Jump to content
marko69

Toitumiskava järgi trenn

Recommended Posts

Tere taas! Olen 17a. ja pole selles toitumiskava tellimises eriti kindel. Muudaks toitumise liiga keeruliseks ja kalliks, ma arvan + oma raha ka veel ei teeni. Kui paljud siin fitness.ee-s olijatest kasutavad trenni tehes kindlat toitumiskava?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et ma ei räägi ainult enda eest, kui olin ka oma toitumises väga kindel, aga peale kava tellimist kiirenesid tulemused kolmekordselt ja kuna olen ka ise toitumiskava pidanud praktilise ülesandena koostama ja analüüsima, siis võin öelda, et 500 krooni on selle peavalu eest ikka väga vähe :rolleyes:

Eks see toitumiskava järgi toitumine ka loomulikult maksab, aga tuleb palju odavam, kui aastaid tulemusteta lisanditetesse investeerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui üldse mingit pilti ei oma toitumisest, siis peaks ikka tellima. Kui piisavalt uurida siit saidist, siis saab ka pildi lõpuks kokku, lisaks enda peal katsetades on võimalik enda jaoks sobiv koostada. Mina olen nii teinud, samas olen ka aluseks kasutanud siit tellitud kava mingil perioodil. Hetkel pisut üle 9 kuu normaalse toitumise peal ja -37,5kg, reljeef tuleb jne. Olgugi, et siin on info igatpidi laiali ja peab kõva tööd tegema, et selles rägastikus orienteeruda (on palju erinevaid teooriaid jne.).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere taas! Olen 17a. ja pole selles toitumiskava tellimises eriti kindel. Muudaks toitumise liiga keeruliseks ja kalliks, ma arvan + oma raha ka veel ei teeni. Kui paljud siin fitness.ee-s olijatest kasutavad trenni tehes kindlat toitumiskava?

Jah, eks see võtab tavaliselt üsna palju aastaid aega, enne kui me mõistame, et....... "ma tean, et ma suurt midagi ei tea."

gmaster ütles õieti, et see 500.- selle eest on tühine summa. ma muidugi mõistan noort inimest kes ise raha ei teeni ja veelvähem omab aimu kava(dest) saadavast kasust kui ilma igasuguse omakasu eesmärgita soovitan küll kui vähegi võimalik kava (d) tellida. praktiline kogemus omal nahal annab enamasti kõige paremad teadmised.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi võiks siiski teemaalgatajale täpsemalt vastata, et mitu krooni kulub toitumiskava järgi süües kuus. Ma ise tahaks ka väga teada. Teemaalagataja elab võib-olla kodus ja vanemad ostavad poest süüa ning kui ta peaks ise hakkama toitumiskava järgi ostma asju, siis läheb tal palju kallimaks. Mina aga elan enamus ajast vanematest eraldi ja saan toiduraha neilt, et süüa osta. Keskmiselt kulub toidule 80 krooni päevas. Niiet kui toitumiskava järgi elades kuluks kuni 100 krooni päevas, siis poleks probleem. Eesmärgiks on 111 kg´st saada 100-103 kg peale.

Kõik sõltub sellest, kust toiduaineid osta - kas Stockmannist või Säästumarketist, pealegi tehakse pidevalt erinevaid sooduspakkumisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea nali küll, aga ma mõtlesin ikka selle fitness poest tellitavate toitumiskavade kohta.

Lugesin ROtteri teksti valesti, sain aru, et ROtter ütles, et sõltub kust toitumiskava võtta, kas stockmannist või Säästumarketist.

Ise käin muidu Konsumis.

