Jump to content
Ott Kiivikas

Dennis Wolf Venemaal ja tema tegelik hetkevorm

Recommended Posts

No samas ta pole rammumees ja lihastunnetus on tema jaoks tähtsam kui haare.

Nii väikest hantlit suudab isegi laps hoida. 140kg juraka jaoks ei tohiks see mingi probleem olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga aastaga tulevad uued ja suuremad dopingu kasutajad ei tea kui suureks üks inimene üldse muutuda võib?

Tulevad või??? Kus`t nad tulevad? Farmaatsia ja sport käivad ajaarvamise lõpuni kenasti käsikäes.

Sportlased kes nö rattale tõmmatakse moodustavad väikese hulga neist tippudes kes samuti ainetega "abileus" on.

Ja alessandro, mainisid rihmasid millega pisikesed hantlid kätte "keevitatakse". Sulle tundub see masendav, ok. Sama masendav võib tunduda kangi surudatõmmatakükkida kapron turvises.

Milleks krt siia saidile üldse peremehed lubavad neid pahasid kollkulturistide pilte ülesse panna, neist siin räägitakse? Et umbes nagu hoiatus: Ettevaatust! Prokulturism võib kahjustada teid ja teie ümber olevaid inimesi! Ettevaatust! Annad kulturismile sõrme, läheb kogu keha! Ettevaatust! Hakkad kehaehitajaks on oht saada pro kulturistiks! Tagelt peaks kulturismi üldse ära keelama nagu heal nõukaajal. Kui keegi siiski tahab käsi magneesiumi tolmuga kokku teha siis mingu ja tehku klassikalist tõstmist või kaprontõstmist. Kohupiima ja muna peaks ka poodides normi järgi müüma, kaks muna nädalas inimese kohta, ja 100g kohupiima. Lihasaadusi mitte toota ja sisse osta, kui siis natuke ehk stepi vorsti. ( oli sellenimeline vorst n ajal, mida ükski normaalne inimene ega elusolend süüa ei tahtnud) Mine tea, äkki keegi kusagil keldris salaja pumpab-kasvatab oma lihaseid. Ei seda ei või mitte lubada.

M A S E N D A V alt "sallivad" oleme me siin, seda peab küll mainima. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bonsuna: selliseid hantlikesi peaks vähegi terve inimene ilma magneesiumita ka hoida suutma, kui käsi ära määrida kardab. Ma ei ole küll näinud, et keegi selliste raskuste juures käsi magneesiumiga määriks. Ma saan veel aru, kui kulturistid 200-300 kiloga tõmmet teevad ja rihmu kasutavad. Neil ei ole tõesti nii tugevat haaret vaja, et 200kg käes hoida. Aga iga harjutuse puhul (isegi plokkidel ja väikste hantlitega!) tõsterihmu kasutada tundub küll väga imelik. Mingi fetiš ilmselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bonsuna: selliseid hantlikesi peaks vähegi terve inimene ilma magneesiumita ka hoida suutma, kui käsi ära määrida kardab. Ma ei ole küll näinud, et keegi selliste raskuste juures käsi magneesiumiga määriks. Ma saan veel aru, kui kulturistid 200-300 kiloga tõmmet teevad ja rihmu kasutavad. Neil ei ole tõesti nii tugevat haaret vaja, et 200kg käes hoida. Aga iga harjutuse puhul (isegi plokkidel ja väikste hantlitega!) tõsterihmu kasutada tundub küll väga imelik. Mingi fetiš ilmselt.

PEAKS, ei pea. Kui tema või ükskõik kes tahab siis võib ka kusel käies otsa käespüsimise või ükskõik mis eeesmärgil rihmu kasutada. Fetiš? Vaevalt. Tahan seda öelda, et igaüks teeb kuidas tahab ja kuidas oskab. Sina tahad olla tugeva haardega jõutõstja, ole. Tama tahab iga võimalikku harjutust tehes, kui saab sõrmed millegi ümber suruda rihmu kasutada, kasutagu. Midagi masendavat siin küll kindlasti ei ole. Kui sa seda kena sõna poleks oma esimeses postis kasutanud siis ma sinuga ei vaidleks siin. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bonsuna: selliseid hantlikesi peaks vähegi terve inimene ilma magneesiumita ka hoida suutma, kui käsi ära määrida kardab. Ma ei ole küll näinud, et keegi selliste raskuste juures käsi magneesiumiga määriks. Ma saan veel aru, kui kulturistid 200-300 kiloga tõmmet teevad ja rihmu kasutavad. Neil ei ole tõesti nii tugevat haaret vaja, et 200kg käes hoida. Aga iga harjutuse puhul (isegi plokkidel ja väikste hantlitega!) tõsterihmu kasutada tundub küll väga imelik. Mingi fetiš ilmselt.

