Jump to content
x900zwi002

spordisaal+paksud???

Recommended Posts

Tere x900zwi002

Sinu sõbranna kaalumure.Tundub et mure on rohkem sinul kui temal. Teda sa ei saa aidata seni kuni ta end ise aitab. Ma olin ju ka ise suur ja tean. Mul oli suhtumine kui ma ei meeldi vaata vasakule ja paremale minu peale ei pea üldse vaatama ju. Ja mis see pitsagi vasta ööd halba teeb.(õudne kui mõelda)Ma ei saanud aru et olen ülekaalus kuni hetkeni mil märkasin et hingeldan juba lühikese maa läbimisest. Saali võibolla polegi mõtet kohe tormata... esialgu saab ju ka kodus üht teist ära teha. Toidulaud on esimene mida vaadata... Mina enne saali minekut võimlesin kodus... algul omast tarkusest hiljem küsisin abi spetsialistilt ja sain vastava kava kodus treenimiseks. Peale paari kuud kodus treenimist läksin saali. Ise olen väga rahul nüüd oma tervise ja kehalise vormiga. Kui saali ikkagi minna siis on kindlasti tark sealse treeneriga nõu pidada mida teha ja kuidas. Olen kahjuks näinud tüdrukuid kes tulevad teevad kõva trenni(tugevalt üle oma võimete)ja see jääbki nende esimeseks ja viimaseks korraks saalis.

AIDATA SAAB SU SÕBRANNAT AINULT TA ISE! Kahjuks on see nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere x900zwi002

Sinu sõbranna kaalumure.Tundub et mure on rohkem sinul kui temal. Teda sa ei saa aidata seni kuni ta end ise aitab. Ma olin ju ka ise suur ja tean. Mul oli suhtumine kui ma ei meeldi vaata vasakule ja paremale minu peale ei pea üldse vaatama ju. Ja mis see pitsagi vasta ööd halba teeb.(õudne kui mõelda)Ma ei saanud aru et olen ülekaalus kuni hetkeni mil märkasin et hingeldan juba lühikese maa läbimisest. Saali võibolla polegi mõtet kohe tormata... esialgu saab ju ka kodus üht teist ära teha. Toidulaud on esimene mida vaadata... Mina enne saali minekut võimlesin kodus... algul omast tarkusest hiljem küsisin abi spetsialistilt ja sain vastava kava kodus treenimiseks. Peale paari kuud kodus treenimist läksin saali. Ise olen väga rahul nüüd oma tervise ja kehalise vormiga. Kui saali ikkagi minna siis on kindlasti tark sealse treeneriga nõu pidada mida teha ja kuidas. Olen kahjuks näinud tüdrukuid kes tulevad teevad kõva trenni(tugevalt üle oma võimete)ja see jääbki nende esimeseks ja viimaseks korraks saalis.

AIDATA SAAB SU SÕBRANNAT AINULT TA ISE! Kahjuks on see nii.

Kuidas ja pika aja peale sa end ilusaks said?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas ja pika aja peale sa end ilusaks said?

Enne kava hankimist ... üritasin oma mõistuse ja tarkusega asja ajada... kaotasin kuu ajaga paar kilo.Peale toitumis ja treeningkava soetamist läks päris ruttu :) enamus kaalust kadus 4 kuuga. Kokku kaotasin pea 20 kilo. Kilod pole tagasi tulnud... alla võtmisest on möödas üle 1,5 aasta.Toitun jätkuvalt tervislikult ja saalis käin 3x nädalas. Tahan hea tervise juures olla ka 30 aasta pärast...

Seega siis 1. motivatsioon

2. tasakaalustatud toit

3. trenn

4. sõprade tuttavate toetus

Alguses paljud ütlesid... ähh võtad ju kohe tagasi... :rolleyes:.... tavaliselt läheb ju nii. Mul polnud ka eesmärki või kuupäeva mis ajaks pean a´la tippvormis olema... eesmärk oli ja on edaspidigi enese heaolu ja hea tervis.

Muudetud kasutaja heliin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
(antud juhul näiteks jooksmine).

Sa illustreerivat pilti vaatasid? Ilmselt mitte kui soovitad nii paksul inimesel jooksma minna.

Ja muide, jõusaalis kaotab väga hästi rasva. Kodus istudes kaotab ka rasva, kui vastavalt süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alla võtmiseks pole tõesti vaja jõusaali minnaaga võib kui tahtmist ning raha on.arvestades kui mugav tänapäeva inimene on siis paljudele tõesti ei sobi ise tegeutsemine vaid meeldib rohkem kui kõik käe jala juures on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei peagi mugav olema aga paraku paljud on.

minu nägemus on,et inimene kes tahab vormi saada peab seda eelkõige ise seda tahtma.

paljud lendavad ulmeliste lootustega robinaga saali,et rasvast koheselt lahti saada.jäädakse lootma treeneritele ja loodetakse,et kõike öeldakse ning ette tehakse.

arvan,et enda keha ja võimed tuleb proovida ise avastada sest nii õpitakse kõige rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellise mentaliteediga võib küll väga peese lennata. Jah enda eest tuleb hoolt kanda, aga antud väide kõlab suht egoistlikult. Eelkõige tuleb suhtuda inimestesse endi ümber hästi siis kohtlevad inimesed ka sind hästi vice versa nagu öeldakse. Natuke sarkastiline suhtumine. Oled sõber siis ole, mitte ära saada pikalt kui kohe ei nõustu inimene midagi tegema. Kui ta ei taha jõusaalis käima hakata siis fine,ärgu hakagu. Suhelge muudest asjadest edasi, lõppude lõpuks lähete tülli ka. Sõpru tulev väärtustada. Ära iga "geeniuse" postitusi tõepähe võta kes siin teemas eelnevalt sõna võtnud.

