Jump to content
big poppa pump

Rinnakorvi suurendamine

Recommended Posts

Kas on võimalik rinnakorvi ümbermõõtu drastiliselt suurendada teatud treeningmeetodite kaasamisel? Mõtlen hingamiskükki ja pulloverit. Süsteem oli nii, et hingad "rinnaga" sügavalt sisse-välja (alguses vähemalt 3x, hiljem rohkem. See tuleb loomulikult juba B)), ning siis teed mõõduka raskusega (keharaskus) kükki. Kohe peale neid lähed teed rasket pulloverit.

Ootaks teadjate vastuseid. Ehk keegi on katsetanud, edukalt või mitte nii edukalt - mõlemad on teretulnud.

Mõte sellest, et rinnakorvi "venitad" tundub veidi absurdne, kuid kuna mõne põlvkonna tagused kulturistid seda nii tähtsale kohale asetasid, siis ehk töötab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.t-nation.com/free_online_articl...fact_or_fiction

sa pead vist seda artiklit silmas. selle järgi peaks antud harjutustest rinnakorvi suurendamiseks kasu lõikama noored kuni 20-ndate algusaastateni, mil leiab aset lõplik luustumine.

Ma olen seda ka lugenud, aga tegelt oli siiski üks blogi.

Ma ise igatahes kavatsen seda kuu aega vähemalt proovida. Eks saab nägema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.t-nation.com/free_online_articl...fact_or_fiction

sa pead vist seda artiklit silmas. selle järgi peaks antud harjutustest rinnakorvi suurendamiseks kasu lõikama noored kuni 20-ndate algusaastateni, mil leiab aset lõplik luustumine.

Luustik areneb ka peale 20, siis muutub selle tihedus ja mingil määral võib ka suurus, kui oluliselt mitte, siis peaksime 30 eluaastani pikkust viskama. Sedasi on see vähemalt meestega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koos ületõmbega peaks rinnakorvi suurendamisele (õigemini selle venitamisele) kaasa aitama veel ka hantlitega lendamine püstisel kaldpingil, mida peetakse teiseks rinnakorvi venitamise baasharjutuseks. Lendamine peaks olema sooritatud peaaegu sirgete kätega (mõistagi mitte täielikult sirgetega), pingi kaldenurk 45 ja 60 kraadi vahel ning raskused ei tohiks liiga suured olla, kuna vigastuse oht on tavapärasest suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×