Jump to content
_kristjan_

Mõned küsimused

Recommended Posts

Niisiis, ennem tegin algajate kava järgi trenni, nii mõned kuud.. Nüüd on pea kuu vahet olnud ning leidsin uue ja huvitavama kava:

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...cise&nr=25# (reljeeftsükkel)..

Aga küsimused oleksid siis järgmised: kas soovitatav on siis tõesti joosta peale trenni? Siit foorumist olen nagu lugenud, et just ei ole kasulik.. Või siis pean lihtsalt jooki/näksi kaasa võtma, et näiteks banaan vms enne jooksmist ära süüa?

Ja kui ma rasvaprotsenti tahaksin vähendada, kuid arendada ka lihasmassi, siis kas on võimalik ka neid koos teha (näiteks selle sama reljeeftsükli treeningkava järgi)? /Kui ei, siis arvatavasti peaksin ennem rasvaprotsendi maha kärpima, kas selleks oleks siis kõige kasulikum viis vaid aeroobset tegemas käia?

Siis veel selline küsimus, et loen siit, et fitnessistidele meeldivad kangesti kohupiimad.. Ise olen ostnud sellist Tere kohupiima, mis on kakaomaitsega.. Et kas selles on midagi halba(on ta ebatervislikum kui tavaline kohupiim), noh arvatavasti on küll, aga kas märgatavalt?

Tänud ette, kes vastata viitsib!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni jooksmise kohta ma ei tea aga muidu tuleb küll joosta. Või midagi muud aeroopset teha. muidu võib süda haigeks jääda kui võhma ei ole. Ja liigesed ka arenevad paremini aeroopsega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni jooksmise kohta ma ei tea aga muidu tuleb küll joosta. Või midagi muud aeroopset teha. muidu võib süda haigeks jääda kui võhma ei ole. Ja liigesed ka arenevad paremini aeroopsega.

Liigesed küll, kuid mõned jutud on sellised, et lihas hakkab "taandarenema" aeroobsega peale trenni..

Muidu 1 küsimus tekkis veel juurde, nimelt lugesin ühest kohast, et mõnikord kui sul nälg on, siis on kehal hoopis vedelikupuudus ja kui sa vett jood siis see "näljatunne" kaob ära (juhul, kui on vedelikus asi, kui ei siis oled ikka näljane) B) Et kas see on siis tõsi ja aitab ka?

Muide, kas selle reljeeftrenniga tuleks soendust ka teha (enne trenni 15 min jooksu)?

Muudetud kasutaja _kristjan_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide, kas selle reljeeftrenniga tuleks soendust ka teha (enne trenni 15 min jooksu)?
Sooja tuleb kindlasti teha, ilma eelneva soenduseta trenni alustamine on ju puhas eneselõhkumine B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õigel pulsiga käimine on minu jaoks kõige parem rasvapõletus. Põlved jäävad ka terveks.

Kuidas seda "õiget pulssi" siis arvutada? Ja mis see mõistlikuse piires jooksmine on siis peale trenni? Täna proovisin selle kava järgi teha, päris kõike ei jõudnud teha(aega nappis ja jõudu ka B) seega tegin 4 seeria asemel 3). Järgmine kord kasutan siis veidi väiksemaid raskusi, aga muidu peale seda trenni olin ma küll nii läbi, et joosta ma üle 5 mini ei jõudnud :). Lihtsalt jõud sai otsa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkisid siis veel mõned küsimused, toitumise kohta küll, aga mõtlesin, et ei hakka uut teemat tegema. Nimelt kuidas mõjuvad mu "dieedile" popkorn (näiteks kui täna sõpradega kinno lähen oleks ju hea isegi noolida) ning kaneelirullid? Mitte tihti, aga kui on võimalus kas siis peaks ära ütlema? Olen muidu 15 e organism kasvab veel. Loodan, et palju kirjavigu ei tulnud, sest kirjutasin telefoniga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkisid siis veel mõned küsimused, toitumise kohta küll, aga mõtlesin, et ei hakka uut teemat tegema. Nimelt kuidas mõjuvad mu "dieedile" popkorn (näiteks kui täna sõpradega kinno lähen oleks ju hea isegi noolida) ning kaneelirullid? Mitte tihti, aga kui on võimalus kas siis peaks ära ütlema? Olen muidu 15 e organism kasvab veel. Loodan, et palju kirjavigu ei tulnud, sest kirjutasin telefoniga.

Jah, peaksid ära ütlema.Kõigile töödeldud jahutoodetele, magusale ning süsivesikuid ja rasva mõlemaid suures koguses korraga sisaldavale peaksid ei ütlema, kui sa tõesti oled tõsine selle dieedi koha pealt.Ning selle kakaokohupiima all sa ilmselt mõtled kohupiimakreemi? See ei ole mingi õige kohupiim, see on kreem.Kohupiima söövad siinsed foorumikasutajad enamasti suure valgusisalduse ning madala süsivesikutesisalduse pärast, kohupiimakreem seda funktsiooni ei täida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, peaksid ära ütlema.Kõigile töödeldud jahutoodetele, magusale ning süsivesikuid ja rasva mõlemaid suures koguses korraga sisaldavale peaksid ei ütlema, kui sa tõesti oled tõsine selle dieedi koha pealt.Ning selle kakaokohupiima all sa ilmselt mõtled kohupiimakreemi? See ei ole mingi õige kohupiim, see on kreem.Kohupiima söövad siinsed foorumikasutajad enamasti suure valgusisalduse ning madala süsivesikutesisalduse pärast, kohupiimakreem seda funktsiooni ei täida.

Selge, tänud! Kohupiima muidu siis võib näiteks nii süüa, et lisan mõned mandariinitükid peale vms, et natuke maitsekam oleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge, tänud! Kohupiima muidu siis võib näiteks nii süüa, et lisan mõned mandariinitükid peale vms, et natuke maitsekam oleks?

Mandariinid on ok, need on töötlemata.Enamasti, mida töödeldum toit on, seda kahjulikum.Eelistama peaksid liha (mitte hakklihatooteid või vorsti), mune (keedetud või praetud, mitte koogi sees), piimatooteid (peale kohukeste), juurvilju-aedvilju, puuvilju (mitte mahla kujul vaid tervelt), pähkleid ning teraviljatoodetest üldiselt väldi kõike peale täisteraleiva- ja pudru ning tatra.

See pole nüüd muidugi täielik list, lihtsalt, et saaksid asjad natuke selgemaks.Üldiselt tervisliku toitumise kohta on arvamusi väga seinast seina.On taimetoitlased, on Atkinsi dieedi pooldajad jne. Sa pead ühe neist valima ning selle juurde jääma, peaasi, et sul oleks süsteem.Muidugi sinu vanuses on keha veel väga andestav igasuguste dietaarsete möödalaskmiste kohapealt.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×