Mina tänab.

Kui teada tahad, siis ma ei ole egoist, hoopis vastupidi.ma olen alati teisi toetanud ja teiste probleeme lahendanud ja l6puks minu probleemid kogunesid ja j2id lahendamata.Ja ma ei saada mitte kedagi pikalt, v2hemalt pole seda veel teinud.Ma toetan enda s6pru alati, kui nad seda vajavad....Sa ytled, et me suhtleksime teistest asjadest edasi-ha kui see oleks vaid nii kerge oleks nagu tundub, ta r22gib koguaeg ainult yhest, et tahab alla v6tta(ja leiab 1.ooo.ooo p6hjust miks ta ei saa alla v6tta:spordisaalis hakkavad k6ik narrima,ei saa muuta toidusedelit, sest ema teeb alati maitsvat kaloripommi,(ytleb veel:"seda kr6psupakki soon ma viimast korda, yks kord ju ei tee midagi"ja seda viimast korda on juba mitmeid olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõbranna tööl või koolis ja tänaval julgeb ikka käia?

Ytlen otse, tal plaanid sellised terveks p2evaks-kodust kooli, koolist koju...(ja k6ik. V2ljas ta ei k2i, ytleb, et tal on mark;spordisaali ei julge minna, k6ik hakkavad narrima(tema v2idab nii).

Ma ise k2in kyll spordisaalis ja mulle v2ga meeldib, sest t6esti valusamates lihastest pole midagi paremat biggrin.gif

Ma ytlen kyll, et s6branna tuleks, aga ei tule.See on tema valik,kui ta ei taha tulla.V6ibolla kui mina seal paar kuud k2in ja olen veel paremas vormis mis praegu olen, vb. siis ta n6ustub tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise pole ma kunagi spordisaalis k2inud ja ei tea mis inimesed seal on(paksud,peenikesed, musklites jne.)
Ma ise k2in kyll spordisaalis ja mulle v2ga meeldib, sest t6esti valusamates lihastest pole midagi paremat :)

Hakkasid lähipäevil käima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ytlen otse, tal plaanid sellised terveks p2evaks-kodust kooli, koolist koju...(ja k6ik. V2ljas ta ei k2i, ytleb, et tal on mark;spordisaali ei julge minna, k6ik hakkavad narrima(tema v2idab nii).

Eeldades, et sõbranna on sinuga umbes sama vana, siis 24-aastaselt on sellised tiinekakompleksid natuke naljakad. Ülekaal on praktiliselt alati inimese enda süü ning kõik on kättevõtmise ja tahtejõu asi. Mingil hetkel tuleks sellest aru saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ülekaal on praktiliselt alati inimese enda süü ning kõik on kättevõtmise ja tahtejõu asi. Mingil hetkel tuleks sellest aru saada.

Vat kui huvitav.Paistad olevat asjaga väga hästi kursis,ilmselt on ka sinul geneeteline eelsoodumus rasvumisele.

Räägid äkki meile oma kogemustest kaalulangetamisel,kuidas sa lihtsalt kättevõtmise ja tahtejõu abil nii 50-60kg maha võtsid, :)

Paksud,kes seda voorumit loevad,oleksid sulle kindlasti väga tänulikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enamus juhtudel ongi inimese enda süü kuid tõesti mitte alati.ah mis sest SÜÜST nii väga ikka.pole ju mingi kuritegu mida hirmsasti kahetsema peaks.

võtab inimene end käsile ning asjad paranevad. :)

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kõik" oli jah ilmselt liiga üldistav sõna. Tahtsin öelda, et esimene ja suurim samm ülekaalust vabanemise suunas on endale probleemi tunnistada. Sealt edasi tuleks otsustada selle nimel midagi ette võtta ning see ettevõtmine ka lõpuni viia. See kõik vajab tahtejõudu ja enesedistsipliini. Ma ise küll pole ülekaaluline, aga mõned tuttavad on. Tavaliselt kipub asi just probleemi tunnistamise taha kinni jääma. Samas üks eelnevalt ülekaaluline sõber on nüüdseks kaks aastat trenni teinud, korrigeerides samal ajal ka toitumist, ning tulemused on vägagi silmapaistvad.

Muudetud kasutaja s4nder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Kõik" oli jah ilmselt liiga üldistav sõna. Tahtsin öelda, et esimene ja suurim samm ülekaalust vabanemise suunas on endale probleemi tunnistada. Sealt edasi tuleks otsustada selle nimel midagi ette võtta ning see ettevõtmine ka lõpuni viia. See kõik vajab tahtejõudu ja enesedistsipliini. Ma ise küll pole ülekaaluline, aga mõned tuttavad on. Tavaliselt kipub asi just probleemi tunnistamise taha kinni jääma. Samas üks eelnevalt ülekaaluline sõber on nüüdseks kaks aastat trenni teinud, korrigeerides samal ajal ka toitumist, ning tulemused on vägagi silmapaistvad.

Ega sa ju midagi valesti öelndudki, :)

Lihtsalt on suur vahe,kas kategooriliselt väljendub inimene,kes on asja ise läbi teinud või kõrvaltvaataja,kes ei suuda probleemi ulatust endale ette kujutada.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×