Jump to content
Markus17

Ei söö hommikuti midagi.

Recommended Posts

Võib-olla on asi ainult minus , aga mina neid omavahel küll ei kombineeriks. Liiga palju süsivesikuid pole ka hea :D Pigem siis võib-olla müsli keefiriga , kui müslit süüa tahad.

Võib-olla ta pidas silmas maitsestamata jogurtit? ;) Kui lisada veidi marju, saab ka vitamiine :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja nüüd kõik tsiteerivad seda ühte Fred Antsoni artiklit.Nagu mingi kultus oleks alguse saanud peale seda, kui see artikkel siin ilmus.

Aga sul on suurepärane võimalus see kultus koheselt lõpetada:

tõesta,et Fred Antson eksib, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei näe mingit põhjust hakata hommikul rasva ja valku sööma.Ma ei kurda hommikuse väsimuse üle, ega tunne, et mu ajubiokeemia nüüd korrast ära oleks, kui ma hommikuti süsivesikuid söön.Päeva lõikes tuleb enamus mu energiast niikuinii rasvadest.Ma saan oma kehakompositsiooni reguleeritud väga edukalt.Võimalik, et mõnede inimeste puhul toimib paremini hommikuti rasva ja valgu söömine, aga inimesi on erinevaid, ka inimeste insuliinitundlikkus on erinev.Ma soovitaks igaühel enda peal järgi proovida, mis tema puhul toimib.Võimalik, et sinu puhul toimib see meetod paremini, aga see ei tähenda, et see nüüd igaühele absoluutne tõde oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×