Jump to content
treenin007

Paar küsimust

Recommended Posts

1)Kui ma olen 2 aastat trennis käinud,kas ma võiks hakata tegema 6ks jaotatud kava?

2)Kas on vahet kui teha biicepsit keerdkangi või tavalisega?

3)Kui ma teen täiskükki,kas siis on tähtis ka selja asend?Et kui selg kaldub ette poole kas,siis loetakse tulemus ära?

4)Rebenditega on ka probleemid,ma lugesin igasuguseid peatükke neist,aga eriti targemaks ei saanud.Kreemid ei aita ja peaaegu iga nädal suurenevad näiteks rebendid õla esiosa juures.

5)Kumba oleks kasulik teha 2 korda nädalas kui ma sooviks mõlemaid arendada võimalikult palju,kas rind või biiceps?

6)Kui ma teen harjutusi,siis kuidas ma saan kindel olla,et mul on tõesti õige tehnika näiteks biicepsi treenimisel,et kasutuses on ikka kõige rohkem biiceps,mitte õla esiosa ega selg.

Ette Tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1)

2) Keerdkangiga ei ole randmetel nii suurt rõhku kui tavalise kangiga. Mina näiteks ei saa üldse tavalise kangiga teha, hakkab randmetele.

3) Peaasi, et sa täisküki ära teeksid. Kuigi see küsimus pani ka mind mõtlema ja polegi enam nii kindel. (Parandage mind, kui ma eksin)

4) Kui asi tõsine on siis võiksid arsti juures ikka ära käia.

5) Kui sa tõesti 6 korda nädalas tahad käia siis võid mõlemat kaks korda teha, oleneb millise kava järgi sa treenid.

6) Proovi ikka õigesti teha, kui kõhkled siis võid ju alati jõusaali treenerilt üle küsida. :D

Muudetud kasutaja Jõukahoolik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1)Kui ma olen 2 aastat trennis käinud,kas ma võiks hakata tegema 6ks jaotatud kava?

Seda ei saa sulle mitte keegi öelda. Proovi, katseta, vaata, kuidas lihased taastuvad, vaata kuidas su närvisüsteem trennist taastub ja kui kõik on okei, siis võid ikka teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×