Jump to content
aggressive

biitsepsi treening

Recommended Posts

tere

probleem siis selline, et kuidas ma ka biitsepsile trenni ei teeks, järgmine päev valus üldse ei ole, ei anna tunda, et oleks üldse trenni teinud biitsale.

tavaliselt teen kolm harjutust biitsepsile ja ühe korra nädalas. igal harjutusel 3 seeriat ja 8 kordust.

proovisin siis nö. šokitreeningut(ma ei tea, kuidas seda kutsutakse...no lihaste üllatamine vms), kuid ei midagi. No trenni olen teinud kuskil 3 või 4 aastat. Mäletan, et varem ikka jäi valusaks, kuid enam mitte, olen biitsepsile suhteliselt suurt rõhku ka pannud. Ja üldse, biitseps suuremaks kasvanud viimaste kuudega ei ole, pigem isegi väiksemaks jäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi superseeriad, tõsta raskusi, treeni käsi eraldi, aidates viimased kordused teise käega kaasa kui liiga raskeks jääb. Variante ju tohutult. Loe artikleid ja tee proovi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on näiteks nii,et parem biits on alati valus pärast trenni aga vasak ei ole,kuigi teen mõlemale samu harjutusi ja sama palju korduseid.

Ja mikskipärast on vasak väiksem ka kui parem,ei arene kuidagi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, mul ka biitseps valusaks ei jää, isegi siis kui mõnda aega ei ole trenni teind. Biitsa trenn on 1 kord nädalas

ja 3 harjutust igal 3 seeriat. Muud lihased jäävad valusaks, kui pole mõnda aega trennis teind või muuta midagi kavas.

Samas, biits areneb normaalselt, nagu muudki lihased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka biitseps väga harva peale trenni valus, samas ei saaks öelda, et biits seepärast kasvanud ei oleks.

Viimasel ajal võtsin biitsepsile kasutusele sellise harjutuse nagu seda on kaldpinnal hantlitega käsivarte kõverdused. Ma ei tea, kuidas see kasvule mõjub, aga valusaks võtab küll pea iga trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka ei taha biitseps eriti valusaks minna kuid see ei tähenda, et trenn ei olnud korralik sest areng toimub ikkagi nii massis kui jõus. Alati ei saa mõõta trenni effektiivsust sellega palju sa järgneval päeval valu tunned.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peabki seda argo aderi gym tv biitsepsi treeningut proovima. Suht julm tundub. Kui see ka ei aita, siis teen vast mingi pausi sisse, polegi ammu nädalast pausi olnud.

Kindlasti proovi.......see ongi julm kui seda ainult korralikult teha piisava raskusega et ei oleks liiga kerge aga samas ka mitte väga kerge raskus..........edu.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi seda ka:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=5471

Kui raskused õiged valid ja lihast korralikult ka tunnetada üritad, siis on võimatu, et su biitseps valusaks ei jää!!!

Päris hea.

Ainult tõmbasin ise veidi üle - biitsepes valusaks ei läinud aga parem käsi randmest veidi allapoole valutab viiendat päeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×