Jump to content
raider

Alexander Fjodorov vS Ronnie Coleman

Recommended Posts

PILT

Krt see vene karu minu arust siga kõva !!

vaata et suurem kui Ronnie !

jalg on tal mega ...

või ma valesti vaadanud <_<

Muudetud kasutaja raider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks küsida hoopis Oti käest, et mis ta asjast arvab. Nimelt kas mees, kes tuleb võistlema ühe rinnaga, kuid on suurem, kui teised, kas ta siis väärib ka võitu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ta ei olnud saalis istuja jaoks ikka suurem küll, (ma mõtlen Feodorov, piltidel tundus isegi suurem kui Coleman), Ronnie võttis ikka tähelepanu endale, kuigi peab märkima, et seljapoosides oli Feodorov kuivem. Kuid Ronnie jalg oli päris haige, seda on raske kirjeldada, mille peal ta ringi liigub. Kuid kui vaadata tulevikku siis Feodorovist võib tulla Ronnie Mantlipärija. Paljud proffid olid täiesti pettumus, näit. Thorvildsen ja Kris Dim - arusaamatu vormiga, paljud amatöörid oleks neile pähe teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võrrelda vanuseid siis las vene seff töötab mõned aastad veel ja siis paneb colemani kotti. Nii noorelt juba selline lihas seljas, mis siis 10 aasta pärast veel olla võib...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olge normaalsed naljatilgad. vaadake sümmeetriat. see venelane ei pane iial ronniet kotti. ta igatmoodi kõver. vaadake selja lailihaseid. üks läheb vääääääuuuu ja teine hoopis viiuu altpoolt. ronniel on mõlemad kehapooled vähemalt ühesugused. ja keskelt on ka maru paks. ta saab isegi dexteri käest nii lutti et maa must. oleks see vaid nii et ajad lihasmassi selga ja kohe parim. sellel venelasel on sitad geenid ja see ongi kogu takistus. mõistad. vend võib vabalt tulevikus maitea võita mingi ilge tegijaid showsid ja võibolla ka olympia. aga mitte enne kui konkurentideks on sellised vennad nagu ronnie coleman, dexter jackon ja jay cutler ning mõned veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase lause mõttest on aru saada, ta lihtsalt sõnastas valesti. Pidas silmas, et kuni need loetletud mehed veel konkurentsis on (ma arvan).

Fjodorov on 26 või 27, Coleman 40, cutler ja dexter ka 30ndate keskel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

yeee go cutler..

paneb järgmine aasta kinni ja siis kuni ka 40a'ni võidab ära

ning ongi 8X Mr Olympia Võitja <_<

seekord juba läx napilt colemanil

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×