlen), toidule-lisanditele oma 7 tuhat (no aga kuna meid on 2, kes me trenni teeme usinasti, siis osa asju saab osta nö kahepeale söögiraha kulub aga kindlasti teist samapalju lisaks), maksud vaja maksta ja vahel saab omale ka mõne soodsama hilbu vms ostetud. Raha kokkuhoiu mõttes loobusin juuksuri juures värvimas käimisest näiteks (selle töö teeb edukalt ära ämm ;)), küüsi pole ka enam vähemalt kuni järgmiste võistlusteni. Kosmeetika on soodsama ja naturaalsema vastu vahetatud. Ja kui veel lähenevad võistlused- kes siis neid kulusid kokku jõuab lugeda... Ikka kõik parema spordi nimel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavatoitu mitte arvestades, siis koos klubi kaardiga alla 10 000 hetkel ei tule välja.

Mis moodi niisuur summa siis tuleb? :lol:

Ma olen Status-clubis käinud, seal käisin välja 3200kr igakuu minumäletamist-mööda, oletame et sul niipalju siis jõusaali kuumaks, kuidas see ca 7 tuhat ühes kuus siis toidulisandite alla panna ma ei kujuta ette:) Steroidid on ka odavamad ju. Kui maksta personaal-treenerile, siis jah läheb ulmeliseks eel-arve, muudmoodi ei kujutaks ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaal : 500-600 kr kuu

Toidulisand:Ei oska täpselt öelda kuna viimati ostsin 4kg ette ära Mass Blasti ja mul siiani see veel.Ülejäänud toiduained lähevad praegu veel vanemate taskust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõusaali pilet õpilasele alla 400.- kuus, mingi valgusüsivesiku pulber 200kr kuus, ja siis tavatoit, väga kulturistitoitu taga ei aja aga muidugi jälgin mida kui palju söön ja kuna. et tuleb saada võimalikult odavalt läbi kui ise veel raha ei teeni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaal 1 kuu 208kr.

16 kr each

Kohupiim,pähklid,jook,kodujuust,omleti materjal vahest umbes 300-500kr

Toidulisand 350kr

800-1000kr kokku + siis söök mida ema ostab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julmad summad siin ikka osadel kuluvad...

Mille peale 7k eeku kuus toidule kulub, eriti veel kui ise valmistada asju jne? Või olen ma mingi imelik, et oma nutuse 2-3gr kehakilo kohta valku söön "kõigest"... Või siis on päris ohtralt lisandied, mis pole odavamate killast, a la 2-3k eek eest spetsiaal-lisasi (valk ja süsikas vaevalt nii kallis on, ikka muud asjad seega, nagu igasugu glutamiinid, kreatiinid, beeta alaniin, spets vitamiinid ja mineraalikombod jne) kuus.

Ma söön piisavalt korralikult ja kaalutletult, aga ei tahaks ka valgukogust utoopiliseks ajada (ja valk just ongi kallis toit ju, head rasvad ka suht kulukad, süsikad on suht tasuta käes) ja samuti ka üle 5-6x päevas söömiseks peaks olema päev oluliselt pikem:-P

Kulud hetkel sellised: Klubikaart 549 eek kuus, toidulisad 300 eek (whey gold standard, peale iga trenni koks ja 2,3kg purk umbes 3 kuu kanti, mulle igati piisav) ja toidule umbes 500-600 eek nädalas (sisaldab siis suhteliselt kõike mida vaja, korralikult piimavalku (piim, kohupiim, kohvikoor, kodujuust, juust), muna, kala, kana, veiseliha, pähkleid, seemneid, õlisi, kaera ja hirsihelbeid, marju, köögivilju, puuvilju jne jne.), ehk max kuni 2500 kuus (no ok, on erandkuid kus tuleb vahest pardi vms isu ja siis kulub vähe rohkem, aga rusikareegel ikka sinna 2-2,5k vahele).

Olgu öeldud, et ei hoia spetsiaalselt kokku toidu ja lisandite pealt, aga ei näe nagu põhjust nimelt kulutada, kui kõik vajadused nagu kaetud... Loomulikult vaatan igapäeva ostudele odavama koha, näiteks tere maitseta kohupiim prismas lausa 3.90 (viimane kord oli vist isegi 3.60), teistes poodides 9-11 eek kanti, kuna ma nagunii söön seda iga päev, siis pole probleem kord nädalas seal poes käia, kust kokkuvõttes mitme artikli pealt lihtsalt 100 eek nädalas alles jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan ,et paljudel on siis igakuine kulutus valgule ~300kr.

See on jälle selline koht, kust saab palju säästa.

Näide ka siis:

MASS WHEY 4 kg kokku 900 koos transaga.(proteiini sialdus 78g/100g kota) http://www.mass.fi 225kr 1kg

Hera80(maitsetu) 5x800g=4kg 1225kr(proteiini sisaldus 76/100g kohta) http://www.shop.fitness.ee 306kr 1kg

Bulkpowder(maitsetu) 5kg 825kr(proteiini sisaldus 82/100g kohta) http://saalikoll.tamberg.eu 165kr 1kg

Muudetud kasutaja SANDERSANDER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaal 350 kuu,lisandid on siis Aminohapped 475.-+WGPD 750.-+dextro 50.-=1275.-: /.Söögi peale läheb kah mingi raha,aga võimalikult odavalt püüan hakkama saada.Ei istu rahapuu all kahjuks: /

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vadaku ja kaseiini valgud Optimumilt - 600 kr

VPX trennieelne- ja järgne jook - 600 kr

Kuuridena nitrix, tribulus, aminohapped jms pudi-padi - 600 - 800 kr

Jõusaali kuumaks - 300 kr

Valgurikkas toit - 3000 - 4000 kr

Trenniriided ja aluspesu - 300 kr

Kokku ümmarguselt 6000 kr/ kuus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×