Jump to content
Rano

Õlaringid

Recommended Posts

Kuidas sa kang käes õlaringe teed? Õlakehitused on rohkem trapetsit arendav harjutus. Õlaringid kerge (sõltuvalt inimesest, ütleme 1-3kg) hantli või muu raskusega on soojenduseks vägagi sobiv harjutus. Aga ainult soojenduseks, muidu tõesti keerad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa kang käes õlaringe teed? Õlakehitused on rohkem trapetsit arendav harjutus. Õlaringid kerge (sõltuvalt inimesest, ütleme 1-3kg) hantli või muu raskusega on soojenduseks vägagi sobiv harjutus. Aga ainult soojenduseks, muidu tõesti keerad.

Ta mõtleb seda, et kas teha õlakehitusi kang käes üles-alla liigutusega või üritada õlgu ringikujuliselt liigutada. Mina isiklikult teeks üles-alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta mõtleb seda, et kas teha õlakehitusi kang käes üles-alla liigutusega või üritada õlgu ringikujuliselt liigutada. Mina isiklikult teeks üles-alla.

olen kuulnud, et õlaringid pidavat abaluudele halvasti mõjuma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen kuulnud, et õlaringid pidavat abaluudele halvasti mõjuma?

Väga kehalähedalt teha siis võib-olla tõesti. Endal on palju kergem teha õlatrenni kui oled varem soojenduseks õlaringe teinud. Suure raskusega (või üldse hantlitega) õlaringide tegemisest pole midagi kuulnud, soojenduse ajal ei ole vaja ju kurnata keha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlaringid ei ole üldsegi mingi õlaharjutus ja isegi trapetsile ei soovita õlaringe. See on suht ebaloomulik liigutus ju ;) mõtle mis su liigesed sel ajal teevad ja veel siis, kui sul suurem raskus kah veel.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub, et õlaringid trapetsi treeningul on mõttetu tegevus. Aga kui mõni inimene tunneb, et selle käigus tal on hea lihastunnetus ja tunneb, et keha katki ei lähe sellest, siis ilmselt võib talle soovitada, et tehku. Kuklatagant kangi surumine õlaharjutusena pidavat ka olema täiesti soovitatav harjutus olenevalt indiviidist siis, et mõnele midagi halba ei tee küll, kui kang sügavale kuklataha lasta, tal selline keha lihtsalt, teine isik saab vaid kerkelt pea taha kangi lasta, kõrvadeni või kõgemale, allapoole ei saa, kolmas inimene ei paindu üldse selel harjutuse jaoks, ja talle seda üldse ei soovitata.

Hakkasin mõtlema, et tegelikult ka Arnold-press harjutus sooritamise ajal pöörab mõneti õlga:

http://www.exrx.net/WeightExercises/Deltoi...rnoldPress.html

soorituse käigus seal ka õlg muudab oma asendit, võib-olla siis ka arnold-press on ohtlik veidi sooritada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×