Jump to content
Guest Mats123

Magamine ja jõusaal

Recommended Posts

Guest Capo

Tere , oskaks keegi öelda kuidas mõjutab selline asi minu trenni jõusaalis :

Pm kella 21.00 kuni hommikul kella viieni pean olema üleval , teen vaimset tööd istun ühe koha peal , siis magan kella viiest hommikul 11.00ini ja siis kell 13.00 trenni. Kas sellel on halb mõju minu võimekusele ja tulemustele trennis ? Öösel sõin ka jogurtit ja jõin piima et saada valku ja nats süsikaid :rolleyes:

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
6 tundi und on vähe :rolleyes:

Hm ma tean ja aga kas see mõjutab kuidagi et ma olen nii pikalt üleval ja alles hommikul saan magama ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hm ma tean ja aga kas see mõjutab kuidagi et ma olen nii pikalt üleval ja alles hommikul saan magama ?

Jaa.. sa oled uimane ning väsinud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaa.. sa oled uimane ning väsinud..

Mind mõjutab kell 22.00 magamaminek ja kell 5.00 ärkamine päris korralikult. Raske füüsiline töö ka veel. Kerge unekas koguaeg ja eks sa siis proovi veel trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige optimaalsem uneaeg ööpäevas, et lihas saaks korralikult kasvada on 8h. Loomulikult on see individuaalne ja sõltub ka päevastest toimingutest, toitumisest ja jumal teab veel millest.

Kõige optimaalsem on see kui magada öösel 7-8 tundi ja päeval veel üks tunnike. Nii peaks kõige parem olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb inimesest, aga tean väga väheseid, kes u taolise elustiiliga ülikorralikus vormis suudavad püsida - head geenid. Pika aja peale kurnab nagunii ära.

Mina nt vajan 8,5 h und ideaalis. Saan hakkama ka 5-7, aga siis lisaks 3 korda nädalas 2h päeval, või nädalavahetused 10-13 h ööga. Ütleme nii, et töö on raske nii vaimselt, kui füüsiliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise aastaid teinud tööd öösel ja magama saanud hommikul kella 9 paiku,õhtul 21.00 jälle tööle.Magada tuleb niikaua kui see on võimalik, seoses sinu tööga,nagu ma aru saan oleks sul võimalus magada ka peale trenni mõni tund-tee seda kindlasti.Ise magasin 8 tundi,sõin korralikult,läksin trenni ja sealt otse tööle.Peale trenni tarvitasin sheiki(malto 6 + hera 80),sõin tunni mööduses veelkord korralikult ning edasi iga 3,5 tunni tagant kodus valmis pandud toiduportsionid(pruun riis+kons.herned,piim,kohupiim,õunad,banaanid).Nii sai mul organism terve öö täisväärtusliku kütust.Hommikul enne magaminekut on ka väga tähtis midagi sooja süüa.Sellise reziimi juures ei ole suurt vahet käid sa tööl öösel vöi päeval.Jõudu ja edu sulle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma öösiti tööl käisin, siis oli nii, et hommikul kell 8 sain magama, magasin 6 tundi (u. kella 14-ni), siis sõin ja u. 15 läksin jõusaali. Ei saa mainimata jätta, et eelmisel päeval enne öösel tööle minekut samuti magasin mõne tunni, vastasel juhul oleks peale öist tööd 6 tundi liiga vähe olnud. Ei ütleks, et areng väga kehv oleks olnud vms, aga samas oli alles üsna alguse asi ka, ma ei ole kindel et ka praegusel hetkel areng edasi toimuks, siiski peale öist tööd ja peale seda magamist oli kuidagi imelik väsinud tunne, isegi siis kui magasin kauem, kasvõi 8-9 tundi. Mu organism ilmselt ei harjunud selle öise töö ja päevase magamisega päris ära ja ei pidanud seda normaalseks. :rolleyes: Kui pidevalt olekski ainult töötanud öösiti, siis võibolla poleks probleem olnud, aga kui ühel päeval töötad päeval ja magad öösel ning teisel päeval töötad öösel ja magad päeval, see ajab ikka "kella" segi küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hm ma tean ja aga kas see mõjutab kuidagi et ma olen nii pikalt üleval ja alles hommikul saan magama ?

Kui pidevalt, sit praktiliselt iga öö nii oled, siis keha ju harjub sellega ja see öö on su jaoks nö päev :rolleyes: Samas, 6 tundi on ikka vähe jah. Väsinud ei ole? Ma magaks ka pärast trenni, või siis lükkaks trenni hilisemale ajale.

Kuidas söömisega lood on? Kellaajaliselt on asi paigas, isu on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma magan öösel tavaliselt 8 tundi, kuid enne õhtust trenni üritan veel tunnikese magada.. tihti see küll ei õnnestu, kuid kui õnnestub, on trennid alati viimase peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×