Jump to content
Rano

Kava abi

Recommended Posts

Tere,

Sooviks veits abi massikava koostamisel ektomorfle. Söömise peale olen pannud väga suurt rõhku, söön rohkem tervislikumalt ja olen valgusisaldust oma toidus suurendanud.

Muidu olen 17. aastane, pikkust ei oska kahjuks täpsemalt öelda, kui 170-173 cm vahel ja kaalun 58 kg.

Suured tänud ette ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Sooviks veits abi massikava koostamisel ektomorfle. Söömise peale olen pannud väga suurt rõhku, söön rohkem tervislikumalt ja olen valgusisaldust oma toidus suurendanud.

Muidu olen 17. aastane, pikkust ei oska kahjuks täpsemalt öelda, kui 170-173 cm vahel ja kaalun 58 kg.

Suured tänud ette ära.

Oled õigel teel.. arvan, et põhitöö sinu jaoks toimubki just köögis. Kui oled alles alustanud, siis soovitan võtta malli "algajate kavast" (leiad fitness.ee kavade alt).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled õigel teel.. arvan, et põhitöö sinu jaoks toimubki just köögis. Kui oled alles alustanud, siis soovitan võtta malli "algajate kavast" (leiad fitness.ee kavade alt).

Jõusaalis olen käinud peaaegu 7 kuud, 4 korda nädalas, et eriti algaja ei ole.

Muudetud kasutaja Rano poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan osta proteiini sheike. Ise olin ka väga kõhn kui alustasin. Esimesel kuul kasutasin mass2-te ja võtsin 4 kilo kohe juurde. Kokku olen aastaga võtnud juurde umbes 13 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×