Jump to content
ninja

kava

Recommended Posts

Tere! tahtsin küsida seda et ma olen teinud trenni aasta aega ja ise teinud harjutusi ilma kavata nüüd mõtlesin et võtaks mingi kava.... ise olen 178 cm pikk ja kaalun 63 kg.. ja 17. a. kohe kohe saan 18 .mõtlesin et võtaks selle edasijõudnutele jaotatuna kolmeks.. KAS SEE SOBIKS MULLE. :D se algajate kava on nagu liiga nõrk.... :P ja veel see ka et ma käin tööl ja üks nädal saan teha trenni kavba järgi ja teine nädal on mul kasutada ainult alarinnakang.. et tollega teeks niipalju kui saaks... ja veel üx pisiasi et jkalga olen treeneinud väga vähe...

olen umbes kuu aega kasutanud seda robocopi toodet see super turbo protein.. mingi wrange firma toode .. pulbrid mulle ei istu??.. sry et nii pikalt kirjutasin aga oleks väga tänulik kui tulex normaalsed ja sisukad vastused :rolleyes: eesmärk saada ikkka suhteliselt suured lihased :P aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga siis veel sellline asi et kuidas seda võtan :rolleyes:

3 x 8 - 10 mõtlesin et 3 korda igas seerias 8 aga siis mis see 10 on :D ok ei hakka mõistatama loodan et aitate :P :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske on sellise lühikese info põhjal öelda kas kava jaotautna kolmeks on sulle sobilik. Sõltub see sellest kas oled võrdselt selle aasta jooksul treeninud keha, st. nii üla kui alakeha. Tihtilugu ei kiputa just jalgu eriti treenima, siis võib esialgu olla see jalapäev seal kavas liiga raske. Teine asi on see kui sa üks nädal ei saa peaaegu üldse teha, ka sellisel juhul on raskem arengut saavutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah.. :rolleyes: se ja jama et üx nädal nagu ei saa eriti teha aga see kava suht norm.. usun et se sobib ika ... biitsepsile jääb väheseks aga tegin ühe harjutuse rohkme ja võttis ikka läbi ja oli tunda.. aga jah jalgu pole ma peaaegu üldse treeninud B) et siis hakkan vast vaikselt algul jalgu... :P või mis ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×