Jump to content
zon

geneetika

Recommended Posts

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

Tegelikult on geneetika ja sellega seonduv kulturism päris huvitav teema. Üleskutse julgematele andma teada mis on nende "geneetilised kingitused" :D ja võimalusel ka pilte riputama.

Mina pean oma tugevaks küljeks selga , saaks nyyd mõne normaalse pildi ka teha siis riputan ka...

Muudetud kasutaja zon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun ise küll, et geneetika mängib suurt rolli...mul hea selg ja säär ka tiba parema arenguga...aga reied näiteks ei arene üldse..selja pilt fitness rates olemas...mõned kuud vana pilt..

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Geneetilised head: selg, jalad

Geneetiliselt vead : kõik muu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muideks, hea näide on mul geneetikast võtta ühe enda sõbra nöol :

1) iga nv joob 1-2x + muud kraami

2) jõusaalis käib hooajati, 2 kuud käib siis 6 kuud puhkab vms :D

3) toitumine = 0

4) lisandeid ei kasuta ja peale trenni ka midagi ei võta ;)

5) ja vend on minust ikka suurem, vanust 20, ranne on samasuur kui mu biitseps, rind on samalai kui mu lailihas :D , suht uskumatu vend selles suhted, trenni pole kunagi kooralikult teinud aga väga hull lihamägi :D , temast oleks saanud järgmine mr olümpia ;) MAX GENEETIKA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muideks, hea näide on mul geneetikast võtta ühe enda sõbra nöol :

1) iga nv joob 1-2x + muud kraami

2) jõusaalis käib hooajati, 2 kuud käib siis 6 kuud puhkab vms :D

3) toitumine = 0

4) lisandeid ei kasuta ja peale trenni ka midagi ei võta ;)

5) ja vend on minust ikka suurem, vanust 20, ranne on samasuur kui mu biitseps, rind on samalai kui mu lailihas :D , suht uskumatu vend selles suhted, trenni pole kunagi kooralikult teinud aga väga hull lihamägi :D , temast oleks saanud järgmine mr olümpia ;) MAX GENEETIKA

Kahju on aint see, et ta selle kehaga midagi ette ei võta.

Enda geneetika plussiks pean õlgu. Rohkem mõtlen luude asetust.

Muudetud kasutaja moosese10k2sku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu kõige nõrgemaks küljeks on kindlasti käed, mis ei taha areneda - eriti küünarvarred on peenikesed. Biits pole ma midagi erilist. Ülejäänud kehaga olen rahul, kuna pole alati saanud regulaarlselt teha ja selline olukord on ka praegu. Õnneks augustis olukord paraneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Geneetika poolest head : jalad kuna minuarust on nad k6ige tugevamad lihased, ja ypris massiivsed(ka s22r), vbolla biitseps ja vahest on hea ka trapets .

Halva arenguga on mul arvatavasti rind, kuna surumine areneb aeglaselt, selg kuna palju ma ei treeniks j22b selg ikkagi kitsaks (kuigi pole varem selga j2lginud nii et ei saa 8elda kas on arengut v6i mitte) aga paksust on kyll .

Ka triitseps tundub natuke tyhisena, aga n2iteks k2sivarsi ja k6htu ei tea, kuna treenin neid suht v2he .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Geneetika on minul kindlasti kehv, sest kui ta oleks hea siis oleksin lihaseline/massiivne ka ilma jõusaalita. Muidugi osad lihased arenevad paremini, aga ühegi lihasega ei saa rahule jääda, sest eesmärk on ikkagi veel suuremaks saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sääred ei taha kasvad nagu ma loodan. Igast alternatiive olen proovind. Kuid proovin edasi, peavad hakkama kasvama. Lihas peab alluma treeningule varem või hiljem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes, olen mina saanud suhteliselt hea geneetika vanemate poolt. Teine asi, mis siiamaani mind vaevab on ainult siserind. Kas on siis asi minu vanuses, või siis juba geneetikas. Ta on mul märksa ikka kasvanud, aga üldiselt väga vähe ning nn. "välisrinnaga" ei anna võrreldagi. Enda isa on ka väga lühike, selle eest on aga läinud laiusesse..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muideks, hea näide on mul geneetikast võtta ühe enda sõbra nöol :

1) iga nv joob 1-2x + muud kraami

2) jõusaalis käib hooajati, 2 kuud käib siis 6 kuud puhkab vms :D

3) toitumine = 0

4) lisandeid ei kasuta ja peale trenni ka midagi ei võta ;)

5) ja vend on minust ikka suurem, vanust 20, ranne on samasuur kui mu biitseps, rind on samalai kui mu lailihas :D , suht uskumatu vend selles suhted, trenni pole kunagi kooralikult teinud aga väga hull lihamägi :D , temast oleks saanud järgmine mr olümpia ;) MAX GENEETIKA

Ütle , kes su sõber on, ma ütlen, kes sa ise oled. ;)

Suht kalamehe jutt. Ma isiklikult jah tean ka geneetiliselt selliseid isikuid, aga jõusaalis neid käib harva ja kui käiks siis võibolla enda tunnustamiseks. Lihasmassi kohta ei oska selliste isendite kohta midagist kommenteerida ja ei olegi vaja, sest nad on lihtsalt väga ilusad ja ei olegi vaja neid suunata, nad tavaliselt ei ole huvitatud sportilikest ettevõtmistest, erandeid jah on. Ja tulemusi me juba teame, mis senimaani on olnud antud isikute puhul, eks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Geneetiliselt on mul v2ga v2he "kytust" vaja, et kasvada. See on siis nii negatiivne kui ka positiivne pool :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjah, raske õelda - kehatüüp üsnagi ektomorfne, pikad jäsemed, lühike ülakeha, kitsad õlad&laiad puusad - ehk 'ew'..

Jäsemed on küll arengu poolest nõrgad, selg ja rind paistavad päris normaalselt arenema(Eriti kui võtta arvesse et pole neid 100%'ilise tõsidusega treeninudki..)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×