Jump to content
Bafe

Toitumine

Recommended Posts

Tahaks omal toitumist parandada.

Ei käi eriti jõusaalis , olen jalgpallur , treenin 4 x nädalas ja olen suht vormis .

aga tahaks rasvakihti natuke väiksemaks , et kõht trimmis oleks jne

Et päris mingit kiivikase superkava pole vaja , mõned head nõuanded ja soovitused ning mõne lihtsama kava äkki

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks omal toitumist parandada.

Ei käi eriti jõusaalis , olen jalgpallur , treenin 4 x nädalas ja olen suht vormis .

aga tahaks rasvakihti natuke väiksemaks , et kõht trimmis oleks jne

Et päris mingit kiivikase superkava pole vaja , mõned head nõuanded ja soovitused ning mõne lihtsama kava äkki

No siin on küllaga häid nõuandeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võin sulle kohe ära öelda, et keegi ei hakka siin nüüd nõuandeid loopima, kui selliseid teemasi on siin foorumis olnud päris palju. kasuta otsingut ja loe teemakohaseid artikleid.

"Inimesed ei õpi teiste sõnadest midagi, kõik on vaja ise avastada" - Paulo Coelho

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingit "kiivikase superkava" polegi olemas, on olemas konkreetsed personaalsed nõuanded konkreetsele treenijale. Selline teenus maksab. Treenerite teadmised ja kogemused pole ka tasuta saadud- miks neid siis tasuta jagama peaks? :D

Alustagem sellest, nagu ikka, et lisad siia oma toitumisharjumused. Detailselt. Mis kell, mida, kuipalju. Kui keegi on nõus Sulle siin tasuta personaalse kava tegema, on tore, kui mitte, uuri artikleid, mis on siin lehel avaldatud, kasuta oma loovust ja tee vajalikud korrektuurid.

1-2 umbkaudse soovitusega, eriti kui need on tehtud senise puuduliku info põhjal, ei saavuta sa omale kuiva sixpakki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×