Jump to content
Scorpius

Proteiinid algajatele

Recommended Posts

Kui rahakott kannatab siis soovitaks WDGP-d. Aga täiesti ajab asja ära ka Whey Lemon või siis NO1.

Hoia silmad lahti! Viimasel ajal on päris tihti robocopi poolt korraldatud igasuguseid toidulisandite demonstratsioone, kus profid juures ja jagavad asjakohast informatsiooni. See laupäev toimub selline üritus Stuudio 99 klubis Uus Tatari 25/Veerenni 13 Tallinn. Lisainf:Stuudio 99 kodulehelt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll eriti whey lemonit ei soovitaks kuna see võib tuua esile kõhuvalu või iiveldustunde-vähemalt mulle ja mõndadele inimestele veel.ise kasutan prolabi pure wheid mis koos süsivesikutega pole küll kõige maitsvamate killast, aga ajab asja ära ning on odav ja kvaliteetne.samas oleks jälle küsimus teadjamatele inimestele.Asi on selles et viimasel ajal ei ole üldse rahul rinnalihaste treeninguga, kuna nad ei lähe enam üldse verd täis ja treening tundub mõjuvat rohkem õlgadele kui rinnale ,kuigi teen kõike õigesti ja olen isegi sellepärast mõni nädal õlatreeningu vahele jätnud.Äkki oskab keegi hea nõuga aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.horisontaalpingil kangiga 4*10

2.positiivse kaldega pingil kangi või hantltega 3*10

3.horisontaalpingil hantlitega 3*10

4.negatiivse kaldega pingil kangi või hantlitega3*10

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proovi ka muuta harjutuste järjekorda, näiteks pane esimeseks kaldpingil surumine ja viimaseks horisontaalpingil surumine. Nagu keegi soovitas siis vöta kavva ka lendamine ning ka ristitömme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlad küll ei usu et nõrgaks jäävad.aga äkki on asi lihtsalt selles et ma retsin lihase juba esimeste seeriatega ära.sest olen viimastel kuudel lasknud viimased kordused kaasa aidata.see on vist selle lihase algul kohe ära kurnanud.nüüd alles lugesin et see tegelt vale.et ei tohi niipalju teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis ka selline küsimus, et kirjutatakse ju et 1g 1 kg kohta päevas, ja kui ma ostan kilose paki ja kaalun näiteks 100kg kas siis jätkub pakist ainult 10 päevaks?, või arvestatakse seda kuidagi muudmoodi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valku on rohkem vaja kui 1g, 2-2,5g kilo kohta ja valke sa saad ju tavatoidust ka....õigemini enamuse saadgi(vähemalt peaks) saama tavatoidust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×