Jump to content
mart89

vene toidulisandid

Recommended Posts

Neist on ka siin varem palju juttu olnud, odavad asjad alati ei ole parimad. Keegi minu teada seda ametlikult sisse ei too, st. see on nagu salaviin võib toimida ja võib ka mitte, keegi seda ei garanteeri ega tõenäoliselt ka tea mida ta täpselt sisaldab, sest üks asi on see mis sinna peale on kirjutatud, teine see mida sisaldab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei jah, sa hernes oled ju köiki vene toidulisandeid saanud, et tead et köik nad on möttetud. Krt siin ei ole isegi toote nime välja toodud, ja juba teeb maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma juba teemas "Milk Protein" kommenteerisin, on odavad vene tooted tõepoolest suhteliselt mõttetud. Selle milk proteiniga hakkas isegi et rasva juurde tulema, aga lihasarengut polnud kuskilt näha :rolleyes: Kahtesen, et ostsin, aga noh.. alguses olin ikka päris loll selle koha pealt ja mõtlesin, et hea ja odav... igatahes me õpime enda (ja teiste) vigadest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina isiklikult tean 2 kes vene selliste toodete peal yles kasvand, ja minumeelest väga heade tulemustega (eriti 1 neist)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

venemaa on suur ja venemaal on palju tooteid! üldistada pole mõttet! kuigi tõesti kurb elu tõde on see et tavaliselt paremad asjad on ikka kallimad mis ei välista et teiseed ei toimiks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

neid saab venemaalt ja neid on seal mingi paarsada sorti valik on meeletu. ja ei ole nad midagi nii sitad toimivad küll päris hästi aga tõesti ei saa vist usaldada mis seal sees on. ja minagi tean paari venda kes vene lisandeid kasutad ja tulemused sitaks normaalsed. milk on muidugi vastiku maitsega ja ei ole ka kõige ´parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×