Jump to content
Beljo

Maailma tugevaima mehe õla treening.

Recommended Posts

Päris vana video aga Mariusz on ikka väga julm vana küll, surub õlalt rohkem kui enamus vendi rinnalt :)

Aga mis Mariuszel ikka nii väga vastu pidada on, ta on juba 32 aastane ning kasutab kohe päris kindlasti natukene kangemaid lisandeid..., mis aitavad muidugi ka taastuda kiiremini ning tuleb vaid loota liigeste vastupidavusele ja vigastustest hoidumisele. Seda arvan muidugi vaid mina ;)

Mariusz peaks natukene ka oma Inglise keele kallal vaeva nägema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris vana video aga Mariusz on ikka väga julm vana küll, surub õlalt rohkem kui enamus vendi rinnalt :)

Aga mis Mariuszel ikka nii väga vastu pidada on, ta on juba 32 aastane ning kasutab kohe päris kindlasti natukene kangemaid lisandeid..., mis aitavad muidugi ka taastuda kiiremini ning tuleb vaid loota liigeste vastupidavusele ja vigastustest hoidumisele. Seda arvan muidugi vaid mina ;)

Mariusz peaks natukene ka oma Inglise keele kallal vaeva nägema :D

Hah seda kindlasti jh ;) Aksent on hea -.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris vana video aga Mariusz on ikka väga julm vana küll, surub õlalt rohkem kui enamus vendi rinnalt :)

Aga mis Mariuszel ikka nii väga vastu pidada on, ta on juba 32 aastane ning kasutab kohe päris kindlasti natukene kangemaid lisandeid..., mis aitavad muidugi ka taastuda kiiremini ning tuleb vaid loota liigeste vastupidavusele ja vigastustest hoidumisele. Seda arvan muidugi vaid mina ;)

Mariusz peaks natukene ka oma Inglise keele kallal vaeva nägema :D

Samamoodi võiks öelda, et sa võiks oma Soome, Vene, Prantsuse keele kallal vaeva näha, igaüks pole sündind ajastul, mil Inglise keel A ja O on!!!!!!!!!!!!!!!! Ta räägib Inglise keel piisavalt hästi, kõik, kes tema tegevusest lugu peavad, saavad sellest aru ;)

Kolige Inglise keele filoloogide foorumisse ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samamoodi võiks öelda, et sa võiks oma Soome, Vene, Prantsuse keele kallal vaeva näha, igaüks pole sündind ajastul, mil Inglise keel A ja O on!!!!!!!!!!!!!!!! Ta räägib Inglise keel piisavalt hästi, kõik, kes tema tegevusest lugu peavad, saavad sellest aru :D

Kolige Inglise keele filoloogide foorumisse :)

Siiski nüüd kui Inglis keel on niiöelda A ja O, võiks ennast ka täiendada ;) Ma pole kordagi väitnudki, et ma tast aru ei saaks, vahepeal on lihtsalt natukene naljakas kuulata. Mõttetu teemal mil vaielda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahunege, kutt pole kunagi oma "lisandite" manustamisest saladust teinud. Niiet ärge tormake jõusaali seda tsirkust järgi tegema( see soovitus käis ikka meie noorematele lugejatele, tapate veel ära end).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaua see mees vastu peab sellise treeninguga :)?

Mis mõttes, kui palju ta vastu peab? Arvad, et vähe peab vastu? Kuidas ta siiamaani siis kõik need aastad vastu pidanud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks peaks see teema huumori rubriigis olema ? :rolleyes: Teeksid sa midagi sellist kunagi ise,vaevalt sa ise kah sooviksid et selline asi huumori alla kuuluks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×