Jump to content
Archangel1

Umberm66t

Recommended Posts

eiei, saad valesti aru, jah ma mõõdan kilodega, kuid kui see on rasvaprotsendist r22kides, siis on see ju vabalt v2lja arvutatav, et kuskil 3-4% veel vaja parandada seda:-)

No siis on hästi.

Endal sama protseduur mõned aastad tagasi läbi tehtud,sellepärast igaks juhuks hoiatasin, :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njh...naiteks ma ei viitsi oma massi perioodi katkestada ainult selle parast et suvel rannal neiudele oma kõhulihaseid näidata :D

Ega ongi...suht mõttetud vanad minuarust need ainult sixpacki vennad...loodavad palju naisi saada nendega :huh: Mind ei kõhmitse üldse see sixpack :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna mõõdulint oli just käeulatuses ja tekkis huvi, siis mõõtsin bicepsi ümbermõõdu sirge käega ;) 34cm. Muidu on bitceps 39cm ja nüüd siis algas jälle massitsükkel.

Ülejäänud mõõdud lisan ka mingipäev kui aega ja viitsimist saan, et ära mõõta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkeseis:

1. 30

2. 187

3. 89 (Krt ikka pole rasvaprotsent see mis võiks, aga seis koguaeg paraneb)

4. 61

5. 41

6. 41

7. vöökoht 83, piht 77

8. 118

Viimase 5-6kg langusega pole ümbermõõdud meeletult muutunud allapoole erinevates kohtades, v.a. keskelt, mis näitab, et kadu ilusti õigest kohast olnud:-) Ja ega mõõdulindi numbrid väga heiduta ka, sest visuaalselt on nagu oleks suuremaks läinud ja see ongi põhiline.

Rasvaprotsent mingite aparaatide arvates (kaal ja see käes hoitav jama) 14% kandis, aga reaalselt kuskil 12% kanti pakun. Plaan kuskile 8-10 kanti saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin lee su andmeid ja tundus kuidagi tuttav :D

1. Vanus - 14

2. Pikkus - 1.60m ja 1.65m vahel (pole ammu mõõtnud)

3. Kaal - 85kg - 89kg (õhtul rohkem, kui juba söödud ja joodud palju, aga hommikul 2-4kg kergem)

(JALG) --- LIIGA LAISK, ET PALJU MÕÕTA --- (SÄÄR)

6. Biits - ca. 42cm - 43cm (vasak 0.5cm-1cm suurem)

7. Kõht - pole mõõtnud ammu, aga mingi 105cm on

8. Rind - umbes 112cm oli viimati (pole ammu mõõtnud)

Aga 7. ja 8. eriti palju pole muutunud ka nii, et enam-vähem täpsed andmed. Ammu tähendab siin siis, et ennem suve viimati.

Väikesed muutused siis

5. Kaal - 86kg

6. Biits - 44.5cm / 44.75cm

7. Kõht - 97cm

8.Rind - 112cm

Veidi paremasse vormi end ajada, hakkan pilte ka ehk laduma. Lihtsalt ma ei aja endal veel 5% või 6% rasva taga. Seda jõuab teha mõne aasta pärast kah. Esialgu üritame sinna poole aeglasemalt pürgida ja rohkem muule tähelepanu pöörata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sääre jaoks ma lihtsalt leidsin meetodi, mis sinna liha juurde lapib.

Gümnaasiumi lõpuks võin täitsa 110kg kant olla ka. ise loodan, et ehk viskaks mõned sentimeetrid pkkust veel, aga see on vist kahjuks palju tahetud.

Pakun välja, et kirjutaks siia kolme baasharjutuse (kükk, jõutõmme, rinnalt surumine) kogusumma ka.

Huvitav oleks vaadata.

Minul tuleks vanade rekorditega 442.5kg

Rinnalt surumises ennast lähiajal ületanud ei ole - vaid korranud.

Jõutõmbe ja küki max pole üle 5 kuu proovinud, nng e usu, et mingi oluline vahe ka oleks.

Mis on see hea meetod sääre jaoks, mis sinna liha juurde lapib ? Mul säär suht niru

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis on see hea meetod sääre jaoks, mis sinna liha juurde lapib ? Mul säär suht niru

Põhimõte on lihtne. 100 kordust. Mitte korraga, teed niipalju kui suudad - siis puhkad kuni "kõrvetus" on läinud (üle 10 sek ära puhka) ja kordad.

Näiteks esimene seeria on 18 kordust, see tähendab et sul on 82 veel teha. Siis teed ja puhkad kuni 100 kokku saad. Järgmine nädal paned raskust juurde.

Üks asi veel, ära kasuta üleliia kergeid raskuseid. Sa võid veidi kergemaga teha kui oled tavaliselt teinud, kuid ära lase suurel korduste arvul end heidutada. Vahepealsed pausid on täiesti piisavad, et lihas oleks raskuse jaoks valmis.

Peale seda on eesel hea, kuid see on rohkem nagu icing on the cake.

Ma olen jalapressi peal ka säärt teinud, aga mulle meeldib "100" kõige rohkem - tulemused olid kõige paremad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhimõte on lihtne. 100 kordust. Mitte korraga, teed niipalju kui suudad - siis puhkad kuni "kõrvetus" on läinud (üle 10 sek ära puhka) ja kordad.

Näiteks esimene seeria on 18 kordust, see tähendab et sul on 82 veel teha. Siis teed ja puhkad kuni 100 kokku saad. Järgmine nädal paned raskust juurde.

Üks asi veel, ära kasuta üleliia kergeid raskuseid. Sa võid veidi kergemaga teha kui oled tavaliselt teinud, kuid ära lase suurel korduste arvul end heidutada. Vahepealsed pausid on täiesti piisavad, et lihas oleks raskuse jaoks valmis.

Peale seda on eesel hea, kuid see on rohkem nagu icing on the cake.

Ma olen jalapressi peal ka säärt teinud, aga mulle meeldib "100" kõige rohkem - tulemused olid kõige paremad.

"100" tundub huvitav, kuid 10 sek puhkus tundub väga karm. Mul kõrvetab ikka päris pikalt. Teen 20-25 kordust 3-4 seeriat. Raskus tavaliselt 80-90kg vahele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"100" tundub huvitav, kuid 10 sek puhkus tundub väga karm. Mul kõrvetab ikka päris pikalt. Teen 20-25 kordust 3-4 seeriat. Raskus tavaliselt 80-90kg vahele.

Kõrvetus on täiesti hull jah. hea on saalis vaadata rauasõpru kellele seda soovitan, ilmed ja nutulaul on naljakas.:blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×