Jump to content
MEE

UFC 96

Recommended Posts

post-1289-1236330046_thumb.jpg

Nii

See laupäev (homme!) toimub siis UFC 96.

Kes julgeb ennustada? Jardine v Jackson?

Muid huvitavaid mõtteid?

Isiklikult julgeks arvata, et kui stand-up siis Jardine jääks peale ja kui brawl siis Jackson. Eks näis kas Jackson on oma eraelu probleemid suutnud treeningutel puurist väljapoole jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jardine pole tühi kott ja võib ka otsusega võita, kuid palju suurema tõenäosusega lõpetab ta ikka mõne Jacksoni haamri otsas.

Aga minumeelest polnud Jardine seda matši üldse hetkel väärt. Jackson kaotas tiitlimatši ikka suhteliselt napilt ja on peale seda tuled kustutanud Wanderlei Silval. Silva samas kustutas Jardine'i ära. UFCs on toredaid Brasiilia mehi küll, kes võinuksid Jacksoniga madistades otsustada järgmise title-shoti saaja. Kui aga nüüd Machida tiitlile madistada ei saa, siis asi haiseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis probleemid Rampagel siis on?

Rampage probleemid hakkasid sellega, kui ta kaotas oma pikaajalise treeneri (J.Ibarra) ja sõbra kui kaotas võitluse F.Griffiniga. Pärast seda "keeras ta ära" hit-and-run tehes, nüüd vist asi vaagib kuskil prokuratuuri ja kohtuv vahepeal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on alati olnud komme et enne isegi non-belt võitlust otsustan kelle poolt olen aga aeg on näidanud et sellest kombest tuleb lahti saada - UFC's on ikka neid kuradi enneolematuid ja vapustavaid momente liialt palju viimasel ajal olnud et kellegi poolt 100% olla..

Viimane kord kui Jardine puuris nägin siis tundus ta kuidagi bloated olevat ja ei paistnud nagu oma parimas vormis - loodan et nüüd tulevad nad puuri 100% valmis..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
SPOILER

Kellega nüüd Rampage kokku pannakse?Kas kohe Evansiga või tuleb tal veel Lyoto Machidaga kohtuda?

Tuleb kas Rampage-Evans või Machida-Evans vastavalt sellele, kas Rampage on nõus juba maikuus jälle võistlema või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb kas Rampage-Evans või Machida-Evans vastavalt sellele, kas Rampage on nõus juba maikuus jälle võistlema või mitte.

post fight vestluses Danaga tundus vähemalt, et väga elevil ta sellest uuest fightist KOHE ei ole. Vaja vist tibakene treeningust ikka auru välja lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma olen ainuke kellel tundub MMA-st eestkeeles rääkida imelik/võõras.Stand up-püstivõitlus, ground game-maasvõitlus...see on kuidagi maapärane ning annab asjale naljaka varjundi.Peaks kamba peale kätte võtma ja ümbernimetama erinevaid MMA-termineid:).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma olen ainuke kellel tundub MMA-st eestkeeles rääkida imelik/võõras.Stand up-püstivõitlus, ground game-maasvõitlus...see on kuidagi maapärane ning annab asjale naljaka varjundi.Peaks kamba peale kätte võtma ja ümbernimetama erinevaid MMA-termineid:).

Paranoidi foorumis on Eesti MMA-klubide liikmed sellel teemal päris palju arutatud. MMA'le on saanud osaliselt vasteks "sportlik vabavõitlus".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×