Jump to content
cows

väike õlu

Recommended Posts

Kuidas on õllega,kui nädalas korra peale sauna paar õlut ära libistad? :) On see vägahalb või ei ole hullu ?

Tean et sel teemal on siin ennem juttu olnud aga ei leinud õiget teemat üles :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule, sa pead küll lõdvemalt võtma asja. Kalmus joob iga PÄEV peale trenni paar õlut, niiet relax and enjoy your beer. Stressis kasvab lihas palju halvemini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on õllega,kui nädalas korra peale sauna paar õlut ära libistad? :) On see vägahalb või ei ole hullu ?

Tean et sel teemal on siin ennem juttu olnud aga ei leinud õiget teemat üles :)

Marek Liiva says:" Stressis ei tohi olla, muidu lihas ei kasva!" Paar õlut ei tee küll kahju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihaste kasvatamisel on tähtis meeles pidada, et alkohol stimuleerib lihast kahjustava kortisoli moodustumist. Alkohol takistab ka kasvuhormooni eritumist, eriti öösel, kui kasvuhormooni loomulik eritumine organismis on suurim.

Alkohol takistab ka meessuguhormooni testosterooni eritumist. Seega kujutab alkohol ohtu kõigile meestele, eriti aga neile, kes soovivad lihaseid kasvatada. Alkohol alandab testosterooni sisaldust, samal ajal suureneb aga naissuguhormooni östrogeeni sisaldus.

Kaks 0,33liitrist õlut võrdub 10 grammi puhast alkoholi.

http://www.tarbija24.ee/021006/esileht/olu...rvis/220980.php

Kalmusega ei ole küll mõtet võrrelda ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule, sa pead küll lõdvemalt võtma asja. Kalmus joob iga PÄEV peale trenni paar õlut, niiet relax and enjoy your beer. Stressis kasvab lihas palju halvemini.

Minu teada ta piiras oma õlle joomist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on õllega,kui nädalas korra peale sauna paar õlut ära libistad? :) On see vägahalb või ei ole hullu ?

Tean et sel teemal on siin ennem juttu olnud aga ei leinud õiget teemat üles :)

Ma millegipärast arvan, et sa ei ole võistlusteks valmistuv tippkulturist vms, või ma eksin? B) Kui ei ole, siis päris kindlasti ei ole sellest mingit probleemi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kerge õlle ei tohiks paha teha, ise joon vahest veini kaalualandamise eesmärgil 1-2x nädalas 0.5L

Mismis :) ? Mingi veinidieet? Või sa räägid lihtsalt enda reede- ja laupäevaõhtust? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismis :) ? Mingi veinidieet? Või sa räägid lihtsalt enda reede- ja laupäevaõhtust? :)

no kui oleks veinidieet, siis igapäev 0.5l veini jooma teatud tsüklitega, kui mul kaalulangetusperiood vot siis joon veini 1-2x nädalas , osad kulturistid ja võistlussportlased kasutavad veini kaalulangetajana, väga efektiivne pidavat olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuiv vein toimib päris korraliku diureetikumina, aga ainevahetuse mõttes kaalulangetamiskasust pole ma küll midagi kuulnud nüüd :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui oleks veinidieet, siis igapäev 0.5l veini jooma teatud tsüklitega, kui mul kaalulangetusperiood vot siis joon veini 1-2x nädalas , osad kulturistid ja võistlussportlased kasutavad veini kaalulangetajana, väga efektiivne pidavat olema

Ma tean , et joodakse veini päev enne lavale minekut või u. nii. , et vesi välja viia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×