Jump to content
Arnold

Tarbija24.ee hoiatab: Antibeebipillid takistavad lihaste kasvamist!

Recommended Posts

Uuringu korraldasid Texase ja Pittsburghi ülikooli teadlased ning selles osales 73 tervet naist vanuses 18-31, kellest pooled kasutasid pille, pooled aga mitte.

Valimiks 73 naist ainult? Ja mismoodi jaguneb inimeste puhul 73 pooleks? Kas geneetikat ka uuriti?

Tundub kahtlane... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valimiks 73 naist ainult? Ja mismoodi jaguneb inimeste puhul 73 pooleks? Kas geneetikat ka uuriti?

Tundub kahtlane... :)

Uuriti terveid naisi, mitte poolikuid. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas pidid rindu suuremaks tegema naistel - võta näpust.

Rinnanääret ta ju ei suurenda, eks see tule peki arvelt ikka... aga kellele seda pekki niiväga vaja on ? :)

Ja arvestades kaua ma neid söönud olen-- peaks juba ammu mitme Pammy mõõdu välja andma, :DDD

Kusjuures, sellele küsimusele olen viimasel ajal isegi mõelnud- need ju hormoontabletid või mis. Et kas ja kuidas mõjutavad- takisavad. On ju neid ka erineva nö tugevusega, ühed kangemad kui teised.

Naistearstilt on vist mõttetu küsida, sest ega ühele normaalsele inimesele ei mahu enamasti pähe, miks me (naised) tahame omale lihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid on jah suurema ja väiksema hormoonisisaldusega (been there, done that). Vabalt võib oma günelt mõnd "lahjemat" varianti küsida, et kaitse säiliks ja lihas samal ajal paremini kasvaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinnanääret ta ju ei suurenda, eks see tule peki arvelt ikka... aga kellele seda pekki niiväga vaja on ? :P

Ja arvestades kaua ma neid söönud olen-- peaks juba ammu mitme Pammy mõõdu välja andma, :DDD

Kusjuures, sellele küsimusele olen viimasel ajal isegi mõelnud- need ju hormoontabletid või mis. Et kas ja kuidas mõjutavad- takisavad. On ju neid ka erineva nö tugevusega, ühed kangemad kui teised.

Naistearstilt on vist mõttetu küsida, sest ega ühele normaalsele inimesele ei mahu enamasti pähe, miks me (naised) tahame omale lihaseid.

Sa ju ei pea neid tarvitama- on ka teisi meetodeid vältimiseks, nt. peavalu. Uups!.:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinnanääret ta ju ei suurenda, eks see tule peki arvelt ikka... aga kellele seda pekki niiväga vaja on ? :P

Ja arvestades kaua ma neid söönud olen-- peaks juba ammu mitme Pammy mõõdu välja andma, :DDD

"Curves - If i wanted a woman who has a body of a ten year old boy, I'd just date a ten year old boy."

Lahtiste luumurdudega kõik seksima ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitsed on erinevad ju... kellele normaalsed naised, kellele lihastes, kellele rasvunud. Eks igal mehel oma fetish :) Nii et see teema on suhteliselt surnud ring.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No me siin räägime antud juhul lihaskasvust...

"Curves - If i wanted a woman who has a body of a ten year old boy, I'd just date a ten year old boy."

Lahtiste luumurdudega kõik seksima ! :)

Et kui saad kipsi, siis kuu kuival? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No me siin räägime antud juhul lihaskasvust...

Et kui saad kipsi, siis kuu kuival? :P

Ütlen ausalt, et on pikemaidki perioode olnud :) Aga antud hetkel mõtlesin jah seda valuvaigistavat toimet.

No naistel rinnanääre ongi rasvkude - ja seda ma sealt ka ootan, trimmis võiks ta ju olla, aga lopsakusel oma hind.

Aga olgem ausad, see teema täiesti maitse asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures, sellele küsimusele olen viimasel ajal isegi mõelnud- need ju hormoontabletid või mis. Et kas ja kuidas mõjutavad- takisavad. On ju neid ka erineva nö tugevusega, ühed kangemad kui teised.

Hormoontablette on erineva tugevusega ja ka naisterahvaid on erineva taluvusega. Mees, kes kõrvalmõjudesse süveneks ja oma naisest väga hooliks, ei laseks naisel hormoonikaid tarvitada.

Muide, üks kõrvalmõjudest on ka isupuudus - pole tahtmist, pole probleemi, ka rasedus välistatud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×