Jump to content
0mfg

Valgu ja süsivesikute suhe?

Recommended Posts

Milline peaks olema süsivesikute ja valgu suhe, kui eesmärgiks on kasvatada massi..? :rolleyes:

Seda ei saa päris nii võtta, kõigil on see erinev tulemus - olenevalt kehatüübist jne..

Mina olen ektomorfse kehatüübiga ja siiani olen söönud umbes 50% kogu kcalist süsivesikute näol, samas mu sõber kes kah massikaval sööb 35% süsivesikuid ning ülejäänud on jaotatud valkude/rasvade vahele ning see toimib tema jaoks..

Räägi natukene lähemalt - palju kaalu, mis kehatüüp jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
50% süsivesikuid, 25% valk, 25% rasv. Minu arvates on see parim jaotus :D

No mind liigutaks sel parimal juhul juhul punktist A punkti B kraana, :rolleyes:

Minul on 40-45% rasvad,30-35% valgud ja 25-30% süsivesikud,vastavalt vajaduse lisan ühte ja vähendan teist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mind liigutaks sel parimal juhul juhul punktist A punkti B kraana, :rolleyes:

Minul on 40-45% rasvad,30-35% valgud ja 25-30% süsivesikud,vastavalt vajaduse lisan ühte ja vähendan teist.

Ei ole ta midagi nii hull tegelt, harjub ära pikapeale(Alguses tegelt oli üsnagi ränk, silm vajus ikka peale einet mõnusalt kinni, töö juures 'nokkida' pole just kõige lõbusam tegevus.. :D)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süsivesikuid kuskil 50%....valgud 2-3g päevas iga keha kg kohta ja siis saad rasvad ka arvutada.Ehk?:D

Kui ma kaalun 77kg siis peaks ma sööma 231g valku päevas, ja 462g süsivesikuid, ehk ka 231g rasvu päevas?

Ma ei tea kas ma olen millegist vähavalesti aru saanud või midagi, aga kas 231g rasvu päevas pole veidi palju?

Ja kui ei ole kust ma siis neid saama peaks?;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma kaalun 77kg siis peaks ma sööma 231g valku päevas, ja 462g süsivesikuid, ehk ka 231g rasvu päevas?

Ma ei tea kas ma olen millegist vähavalesti aru saanud või midagi, aga kas 231g rasvu päevas pole veidi palju?

Ja kui ei ole kust ma siis neid saama peaks?:D

Ei-ei, süsivesikud 50% kogu päeva kaloraažist..

Massi kasvatamisel sinu kehakaalu juures peaks sinu päeva üldkaloraaž olema ~3400-3600kcali päevas, sellest 50% peaks olema süsivesikud(~430g), valku(~180g) ja rasvu(~120g)

Rõhutan et need arvud on UMBES, igal inimesel on tulemused ja arvud erinevad, uuri & loe artikleid ja proovi erinevaid toitumis viise, pikk protsess aga lõpuks leiad endale kõige sobivama..

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×