Jump to content
Sadist

kykk .

Recommended Posts

selline lugu siis .

eile tegin kykki ja proovisin suurema raskusega kui varem tegin, aga see vahe oli 5 kg .

tegin kokku umbes 4 soojendust ja 5 t88seeriat .

p2rast kykkimist oli alaselg nii valus, et kui ma kallutasin ennast ette ja tagasi l6i valu selga nagu mingi radikuliit v6i nii .

olen lugenud et kui valesti kykkida v6ib juhtuda halb lugu ja j22d alaselja valudesse piinlema .

kykkisin ma teist korda peale 1 kuulist pausi .

esimene kord oli k6ik hea (v6ib olla sellep2rast et siis oli raskus ikka k6vasti v2iksem kui eile)

mida nyyd mul soovitate, et v2ltida selliseid lugusid nagu oli eile (mul pole plaanis l6petada alaseljavaegustega aga samas tahaks edasi kykkida ja m6istagi on see harjutuste kuningas) ?

kas oleks parem kui ma viskaksin 10 kordust seerias 20 korduse vastu ning raskuse paneks v2iksemaks ?

kas need 20 kordust annaks mulle jalgadele massi v6i mitte ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise just mainisid, et kükk olevat harjutuste kuningas? - Muidugi alaseljale ka, kindlasti kohe, venita painuta jookse jne, kogu kehale. Võid tõstevööd ka proovida, ehk on abi.

Point!?

Valesti kykates, ei ole ta mingi kuningas :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee väiksema raskusega ja harjuta rohkem tehnikat, et liiga ei teeks.

Muidu hiljem tehnikat parandada on väga raske.

Lihtsalt alguses pole vaja pingutada seal max raskusega :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee väiksema raskusega ja harjuta rohkem tehnikat, et liiga ei teeks.

Muidu hiljem tehnikat parandada on väga raske.

Lihtsalt alguses pole vaja pingutada seal max raskusega :rolleyes:

et 6iget tehnikat selgeks saada peab spetisialisti poole poorduma, kes teab mida vaadata. Ei usu et ta ise sellega hakkama saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pean vabandama, kuid tõepoolest ei saa aru, kuidas on üldse võimalik valesti kükki teha? Tegemist ei ole just eriliselt keerulise harjutusega, ei mõista tõesti. :rolleyes:

selg pole nõgus, jalad pole õigesti asetatud, põlved liiguvad jalalabast sisse või väljapoole...võimalusi kui palju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oma asendit ei suuda j2lgida, kui ainult eest .

aga ma proovin v2iksema raskusega .

sa käid arcticus? Seal ju treener olemas..?

Oleks täna tulnud, oleks Ott sulgi korrigeerinud kükki nagu mul :rolleyes:

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selg pole nõgus, jalad pole õigesti asetatud, põlved liiguvad jalalabast sisse või väljapoole...võimalusi kui palju...

Pean nõustuma nõgusa selja suhtes, aga jalad pole õigesti asetatud, mis mõttes? Kükk nagu kõik teisedki harjutused on ju nn. painduvad, ise valid kas teed kükki jalad koos või jalad harkis näiteks. Võimalusi erinevaid mitmeid, ei tea, milline see "õige" kükk siis on täpselt on jalgade koha pealt, õlgade laiuselt? Aga okei, milleks vaielda, igal ühel õigus oma arvamusele. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pean nõustuma nõgusa selja suhtes, aga jalad pole õigesti asetatud, mis mõttes? Kükk nagu kõik teisedki harjutused on ju nn. painduvad, ise valid kas teed kükki jalad koos või jalad harkis näiteks. Võimalusi erinevaid mitmeid, ei tea, milline see "õige" kükk siis on täpselt on jalgade koha pealt, õlgade laiuselt? Aga okei, milleks vaielda, igal ühel õigus oma arvamusele. :rolleyes:

pidasin silmas jalalaba asukohta põlvede suhtes...nagu kirjas kui jalalaba liigub põlvest kas sissepoole või väljapoole, see lõhub meeletult põlvi ju..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pidasin silmas jalalaba asukohta põlvede suhtes...nagu kirjas kui jalalaba liigub põlvest kas sissepoole või väljapoole, see lõhub meeletult põlvi ju..

mul jalalabad natuke j22vad v2lja .

milline on siis otti kykitehnika, ytle s6nadega . :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pean nõustuma nõgusa selja suhtes, aga jalad pole õigesti asetatud, mis mõttes? Kükk nagu kõik teisedki harjutused on ju nn. painduvad, ise valid kas teed kükki jalad koos või jalad harkis näiteks. Võimalusi erinevaid mitmeid, ei tea, milline see "õige" kükk siis on täpselt on jalgade koha pealt, õlgade laiuselt? Aga okei, milleks vaielda, igal ühel õigus oma arvamusele. :rolleyes:

ära solvu, sul ongi ainult arvamus, mul aga teadmised.

lisaks timo öeldule, võib rolli mängida nt pea asend ja alakeha/ylakeha pikkuse suhe jne :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PT London, täpsusta seda pea asendit. alati hea teadmisi juurde saada

Kui vist pead kuklasse surud see peaks aitama kaasa selja nõgusaks hoidmisel, parandage kui eksin..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selg pole nõgus, jalad pole õigesti asetatud, põlved liiguvad jalalabast sisse või väljapoole...võimalusi kui palju...

Selg ei tohiks nõgus olla, selg peab sirge olema . Nõgusa seljaga võib samamoodi invaliidiks jääda nagu kõverda seljaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selg ei tohiks nõgus olla, selg peab sirge olema . Nõgusa seljaga võib samamoodi invaliidiks jääda nagu kõverda seljaga.

kuss!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuss!!!

Muidu võib nii juhtuda, et tagumik läheb liiga taha ja keha kaldub liiga ette !

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×