Jump to content
Jarmo Oberst

Rööbaspuudel surumine

Recommended Posts

Minu küsimus on siis rööbaspuudel surumise tehnika kohta. Olen nagu lugenud, et kui ette kallutada siis töötab rohkem rind kui triitseps ja kui end taha poole hoida siis rohkem triitseps . Õigus ? Kui ma teen raskemaid seeriaid, siis nagu keha kaldub ette poole, sest rind on tugevam kui triitseps. Ühesõnaga tahaks teada, et kui palju langeb triitsepsi osatähtsus rööbaspuudel surumises kui ma kaldun ette poole, sest tahaksin rööbaspuudel rohkem triitsepsit arendada. Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu küsimus on siis rööbaspuudel surumise tehnika kohta. Olen nagu lugenud, et kui ette kallutada siis töötab rohkem rind kui triitseps ja kui end taha poole hoida siis rohkem triitseps . Õigus ? Kui ma teen raskemaid seeriaid, siis nagu keha kaldub ette poole, sest rind on tugevam kui triitseps. Ühesõnaga tahaks teada, et kui palju langeb triitsepsi osatähtsus rööbaspuudel surumises kui ma kaldun ette poole, sest tahaksin rööbaspuudel rohkem triitsepsit arendada. Aitäh!

Kui sa ikka korraliku raskuse paned , siis annab järgmine päev triitseps kenasti tunda :D Igatsen seda harjutust :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei , lihtsalt jõusaal ei võimalda seda eriti :rolleyes: Peab veel uurima seal :D Paksus ei sega ;)

Kuidas ei võimalda ? kas alaselja pinki pole või hack küki oma , seal saab hästi teha.

Muudetud kasutaja Void poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hea on jh teha seda harjutust kui on veel lisaraskus, ma nt. kasutan seljakotti, loobin aga kettad sisse ja läheb, peab vist hakkama suuremat ja tugevamat kotti vaatama, üle 30kg läheb kott väga kriitiliseks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tegin niimodi, et riputasin tõstevööga omale hantli külge ja siis harjutuse sooritamisel lasin ennas niialla kui võimalik ja siis üles käed sirgu.Aga ma ei kallutanud ei ette ega taha poole otseselt vaid nende vahepealses asendis surusin.Tegin 10x seerjas ja 3 seerjat ja kui raskus kamh on siis võtab väga hästi nii triibsepsi kui ka rinnalihased läbi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad triitsepseid rohkem isoleerida, siis soovitan kasutada alternatiivi - kahe pingi vahel, jalad veidi kõrgemal pingil ja käed toetuvad madalamale. Saad sülle raskusi (kettaid) lisada kui kergeks jääb. Sel viisil ei tohiks rind küll rohkem koormust saada, kui rööbaspuudel, aga õlg saab veidike vatti nii või teisiti

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei , lihtsalt jõusaal ei võimalda seda eriti :D Peab veel uurima seal :D Paksus ei sega :D

Võimaldab ikka, lausa 2l aparaadil saab suruda (kõhupinkide nurgas on üks ja teine on kohe saaliukse vastas rinna keskosa pingi taga) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võimaldab ikka, lausa 2l aparaadil saab suruda (kõhupinkide nurgas on üks ja teine on kohe saaliukse vastas rinna keskosa pingi taga) :D

Aga kuidas sa raskust jalgevahele orgunnid? Ma pole veel välja mõelnud seda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×