Jump to content
x_Thomas_x

Treeningkava

Recommended Posts

Tere kõigile.

Kui paljud siinsetest kasutavad taolist kava(kuu ajaliste tsüklitena) või mida te üleüldse sellest arvate -

1nädal 3x12

2nädal 3x10

3nädal 3x8

4nädal 3x6

Eesmärgiks nagu ikka meil enamikel lihaste kasvatamine.

Kas taoline treeningmeetod soosib seda või pigem pidurdab(oleks välja pakkuda midagi tõhusamat)?

aitäh:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algust saaliga tegin ligi 2 aastat tagasi. Kavaks oli siis siitsamast võetud algajate kava, koos väikeste mugavdustega.

Vahepeal kadus motivatsioon ja kõik jäi suiku.

Õnneks olen taas sihi leidnud, seadnud korda enda toitumise(tellisin toitumiskava ning järginud olen seda viimased 4 kuud) motivatsioon ja tahe on suurem kui kunagi varem.

Praegu teen trenni regulaarselt ja vähemalt 3 korda nädalas. Viimased 2-3 kuud...enesetunne on suurepärane.

Kogu treeningvarustus asub mul endal kodus, nii et ajaliselt on kõike lihtne paika seada.

Esmasp ülakeha - selg, õlg, biits, rind, triits, trapets, kõht(kokku min.7 harjutust)

Kolmap teen baasharjutusi - lõuatõmme, jõutõmme, surumine, kükk.

Reedel jälle ülakeha päev(kokku min.7 harjutust).

Ja korra nädalavahetuse sees üritan käia kuskil korralikus saalis kus saaks teha jalapressi, sääresirutamist pingis jm jalgu treeninvaid harjutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaua olete jõusaaliga tegelenud, ja mis kava järgi olete varem treeninud?

mis see siia puutub?!?

Nyyd aga teemasse, ma ei soovitaks seda proovida, kuna nii on raskem selgitada millised kordused sulle sobivad, tavaliselt on vaja 3+ nädalat et näha kas kava töötab. Ära vaeva end numbritega väga, sest nad dikteerivad tut-i, mis lihase kasvuks on enamasti 9+(30+sekundit) , madalamad kordused teevad teadagi mida :rolleyes:

ma ei yldista midagi, mõnedele sobivad 4-8!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kumulatiivne tut kogu trenni jooksul on määravam, kui tut seeria jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×