Kõik sõltub sellest, kust toiduaineid osta - kas Stockmannist või Säästumarketist, pealegi tehakse pidevalt erinevaid sooduspakkumisi.
Muudetud kasutaja uskumatu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rohkem on 3-4 päeva peale ühekordne väljaminek . Kuna kui hakata vaatame koguseid mida soovitatakse süüa kavades siis nagu öeldud ostad ühe korra paki jogurtit,kohupiima,putru,liha jne ja peaks jätkuma mitmeks päevaks. maXXimas oli alles hiljuti kanafilee soodustus 1 KG 49.90 ja selle KG peaks ilusti 2-3 päeva hakkama saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot mul on sama probleem. Nimelt ma elan siis ühikas ja kkäin koolis värgid ja minu nädala söögiraha on ligikaudu 500-600kr nädalas. esmaspäev kuni reede saan koolis lõunat ja vaja õhtusöök osta, teha ainult. muidu laup ja pühap vaja hommikul/lõunal ja õhtul süüa teha. Seega esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede on minu eelarve 75kr päev mis ma saan sõõgipeale raisata ja laupäev ja pühapäev on 100kr mõlemad päevad. ja kogu küsimus siis kas sellise rahaga ma saaksin hakkama selle kavajärgi toitudes? Ei viici mingeid nurgataguseid poode otsida ja käia otsida poode kus kõige odavam. Trenni teen 4x nädalas, kaalun 73kg olen 187cm pikk. Kas tasub tellida see kava või mitte kui mu nädala eelarve on selline?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot mul on sama probleem. Nimelt ma elan siis ühikas ja kkäin koolis värgid ja minu nädala söögiraha on ligikaudu 500-600kr nädalas. esmaspäev kuni reede saan koolis lõunat ja vaja õhtusöök osta, teha ainult. muidu laup ja pühap vaja hommikul/lõunal ja õhtul süüa teha. Seega esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede on minu eelarve 75kr päev mis ma saan sõõgipeale raisata ja laupäev ja pühapäev on 100kr mõlemad päevad. ja kogu küsimus siis kas sellise rahaga ma saaksin hakkama selle kavajärgi toitudes? Ei viici mingeid nurgataguseid poode otsida ja käia otsida poode kus kõige odavam. Trenni teen 4x nädalas, kaalun 73kg olen 187cm pikk. Kas tasub tellida see kava või mitte kui mu nädala eelarve on selline?

Tasub kindlasti. Kava püütakse koostada arvestades sinu võimalusi ja eesmärke. Mida rohkem köögis aega veeta, seda odavam tuleb. Odavaid valguallikaid on ka, piimatooted näiteks. Mina telliksin kindlasti, sest see on investeering tulevikku. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

okei. Eks ma pean selle valiku ära tegema, et arvad siis, et ma saan selle 500-600kr nädalas korralikult söödud ja areng oleks oluliselt kui mitte kordades parem kui hetkel mis ma teen trenni korralikult aga ei toitu siis korralikult?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
okei. Eks ma pean selle valiku ära tegema, et arvad siis, et ma saan selle 500-600kr nädalas korralikult söödud ja areng oleks oluliselt kui mitte kordades parem kui hetkel mis ma teen trenni korralikult aga ei toitu siis korralikult?

Kindlasti parem. Ise elasin ka mingi periood kunagi 500krooniga esmaspäevast reedeni ja suutsin isegi lihast kasvatada :) Toitumine on vaat, et sama tähtis kui trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti parem. Ise elasin ka mingi periood kunagi 500krooniga esmaspäevast reedeni ja suutsin isegi lihast kasvatada :) Toitumine on vaat, et sama tähtis kui trenn.

Julgen väita, et toitumine on tähtsam kui treening.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti parem. Ise elasin ka mingi periood kunagi 500krooniga esmaspäevast reedeni ja suutsin isegi lihast kasvatada :) Toitumine on vaat, et sama tähtis kui trenn.

suutsid isegi. no mul tuleb ilma korraliku söömiseta ka ikka juurde märgatavalt aga kuna ma olen lugend, et korraliku toitumisega on asi vaat, et kordades parem ja tulemused suuremad siis mõtlesingi et kas sellise summaga ma suudan piisavalt toitu osta endale, et saada sama effekt. sinna juurde võib sisi arvestada mingi (d) pulbri (d).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui üldse mingit pilti ei oma toitumisest, siis peaks ikka tellima. Kui piisavalt uurida siit saidist, siis saab ka pildi lõpuks kokku, lisaks enda peal katsetades on võimalik enda jaoks sobiv koostada. Mina olen nii teinud, samas olen ka aluseks kasutanud siit tellitud kava mingil perioodil. Hetkel pisut üle 9 kuu normaalse toitumise peal ja -37,5kg, reljeef tuleb jne. Olgugi, et siin on info igatpidi laiali ja peab kõva tööd tegema, et selles rägastikus orienteeruda (on palju erinevaid teooriaid jne.).

küsimus. kes sulle kava koostas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×