Jump to content
jaanussoome

et kas võib öelda et muskel kasvab mõistuse arvelt??

Recommended Posts

Olen täiesti nõus sellega , et jõusaalis (eriti suvepoole) on sellist rahvast, kes asjast midagi ei jaga.

Harjutused on rind, kõht ja nad on veel väga ülbed selle üle , õpetavad teisi ja mulisevad .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge pekske oma "teduslikke teooriadid". Poiss tahtis lihtsalt öelda, et enamus jõusaali külastajad on ossid ja oleme ausad, märgatav osa neist on ka. Käivad jõusaalis, pärast käivad klubides valgete kingade, triiksärgi ja püstiaetud tukaga ning norivad tüli ja kuulavad träna. Aga vaevalt nad mingis foorumis viitsivad end väga harimas käia, pigem lahmivad saalis lampi(Rind, kõht, biic) ja tarbivad tont teab kuidas valke. Et see foorum. ma loodan vähemalt, koosneb intelligentsemast rahvast.

Aga niimoodi ju peabki elama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ka tähele pannud, et paljudel just kasvabki muskel mõistuse arvelt, ning need ei pea ilmtingimata ainult tränaossid olema.

eks see sõltub palju inimese iseloomustki. mitte ainult iq-st

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see on ikka inimeses kinni, nii ei saa võtta, et kui oled suur ja lihastes, siis pole mõistust olla. Lihased ei mängi rolli sellise koha peal, pigem tahe õppida ja arendada ennast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen üsna kindel, et kui jälgida ühe jõusaali kliente 10 aasta jooksul, tuleb välja, et lollide, joodikute, suitsetajate, reformierakondlaste, pedede, neegrite, prantslaste, liiderlike meeste ja naiste, kulturistide, korvpallurite, osside, hevimeeste, muidumeeste, jõulumeeste jne. jne. jne. suhtarv on enam vähem sama mis ühiskonnaski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle vahest küll tundub ,kui mõnda inimest pikemalt jälgida ... või kuidas teile tundub?

tegelikult on asjad eesti keeles nii:

vahest = ehk

vahel = mõnikord

kuna olen algaja jõusaalis, siis sain veel napilt veale jälile, suvel poleks enam küll ära tabanud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei saa aru miks osad väga isiklikuks lähevad selle küsimuse peale, püütke kuidagi endaga läbi saada, ootaks konkreetseid vastuseid. Aitäh

sellisele küsimusele konreetset vastust ? ehk siis Jah jõusaalis treenimine teeb su lolliks või Ei tee ?

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei saa aru miks osad väga isiklikuks lähevad selle küsimuse peale, püütke kuidagi endaga läbi saada, ootaks konkreetseid vastuseid. Aitäh

Võta 25. EKV kulturismis ja fitnessis lõppjärjestus ette, seal on ära toodud konkreetne valik Eesti hetke kõige rumalamatest inimestest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei saa aru miks osad väga isiklikuks lähevad selle küsimuse peale, püütke kuidagi endaga läbi saada, ootaks konkreetseid vastuseid. Aitäh

Aga su küsimus ju on isiklik - kui eufemismid kõrvale jätta,siis tglt sa küsid ju et kas hea füüsiline vorm on lolluse tunnus, :)

Nii tuleb välja,et ~6 aastat tagasi,kui mu vööümbermõõt oli üle kahe meetri ja rinnaümbermõõt 130cm(hetkel vastavalt 104cm ja 138cm),olin ma lausa vapustavalt geniaalne ja mida paremasse füüsilisse vormi ma laksin,seda lollimaks muutusin ..., :P

Ja nüüd seleta ära oma kenjaalse mõttevälgatuse loogika, et mida pekisem-lödisevam,seda targem.

Loodetavasti sa suudad seda kuidagi argumenteerida,vastasel juhul ei saa ka kõige parema tahtmise juures su mixtura verborum'i millekski muuks kui mölaks kvalifitseerida.

Ubi nihil,nihil!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi olin paks teismeline,siis võtsin sportimise ette ja arenes ka vaimne pool,muidugi õppides.Selline tunne oli paksuna naq mõistus oli ka umbes,sport andis ikka kõvasti juurde.Vähemalt see töötas minu puhul nii :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastus: Ei või!

Huvi pärast küsin teemaalgatajalt vastu kah, millest selline küsimus??? Kas said mõnelt musklis vennalt vastu tatti või milles asi, et sellise ajuvaba küsimuse esitad? Guugelda seda teemat, äkki saad teadusliku vastuse oma küsimusele :)

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tore et sul oma arvamus on seda ma tahtsingi lugeda ...

ja võiks vähem targutada saaks vähe sisukam... Aitäh

oot ...

sa küsid arvamust,sulle vastatakse ja palutakse oma seisukohta argumenteerida - ja sa jahud vastu midagi targutamisest, :)

No selge.Vastame siis sinu toonil,targutamata.

Argumenteerima oma seisukohti sa ei ole võimeline,seega on ajad niisama mõtetut möla.

Kas nüüd sai sisukam?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga su küsimus ju on isiklik - kui eufemismid kõrvale jätta,siis tglt sa küsid ju et kas hea füüsiline vorm on lolluse tunnus, :)

Nii tuleb välja,et ~6 aastat tagasi,kui mu vööümbermõõt oli üle kahe meetri ja rinnaümbermõõt 130cm(hetkel vastavalt 104cm ja 138cm),olin ma lausa vapustavalt geniaalne ja mida paremasse füüsilisse vormi ma laksin,seda lollimaks muutusin ..., :P

Ja nüüd seleta ära oma kenjaalse mõttevälgatuse loogika, et mida pekisem-lödisevam,seda targem.

Loodetavasti sa suudad seda kuidagi argumenteerida,vastasel juhul ei saa ka kõige parema tahtmise juures su mixtura verborum'i millekski muuks kui mölaks kvalifitseerida.

Ubi nihil,nihil!

absull ei saa aru. lihtlausetena paluks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tahaks küll öelda, et mõistust vähemaks oleks jäänud (kindel muidugi ei saa olla :):D ), aga millegipärast ma olen enda peal küll tundnud, et alates sellest kui hakkasin rasket trenni tegema, ei paku enda nö. vaimne harimine eriti huvi enam. Mingi raamatu lugemine või kasvõi netist mingi pikema artikli vms huviga lugemine on täiesti välistatud. :P:D Mingil perioodil võis selle põhjuseks olla ka ületreening ning liiga vähene süsivesikute tarbimine, aga hetkel seda öelda ei saa.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×