Jump to content
Ave5

Milline on kõige parem...

Recommended Posts

Tere!

Olen siin enne lihtsalt lugeja olnud, kuid nüüd tekkis tahtmine ka kirjutada ja oma muredele mingisugust nõu saada.

Kaalun 74kg ja olen 168cm pikk, kuid seda on liiga palju ja sooviksingi teadjamatelt nõu, mida kodus oleks kõige parem teha. Kodus sellepärast, et mul on kaks väikest last ja nende kõrvalt pole mahti trenni minna ja mees on ka ära välismaal tööl.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen siin enne lihtsalt lugeja olnud, kuid nüüd tekkis tahtmine ka kirjutada ja oma muredele mingisugust nõu saada.

Kaalun 74kg ja olen 168cm pikk, kuid seda on liiga palju ja sooviksingi teadjamatelt nõu, mida kodus oleks kõige parem teha. Kodus sellepärast, et mul on kaks väikest last ja nende kõrvalt pole mahti trenni minna ja mees on ka ära välismaal tööl.

Kõigepealt pane oma toitumine paika (siin on palju selliseid teemasid). Käi nt. lastega jalutamas, kui mahti saad siis samuti jooksmas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalulangetamine algab köögist ja veelkord köögist. Kui trenni teha ei viitsi saab ka ilma alla, st. poolnälgimist, kui enne nn. eesti keskmiselt toitusid. Küsimus on tahtejõus-kas seda on või ei ole. Kuust-kahest on siin vähe. Aga kui kord norm. kaalu saad ja ennast oma kehas tõeliselt hästi tunned saad aru, et see pingutus tasus kuhjaga ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen täiesti nõus, et kõik algab köögist. Üritangi normaalselt ja tervislikult toituda, kuid vahest tulevad magusahood peale... . Loomulikult käin ka lastega jalutamas, kuid see kujuneb ikka kivikeste jm. asjade uurimiseks metsas või tänaval. Naudin kui saan vahest minna kiirkõndi või kepingut tegema.

Kui palju ja kui tihti oleks mõistlik hüpata hüppenööriga, et sellest ka mingisugust kasu oleks kehakaalu alandamisel, kas korraga palju või mitu korda päevas ja lühemat aega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine, ikka toitumine paika ... proteiin on hea asi, mis pärsib liigset rasva ja süsivesiku söömist.

A muidu õues jalutades tasub pingutada tuharaid, tõmbab tagumiku korralikult toonusesse ja kui juba kaal alla läheb, siis tagumik juba toonuses ja naise juures on see hea näitaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×