Jump to content
j6ujunn

Kulturistide kehatyybid?

Recommended Posts

Ma julgeksin väita ,et vägapalju sellised ekto-meso tüüpi ongi väga kaugele jõudnud.

üldjuhul väga atleetliku kehatüübiga inimesed ei vaevugi nii metsikult trenni tegema kuna oldakse oma kehaga rahul või lihtsalt ei pöörata sellele tähelepanu.

loomulikult on siin ka erandeid nagu elus ikka.päris tipus on ehk PEAAEGU puhta kehatüübi esindajad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul vedas kehatyybiga, olen ekto-mesomorf ja areng tuleb kiiresti . :D

Puhastel etnomorfidel ei vedanud kahjuks, sest nemad peavad topeltt88d tegema et head vormi saavutada, ja kellel tahtej6udu napib, j2tab asja pooleli...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise etnomorf nii 60-70%,ylej22nd naq meso,aga jah lihas kasvab aga selle kasvuga tuleb ka palju rasva,nii et jah sellistel vendadel on nii plusse miinuseid,toitumiskava tuleb eriti j2lgida,kui tahtej6udu on on tulemus hea,aga jah need kes pea 100% meso naq tipud nendel vedand

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas on ka tegijad endomorfe v ektomorfe?

Tegijaid on kindlasti.. ei oska kedagi nimetada hetkel. Kulturistide seas on kõik kehatüübid esindatud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas seda kehatüüpi siis täpselt määratleda? Need interneti testid on jamad. Nende testide tulemusi saab liigse söömise ja hea treeninguga muuta. Samamoodi küsivad osad testid, mida teised inimesed sulle ütlevad (peaksid kaotama, peaksid juurde võtma või mida iganes). Neid ütlusi saab jällegi mitut moodi mõista. Võtta juurde lihase arvelt? Rasva arvelt? Kuidas seda täpselt tehakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda on alati teatud, et Kalmusel on kõige ülim kehatüüp, mida ühelgi teisel inimesel ei leidu:D

Endal midagi ekto-mesomorfi vahepealset.

Arnoldil on ülim :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×