Jump to content
-Jaanus-

Roheline tee

Recommended Posts

Aitäh ! :D

"väga suurtes kogustes tarbimise korral võib see põhjustada maksa- ja neerukahjustusi" -> väga suurtes kogustes on kõik asjad halvad... still, your point is?

1,5 - 2 liitrit on väga suur kogus. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1,5 - 2 liitrit on väga suur kogus. :P

Sulle tundub ainult :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen viimasel ajal trenni ajal joonud rohelist teed. (Teen varem valmis, lasen jahtuda ja kallan pudelisse. Suhkruta. Mul on põhiline eesmärk kaalu alandada, seega trenni ajal suhkrujooke ei joo, peale trenni puuvili või paar lihaste parandamiseks.)

Mingit erilist teooriat mul selle teega pole, lihtsalt hirmus kasulik on, nagu kõik räägivad, aga mul ei ole aega eriti istuda ja teed lürpida oma tavalisel päeval, seega avastasin, et kaks kasulikku saab ühendada ;)

Küss on see, et kas on mingeid vastuväiteid rohelise tee joomisele vee asemel trenni ajal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole saanudki täit selgust sellele, kas rohelise tee joomine enne trenni aitab rasvapõletusele kaasa või ei, kui oskate öelda siis laske näppudel käia ja kirjutage ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole saanudki täit selgust sellele, kas rohelise tee joomine enne trenni aitab rasvapõletusele kaasa või ei, kui oskate öelda siis laske näppudel käia ja kirjutage ;)

Turustajate lobby.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võtta seda mis siin samas foorumis on räägitud siis trenni kõrval pidi see hästi natukene aitama küll .

* ma ei kruttinud alla , niiet minu viga .

Muudetud kasutaja Saphireguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et üks suuri rohelise tee kaalulangetamisfenomene on selles, et kui inimene joob kõvasti rohelist teed, siis ta selle arvelt kokakoolat (mahla/limonaadi/õlut) ei joo:)

Lootust on, et ehk natuke midagi need antioksüdandid üldiselt tervisele kaasa aitavad, aga ka see on väga hägune maa:D

Jorgen

P.S. Ise tarbin ka peamise joogina (rohelist) teed - ca 3 l päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis tekkis õhtul teed tehes selline küsimus, et kas on mingit vahet ka kas juua rohelist teed kuumana või külmana.

On ju teda, et mõningad toimeained kaovad või vähenevad kas siis kuuma või külma mõjul.

Seda ma tean niigi, et kuumana juues tekitab sooja tunde ja külmana jahutab maha.

Mind aga huvitab see, et kui ma olen tee külmkapis maha jahutanud, kas siis muutuvad tee omadused:

-soodustada seedimist

-aidata põletada rasva jne.

Tänud ette, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
külma toidu seedimisel pidi keha kulutama rohkem

Jaa seda ma olen kuulnud jah, seega on see ju hea.

Mitte just päris sama näide, aga peaaegu on see, et kui juua külma õlut siis keha kulutab selle soojendamiseks energiat ja see mis sa sisse jood lähebki piltlikult öeldes kasutusse. Aga no see on ikka väga optimistlikult öeldud. :):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaa seda ma olen kuulnud jah, seega on see ju hea.

Mitte just päris sama näide, aga peaaegu on see, et kui juua külma õlut siis keha kulutab selle soojendamiseks energiat ja see mis sa sisse jood lähebki piltlikult öeldes kasutusse. Aga no see on ikka väga optimistlikult öeldud. :);)

põhimõtteliselt see protsess nii välja näeb jah, aga 1g alkoholis pidi olema ca 7kcal ja seda nö õlle soojendamisega ära ei põleta. kahjuks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhimõtteliselt see protsess nii välja näeb jah, aga 1g alkoholis pidi olema ca 7kcal ja seda nö õlle soojendamisega ära ei põleta. kahjuks :)

Väga kahju tõesti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi polegi selles kas ma naudi teed kuumalt või mitte, vaid selles, et kas omadused muutuvad külmana või mitte.

Ekstreemsus???? mis mõttes ????

veider ...mul on selline asi nägemata omas elus ..mees kes joob teed :)

dääm ...pean eesti tulema :) ,et näha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×