vaata alessandro tema kasutab neid rihmu äkki sellejaoks et palav on ja higistab palju ja peopesad higstavad ka päris kövasti ja tal on äkki suured käed normaalseid kindaid pole ja sellepärast tõmbab rihma ymber sest kui saa hoolega vaatad ega talneed rihmad pingul ei ole ta lihtsalt kerib need peopessa et oleks mugavam ja võibolla ta ei taha et peopesade nahk hirmsasti vatti saaks ja sellisel juhul on sellest väiksest rihmakesest abi vaevalt et ta sellepärast neid kasutab sellepärast et neid pisikesi hantleid ei jõua hoida nii et mõtle vähe vaata videot uuesti ja rohkem sallivust punkt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaata alessandro tema kasutab neid rihmu äkki sellejaoks et palav on ja higistab palju ja peopesad higstavad ka päris kövasti ja tal on äkki suured käed normaalseid kindaid pole ja sellepärast tõmbab rihma ymber sest kui saa hoolega vaatad ega talneed rihmad pingul ei ole ta lihtsalt kerib need peopessa et oleks mugavam ja võibolla ta ei taha et peopesade nahk hirmsasti vatti saaks ja sellisel juhul on sellest väiksest rihmakesest abi vaevalt et ta sellepärast neid kasutab sellepärast et neid pisikesi hantleid ei jõua hoida nii et mõtle vähe vaata videot uuesti ja rohkem sallivust punkt

Kirjavahemärgid...

Siiski nõustun sel kohal alessandroga..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei veennud ümber. Käterätik abiks, kui käed higistavad. Mitte, et ma teda halvustada üritaks või õpetaks, kuidas trenni tegema peab, aga lihtsalt imelik on vaadata. Aga noh, igaühel omad kiiksud. Mõni palvetab enne igat seeriat, mõni teeb trenni ainult sooja dressiga, mõni kasutab alati tõsterihmu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa aru eriti,mis neis rihmades siis nii halba?Ja mis see meie asi on öelda,kuidas tuleb trenni teha ja mida kasutama peaks?Trenni tuleb teha ikka nii,et endal mugav oleks ja saaks nautida kah seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei veennud ümber. Käterätik abiks, kui käed higistavad. Mitte, et ma teda halvustada üritaks või õpetaks, kuidas trenni tegema peab, aga lihtsalt imelik on vaadata. Aga noh, igaühel omad kiiksud. Mõni palvetab enne igat seeriat, mõni teeb trenni ainult sooja dressiga, mõni kasutab alati tõsterihmu.

No mis siin ikka profiga vaielda, viskan ka oma rihmad kus see ja teine. Tänasest enam ei higista ja punkt. Kinnastest rääkimata.

Kui ikka juba nii paljudes teemades on räägitud, et kõik rihmad-kindad on kurjast, mis siis siin enam pikalt mõelda. Äkki muutun nüüd ka nii tugevaks kui jõutõstjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba suur mees see Wolf ikka küll.

Mis nende rihmade üle ikka pikalt vaielda. Loogiline on, et puhtalt lihasmassi ehitamise jaoks on rihmad kasulikud. Nagu öeldi, et lihastunnetus on tähtsam osa ning kui ei pea vaeva nägema, et kang või hantel käes püsiks siis on sedavõrd lihtsam ka trenni teha.

Samas ise olen muidugi rihmade vastu. Nagu mainiti, et nõksa naljakas on olla suur ja tugev mees aga kui palutakse korra lõuga tõmmata siis kukun potsti alla, sest ei jõua kinni hoida. Või et poekotti ei jõua käes hoida.

Lihased on kõik kenad ja toredad, aga ma keeldun uskumast, et on olemas selliseid mehi, kelle jaoks ei ole lihased mitte midagi muud kui mingi kraam, mis luudele kinnitub ning mille piisava väljatoomise juures medaleid kaela riputatakse.

Krt ma siin mõtlen, et kui raske võib sellisel mehemürakal liikuda olla. Ise olen praegu 100kg kandis ja pean tunnistama, et päris akrobaati minust ei saa. Kujutan ette, mismoodi ma ringi tatsaks kui veel 30kg õlul. Jõhker värk. Tellid takso et peole minna aga sisse istuda ei mahu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu mainiti, et nõksa naljakas on olla suur ja tugev mees aga kui palutakse korra lõuga tõmmata siis kukun potsti alla, sest ei jõua kinni hoida. Või et poekotti ei jõua käes hoida.

Küsimus ei olnud ju jaksamises, probleem oligi just selles, et teistel on naljakas vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kujutan ette, mismoodi ma ringi tatsaks kui veel 30kg õlul. Jõhker värk. Tellid takso et peole minna aga sisse istuda ei mahu :D

A sa küsi siukeste käest,kes on veel rohkem kaalunud, ;)

Mahub küll taksosse,ausõna mahub!Ja veel tüki maad suuremana mahub ..., :)

-----

Mis rihmadesse puutub ...

no mina teen siin nähtud (triitsepsi)harjutusi rihmad küünarliigeste ümber.

Pean ma seda nüüd häbenema?No eks ma häbenen siis vähe aega ...

ja lähen hakkan prantsuse surumist tegema.Täna just muuhulgas ka triitseps kavas ..., :)

Rihmavastastega on tore diskussiooni rihmade kahjulikkusest ja häbenemisväärsusest jätkata siis,kui nemad viienda kümne keskele jõuavad ...

kui siis keegi neist ikka veel suudab kangi-hantleid käes hoida, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×