Jump to content
Samakamees

Mis on kulturism

Recommended Posts

Mul oleks abi vaja siis referaadi tegemisel ja teemaks on "Kulturism"

Probleem seisneb , et ma ei oska kuidagi sisse juhatada ja rääkida , mis on kulturism , ilma et ma puterdama hakkaks :P

Igasugune abi on teretulnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oleks abi vaja siis referaadi tegemisel ja teemaks on "Kulturism"

Probleem seisneb , et ma ei oska kuidagi sisse juhatada ja rääkida , mis on kulturism , ilma et ma puterdama hakkaks :)

Igasugune abi on teretulnud

Vaata wikipedia artiklit: http://en.wikipedia.org/wiki/Bodybuilding

Tegin kiire Google automaatse tõlke, tulemus:

Keha on vormis keha muutmisega kaasneb intensiivne lihaste hüpertroofia; isik, kes tegeleb sellega on viidatud kui kere. Võistlevas atleetvõimlemine, kere näidata nende physiques et vaekogu kohtunikud, kes on loovutanud punktid põhinevad nende välimust. Lihased on ilmnenud kombinatsiooni abil rasva kadu, õlisid ja nahad (või parkimiseks näoveed), mis on kombineeritud valgustust muuta mõiste lihaste rühma veel eraldi

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mistahes teema "X" korral defineeridki mõiste X esmalt, antud juhul mõiste K,

mida pakkusidki teha, ses suhtes õigel teel oled. Esmalt defineerid ära asja, siis on edasi vaba valik, mida teema kohta arutled.

Defineerimisel soovitan nii referaatides kui elus üldse vaadata keeleliselt mõistele, näiteks tõlkida see mõiste X paari keelde,

vaadata, mis tähendusi sealt tuleb. Kulturism eesti keeles on miskit mõistega 'kultuur' suguluses, mnes teises keles aga hoopis miskile muule viitav.

Et peale wiki definitsioonide veel vaadata veel paari tahku mõiste defineerimisel, sh keelelist poolt näiteks, või ka muud.

Mulle kunagi pole esseed raskusi valmistanud, see onju sinu oma suva, mida sinna kirjutad, pole olemas õiget ega valet seal, tegu sinu subjektiivse jutumulliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oleks abi vaja siis referaadi tegemisel ja teemaks on "Kulturism"

Probleem seisneb , et ma ei oska kuidagi sisse juhatada ja rääkida , mis on kulturism , ilma et ma puterdama hakkaks :P

Igasugune abi on teretulnud

Minu arust on vana hea "Kulturism kõigile" sissejuhatuses kulturismi hästi iseloomustatud.

A la "atleetlikult proportsionaalse, harmooniliselt arendatud inimkeha saavutamine" jms. Siia võid muidugi lisada "spetsiifilise treeningu(raskustega treening+aeroobne treening?) ja toitumise abil" vms.

Edu sulle selle raske asjaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis pead kirjandusalaseid eratunde võtma ja klassikursust kordama jääma. Aastapärast ja loodetavalt terve järgnev elu sul eneseväljendusega probleeme enam ei teki. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×