Jump to content
Maarjos

järjekordne algaja :(

Recommended Posts

Tere,

probleem on selline, et olen 16a. poiss ja kaalun 100kg.

Käin jõusaalis 2x nädalas ja saalihokit 2x nädalas.

Muidu on kõik ok aga ei saa toitumist korda...ei oska nende valkude ja süsivesikutega midagi teha :S

Oleks tänulik kui keegi aitaks mind...eesmärk oleks vähendada kehakaalu. Lihase suurendamine ei ole kõige tähtsam, sest sellega saan jõusaalis hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan lugeda vanemaid postitusi ja kui vähegi võimalik, telli omale toitumiskava.

Toitumis kava on natuke kallis...aga kui midagi üle ei jää siis peab selle väljamineku tegema :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen oma teadmised saanud praktiliselt fitness.ee saidilt. Hakka lihtsalt kusagilt pihta ja sul jätkub lugemist nädalateks ja nädalateks. Kiirelt ei tule miski tarkus :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

probleem on selline, et olen 16a. poiss ja kaalun 100kg.

Käin jõusaalis 2x nädalas ja saalihokit 2x nädalas.

Muidu on kõik ok aga ei saa toitumist korda...ei oska nende valkude ja süsivesikutega midagi teha :S

Oleks tänulik kui keegi aitaks mind...eesmärk oleks vähendada kehakaalu. Lihase suurendamine ei ole kõige tähtsam, sest sellega saan jõusaalis hakkama.

Võiksid esmalt nt lugeda järgmiste foorumlaste postitusi (ja artikleid): Fred Antson, ROtter, Alan BStard, anelka, monkeymon. Väärt postitusi annavad paljud teisedki, aga piisab nendestki :D

Ja kui midagi segaseks jääb (esialgu tõenäoliselt jääb ), siis ära midagi eeldama hakka, vaid küsi.

Edit: väike kirjaviga.

Muudetud kasutaja prussak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saalihokit 5x nädalas korralikult ikka, küll see kehakaal ka langeb !

see ei ole kahjuks min teha enam :):D

Aga lugesin neid artikleid aga seal räägitakse mingitest kogustest millest aru ei saa midagi :S

Tahaks teada mida oleks kasulik hommikul, lõunal ja õhtul süüa.Lõunaajal saan korraliku sooja toitu

aga teised korrad saaks ise midagi teha/osta .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saalihokit 5x nädalas korralikult ikka, küll see kehakaal ka langeb !

Kui toitumine pekkis, siis palud rohkem trenni teha?.. Miks selline loll postitus üldse? Toitumisega vähendatakse siiski suures osas kaalu.

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui toitumine pekkis, siis palud rohkem trenni teha?.. Miks selline loll postitus üldse? Toitumisega vähendatakse siiski suures osas kaalu.

Just, kuid mida aktiivsem trenn ja suurem põletatud kalorite hulk, seda rohkem võid ka süüa :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tutvu sellise saidiga nagu www.scoobysworkshop.com ja kaal hakkab iseenesest langema!

Ei ole inglise keel nii hea, et selist rasket teksti lugeda :D

Nii palju on muutunud, olen üritanud peale trenne 2km joosta...siis hommiku söögiks 2 muna ja 4-helbe puder lõunaajal korralik praad...õhtul võtan kohupiima, jogurtit, pähkleid v midagi sellist. Mida võiks juurde võtta v mida ei tuleks muuta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just, kuid mida aktiivsem trenn ja suurem põletatud kalorite hulk, seda rohkem võid ka süüa :P

e-ee ...

nii et mida rohkem,seda uhkem, :P

Fred Antsonil oli siin üks tore artikkel siukest seisukohta esindavate kodanike jaoks ..., :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×