Jump to content
Veixsi

Kerge " koolitoit" kaasa.

Recommended Posts

On selline mure, et koolitoitu ei söö, kuna lihtsalt ei maitse ja seedmini ei pea vastu.

Viimasel ajal olen koguaeg söönud saiakesi, mida sa kooli kohvikust osta, muidugi tean, et need just ei tee eriti saledask, aga kiired ajad ja muud ei ole kätte saanud kuskilt kiiresti.

Küsimus oleks siis selline, et kas oleks mõtetkas hakata kaasatassima oma toitu? nt. puuvilju vms.

Et kui oleks siis võib-olla oskate soovitada mida tasuks kaasa võtma hakata, puuviljadest kuni ma ei tea milleni, just nagu, et putru vms ei hakka kaasa tassima.

NB! Lisaksin veel selline küsimuse juurde, et kas energi jookide suurel määral tarbimine võib midagi seedimises mõjutada?

Kuna olen suur energi jookide nn. "sõltlane" juba, siis tahaks teada, kas peab lõpetama nende tarbimise või viima nende tarbimise miinimumini.

Ette tänades!

Veix

Muudetud kasutaja Veixsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kergelt kypsetatud koogiviljad, oliiv 6li(v6i on ka hea) ja maitserohelisega ning liha oma valikul, ise v6taksin vasika hakkliha kotlette naitex.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui energiajoogid siis suhkruvabad. Lesser of 2 evils selles kontekstis. Aga üldiselt katsu end võõrutada.

Kooli kaasa võtta: jogurt, kohupiimatorud, puuviljad on tunduvalt parem valik kui saiakesed. Sellest veel parem valik on nt. maitsestatud kodujuustud, sealt edasi juba kaasa tehtud aedviljad ja liha:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×